L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sisu69, az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2014. április 11.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok

Illatösszetevők: narancs, tea, mate, jázmin, timián, cédrus

RitaL

2016. július 20.

Én imádtam, kár, hogy már nem lehet kapni. Igazi jázmintea-illata volt, és nagyon tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

v.szilvia789

2014. április 3.

Már évek óta megvan és szigorúan csak tavasszal használom. Igazi jázmin rajongó vagyok, szóval egyáltalán nem érzem soknak benne. Sőt, rajtam ez egy könnyed, kellemes illat, ami kb. 25 fokig igazán szépen működik. Elég egysíkú ugyanakkor, hamar elillan. Az egész parfümnek vagy egyfajta vintage hangulata. Szeretem, hogy nem szintetikus, hanem valódi növényi illatanyag kivonat van benne. Az alumínium kupak viszont ennyi pénzért egy kicsit gagyinak tűnik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 3.

mokkalany

2013. szeptember 18.

Nekem van, illetve volt ilyen illatom, de odaadtam a nagymamámnak. A teás illatokat imádom, a zöld teásakat is, de ebben nagyon sok volt a jázmin, már-már émelyítő, de talán csak nekem, mivel nem vagyok egy fehérvirág-fan. Igaz, nehéz nőies illatot alkotni zöld teából, mert a L'Occitane mentás meg túl férfias.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract