L'Oreal Paris

Ár:   5554 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Sejtmegújulást elősegítő, bőrfiatalító krém.

LollY

2012. június 17.

A nappalival együtt használtam. Nekem jót tett az arcomnak. A nappalit jobban szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 17.

Beni1234

2012. január 4.

Nem értettem, miért lettem mostanában ráncosabb :-) most legalább már tudom, hogy valószínűleg ettől a "szuper" kis krémtől. Télen nekem nem elég a hidratálása sem, és tényleg egyre mélyebbek a mimikai ráncaim. Még jó, hogy 1600 ft-ért vettem, és nem eredeti árán. Azért 2 csillag, mert nem lettem tőle kiütéses, mint sok más krémtől, de semmiképp nem használ ráncok ellen, hanem inkább árt. Nem vált be, biztosan nem veszem meg újra sem ezt, sem más Derma Genesis terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 4.

Ria13

2011. július 26.

Egy teljes arcápolócsomagot ( 3 különböző termék volt egy ajándékdobozban: éjszakai- és nappali krém, meg egy koncentrátum) kaptam ajándékba kb.4-5 évvel ezelőtt, amikor még vadiúj volt ez a termékcsalád a L'oreal-nál...Akkor még az összetevőkkel-hatóanyagokkal sem foglalkoztam behatóbban és ezért csak és kizárólag azért dobtam a kukába, mert szemmel láthatóan csúnyább lett a bőröm tőle: még a szabad szemmel alig-alig észrevehető ráncocskáim is markánsabbá váltak...Azóta mindent megértettem...Sajnos...Valószínűnek tartom, hogy Torda is valami hasonlót érthetett azalatt, amit Koppánynak eldalolt, "hogyaszondja": "Minden eszköz, mely a trónra Téged juttat, elfogadható mert szent a cél..." (Lásd reklámhadjáratok á la L'oréal )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 26.

mczirjak

2011. március 14.

Általános éjszakai krém, mely textúrájának köszönhetően könnyen és kevés mennyiség használatával pótolja a száraz bőr számára szükséges zsírokat. Összetétele alapján többet vártam. Pihentető éjszakai krémként tökéletes, inkább hidegebb időszakban érdemes használni, amikor a bőr jobban igényli a fokozott védelmet, gazdagabb krémeket. Nyári időszakban nem komfortos, mert ragadó érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ph szabályozó segédanyag

Egy a L’Oreal által szabadalmaztatott összetevő, melyről a reklámokban Proxylane néven hallhatunk. A cég állítása szerint a Proxylane serkenti a GAGszintézist, mely a sejten kívüli mátrix fontos összetevője, és ezáltal segít a bőr víz és tápanyag tartalmának helyreállítását.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Lilás piros.