L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2012. június 8.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megszünteti a szemkörnyék kipirosodását, csökkenti a sötét karikákat és a puffadtságot, emellett kisimítja a finom ráncokat. A szem azonnal éberebbnek és fiatalabbnak látszik, a fáradtság jelei eltűnnek. Minden bőrtípusra. Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt. Nem tömíti el a pórusokat.

Kiszerelés: 10 ml

szeliger

2018. június 19.

Semmit nem csinál, de legalább irritációt sem okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 19.

Semmit nem csinál, de legalább irritációt sem okozott.

_ca_

2013. szeptember 28.

Én a feje tetejére állítva tároltam, és így mindig azonnal jött belőle a krém. Ennek ellenére nem éreztem, hogy sokat javított volna a helyzeten, szerencsére legalább romlást sem tapasztaltam. Túl sokat ígért, és a célcsoportot sem igazán sikerült pontosítani - értem ezalatt, hogy egy kora huszonévesnek a megelőzésre és léleknyugtatásra azért biztosan kiváló - talán ezért okoz mindenkinek csalódást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

csillabo

2013. március 2.

Nagy csalódás volt. 7 hónapig használtam, rendszeresen, mindennap. Semmi változást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

Lisa

2012. augusztus 20.

Teljesen hatástalan,sajnos.Legalább is számomra.Még szerencse,hogy 50%-os akció alkalmával próbáltam ki.Egy ilyen drága terméktől az ember egy kicsit többet várna...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

annanoszvai

2012. július 25.

Nekem sajnos nem igazán vált be,pedig nincs feltűnően sok karikám, szemráncom. A csomagolás nekem tetszik, kaptam egy kis tájékoztatót is hozzá a további Angelika termékekről. Hűsített, meg minden, de ugyanolyan maradt a szemem, amit egy 6800 ft-os krémnek nem engedhetek meg... Viszont szájápolónak, estére elég hatásos volt :D
Végül is továbbadtam nagymamámnak,aki nagyon szereti, és elmondása szerint elégedett vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 25.

Hidratálók: Glycerin, Xylitylglucoside, Butylene Glycol, Anhydroxylitol, Xylitol, Caprylyl Glycol, Acetyl Tetrapeptide-5
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-5
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Más néven Eyeseryl. E szerint a tanulmány és a Futurederm szerint szemápoló készítményekben használva növeli a bőrben a mikrocirkulációt és csökkenti a duzzanatokat. Mivel gátolja a kollagén rostok dezorganizált térhálósodását, így segít a bőr rugalmasságának visszaállításában, a vérerek átjárhatóságának csökkentésével pedig gátolja a szem alatti régióban történő vízfelhalmozódást. Egy tanulmány szerint sokkal hatékonyabb, mint a koffein.