L'Occitane

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k001, Módosítva: 2022. január 11.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Ez a test- és arckrém azonnal hidratálja, táplálja és megnyugtatja a babák érzékeny bőrét. 95 %-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Shea kivonattal és glicerinnel. Lágy textúrájának köszönhetően azonnal felszívódik. Gyermekorvosok felügyelete alatt tesztelt termék.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

k001

2022. január 25.

Nem bírtam tovább nézni, hogy ennek a szuper testápolónak nincs is adatlapja a Krémmánián. Kézkrémként értékelem, ahogy a többi testápolót. Nekem egy könnyed, gyorsan beszívódó, tápláló és semmiféle filmréteget nem hagyó kézkrémre van szükségem. Mivel az általam ismert kézkrémek ennek nem feleltek meg, a többségüket inkább védőkrémként tudnám értelmezni az időjárás ellen (de arra meg ott a kesztyű), ezért már régóta testápolóval kenem inkább a kezem, de ott is csak ez felelt meg idáig. Gyorsan beszívódik, nem hagy réteget, nincs benne szilikon, hosszú távon is táplál, nem csak amíg beszívódik, nem lesz tőle "üveges" a bőröm, nem puffad fel a tenyerem (mint más termékektől). Legelőször terhesen vettem a gyerekemnek, de fejre álltam az erős illatától, meg, hogy hogy van képük ilyet adni babáknak, ezért inkább elkentem magamra, és annyira bejött, hogy már a sokadik flakont fogyasztom. Aztán megszoktam már az illatát (a többi L'Occitane termék illatához képest kb. elhanyagolható), szinte nem is érzem, a babát is megkínáltam vele, lévén nincs jobb. De akkor is...ezeknek a kémikusoknak már be van fásulva teljesen az orra.... a babáknak még nem!!! Nem kérik ezt a rakat parfümöt!!!! Helllllóóóó!!! Meg elég drága is, de jobbat még nem találtam, a kezeim csak ezzel képesek túlélni a telet, előtte folyton berepedeztek, és véreztek. Annyira szuper, hogy még arcra is bármikor használhatnám, ha éppen nem lenne kéznél jobb, pedig nagyon nyűgös a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.