L'Occitane

Ár:   2350 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   12 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bebababa66, Módosítva: 2015. november 2.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Normál

A shea vajjal (5%) és lágy Provence-i mézzel megalkotott krémes ajakbalzsam táplálja és védi az ajkakat, miközben az olvadó méz finom illatát hagyja maga után.

ZemanTimi

2019. június 26.

Kellemes illata volt.De nem szerettem használni.Túl ragacsosnak találtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Kellemes illata volt.De nem szerettem használni.Túl ragacsosnak találtam.

Tothxheni

2018. november 30.

Ez az ajakápoló az előbbivel szemben bejött, újra is vettem, de azóta találtam jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Nashuaaa

2016. július 27.

Nekem bevált, bár hidratálhatna jobban is, ami egy ajakbalzsamnál azért fő szempont. Az illata isteni, a csomagolása is praktikus. Az ára viszont nem a legjobb, bár nem is drágább, mint a nagyon felkaott eos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Rezangyal

2016. február 13.

Hát nem tudom mi van ezekkel, imádom a L'occitane-t, de az ajakbalzsamjaik és a kézkrémeik teljesen hatástalanok....az illata kellemes, kissé ragadós, a hidratálás tartóssága gyakorlatilag 0.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Polyglycerin-3

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.