L'Occitane

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   L’occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krisztinareka, Módosítva: 2019. október 29.

Lelőhely:   L’occitane márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Ez a 10% lipidekben gazdag shea olajjal gazdagított tusfürdő olaj gyengéden tisztítja bőrét. Gazdag textúrája ápol és védőréteget képez, amely segít puhává varázsolni még a legszárazabb bőrt is. Hozzájárul a bőr kellemetlen feszülésének enyhítéséhez, így az újra rugalmas lesz. Kellemes illata lágyan öleli körbe használata után.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Drzsu

2021. január 19.

Bár elég elől van benne mint összetevő a parfüm, de nincs túl nagy illata és ami van az sem tartós, de nem ezért vettem. Jól tisztít és az olajos tusfürdőhöz képest valamennyire fel is habzik. Én mindig használok testápolót., nekem ez után a termék után is kell. Korábban a mandulásat használtam, szerintem ez annál jobb, viszont lehet maradok a Biodermanál, ha már tusfürdő olaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

Pannama

2020. március 1.

Ajándékba kaptam az utazó méretűt, és nyaralás alatt használtam el. Nagyon szerettem, mert kevés elég belőle és nagyon szuper illata van. Emellett nagyon jó hidratálást ad, nem nehezít el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

dorqaap

2020. február 16.

csak mintát próbáltam belőle, de tetszett, nagyon puhává tette a bőrt, kellemes volt a fürdés vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

isabelle007

2020. február 3.

Nagyon szeretem ezt az olajtusfürdőt, rendbe tette a száraz bőrön.Luxusérzés vele a tusolás. Normál áron drága, viszont akcióban ki lehet fogni féláron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

claudia.nyilas

2019. december 12.

Érdekes elsőre egy ilyen olajos dologgal zuhanyozni, de el kell találni a megfelelő mennyiséget és akkor a tisztaség érzet is megfelelő! :) teljesen jó kis tusfürdő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 12.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol