L'Occitane

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. június 22.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A Peónia Bőrtökéletesítő arctisztító radír egyedi formulájának köszönhetően használat közben olajos állagúvá változik, így hatékonyan tisztítja és gyengéden hámlasztja a bőrt. Peónia kivonattal, finom mikro-hámlasztó- és bőrradírozó szemcséivel segít eltávolítani a szennyeződéseket és az elhalt hámsejteket, felfedve a tökéletesnek látszó bőrt. Ez a 2 az 1-ben gél használható maszkként is, az intenzívebb hámlasztásért.

Nessy

2018. szeptember 10.

Hogy-kérdem én-, hogy jutott eszembe 8000 forintot költeni egy arcradírra? Abszolút túlárazott. Nagyon kíméletesen, de mégis alaposan radíroz. Maszkként is használható, ami tök jó dolog, de nem hiszem, hogy újraveszem.
Up.: kb. háromszor használtam, mert nekem túl olajos érzés volt, mire rávettem magam, hogy legalább az ára miatt elhasználjam, az enyém is megromlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

szeliger

2017. október 4.

Úgy a megjelenése körül vehettem, tehát kicsit több, mint egyéves. A nyáron nem használtam, most ősszel került ismét elő. Úgy a negyede lehet még a flakonban, de nagy része el van folyósodva, a zselés rész mellett kifolyik belőle valami vizes-olajos anyag, az illata egyébként nem változott, az rendben van most is. A flakonra 6 hónap van írva szavatosságként, úgyhogy ezt úgy tűnik, komolyan is kell venni. Korábban nagyjából másnaponta használtam reggelente, így sikerült a háromnegyedéig elfogyasztani, nem akartam minden nap dörzsölgetni az arcomat, főleg télen. Mert azért van dörzsiző hatása, éppen csak nem kellemetlenül erős, elég kifejezett. Irritációt nem okozott, a reggeli sminkhez szépen előkészítette a bőrt, de sokszor úgy éreztem, mintha kicsit olajos maradt volna utána a bőröm. A peóniás szérumot-arckrémet imádom, de ezt a lemosót nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 4.

zahraa

2017. április 6.

Az illata tetszett, szeretem a peonias termekeket, de nem tud tobbet mint egy olcsobb tarsa. A szemcsei kellemesek, szepen lehet veluk dolgozni, friss es puha arcbort hagy maga utan.
Minimalisan habzik, irritaciot nem okozott, kicsit piros lett tole a borom, de ez mindegyik arcradir utan megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

galivali

2017. január 8.

Az illata nem tetszik, a hatása sem jobb szerintem mint egy lényegesen olcsóbb arctisztítónak. Ár érték arányban engem nem győzött meg, nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Illatos bazsarózsa kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó hatású összetevő.

Enzimes hámlasztó hatással rendelkező összetevő. A gyártó szerint enyhe, de hatásos alternatívája az AHA savaknak, vagyis a bőr legfelső rétegére hámlasztó hatással van, ezáltal simítja a bőrt, és felgyorsítja a sejtek életciklusát (cell turnover).  Az összetevőt általában 2% körüli koncentrációban használják otthoni hámlasztók esetén, és a krém pH-értékének 5 és 8 között kell lennie ahhoz, hogy hasson, ezért érzékeny bőrre is ideális.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.