L'Oreal Paris

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: szanii, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Feszesítő fátyolmaszk
  • Pro-retinollal, peptidekkel és hialuronsavval
  • A bőr rugalmassága javulhat
  • A bőr intenzíven hidratált, feszesebbnek érződhet
  • A kisebb ráncok láthatósága csökkenhet

Marcsi66

2020. június 30.

A célközönség én lennék,kicsit húztam a számat az ára miatt,de a hatása olyan h újra kellett vennem,Nagyon sok van benne,de én egyszerre szoktam elhasználni,kb egy órát hagytam fenn maximálisan beszívta a bőröm,ja nyakamra is tettem,,,vízhiányra tényleg áldás,puhít finomít,kipihentnek tűnt az arcom ,
Ajánlom,jó termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 30.

Ajánlom,jó termék.

danyadi77

2020. április 29.

Újsághoz volt ajándék, így teljesen megérte. Nyilván egy alkalom után nehéz véleményt mondani, de abszolút kellemes, hidratált lett az arcom. Ráncom nincs sok, inkább megereszkedik a bőröm, de annak egy kezelés nem elég. Viszont ami nagyon pozitív, hogy kb 3 alkalomra elég anyag van benne, alig győztem elhasználni. Amúgy is 2x használok egy szövetmaszkot, rövid hataridőn belül, ha sok anyag van benne, de ebből kijönne 3 is. Győztem magamra kenni a maradékot a tasakból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

Csutak

2020. április 11.

Még az áprilisi elle magazinhoz volt ajándékba és tartogattam, hogy majd egyszer elhasználom. Ma kerítettem rá sort és hűha, azta! Kombinált bőröm van, a T vonal, az orrom és az állam a zsírosabb, meg még talán a homlokom. Tocsogott a maszk a krémben, így miután levettem még jól kifacsartam és azt is jól belemasszíroztam az arcomba, a nyakamba, tarkómba is. :) Aztán mivel utána pont a hajszárítás következett, a meleg levegővel is rásegítettem a beszívódásra és isteni érzés. Puha, selymes lett az arcom és sima, nem pedig a néha rücskös... Bár az ára picit húzós, de azért lehet, hogy majd újság nélkül is adok neki esélyt még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

darkoadrienn

2020. április 2.

Egy magazinhoz járt ajándékba, és igazából a magazint csak emiatt a maszk miatt vettem meg. XD
29 éves vagyok, így az előttem szólóhoz hasonlóan nem célközönség, viszont a terhességem óta 180 fokos fordulatot vett a bőröm állapota, ami azt jelenti, hogy inkább kombinált-aknésból sivatagszáraz lett az arcom. Próbáltam azóta több hidratáló hatóanyagot, olajakat, de minden kevésnek bizonyult. Na mondom akkor próbáljunk ki valamit érett bőrre!
Tényleg tocsog a maszk a krémben, amit már-már sajnálok, mert a végén kárba vész. Mondjuk a zacsiban még marad annyi nedv, hogy másnap is fel tudom kenni vékonyan, úgyhogy ez jó. Este tettem fel lefekvés előtt, én a maradékot nem mostam le, hanem még fent hagytam maszkként, és igyekeztem hanyatt elaludni. :D Reggelre 100%-osan beszívta a bőröm, és szép ápolt, hidratált, telt lett. Ilyen bőrre szeretnék ébredni mindennap!
Aztán csak reggel olvastam át rendesen a leírást, és írják, hogy retinol. :o Megijedtem, az ugye terhesség alatt no-no, átböngésztem az incit, háát, hátulról a harmadik helyen a leggyengébb fajta retinol??!! :D Ezért felesleges volt beletenni! Mert ez nem elég semmire, csak arra, hogy terhesen azért mégse akarjam jó szívvel megvenni...
Gondoltam megpróbálkozom a krémmel, de a nappaliról azt írják itt KM-en, hogy azért annyira nem hidratál jól, ráadásul túl illatos, az éjszakai meg szerintem szintén retinolos, bár azt még nem néztem. Inkább keresek valami mást. Egyszeri kényeztetésnek pont jó volt ez a maszk. Ha ingyen utánam dobnák, azért feltenném megint. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

dlrexqs

2020. március 12.

Tudom, tudom, nem én vagyok a célközönség. De ma két kisgyerek Jó napot!-tal köszönt nekem, ez pedig legalább 10 évet öregített rajtam! Meg aztán egy kis hialuronsav és retinol senkinek sem árt, nem igaz? Úgyhogy kipróbáltam.
Ráncaim szerencsére még nem nagyon vannak, ennek ellenére 15 perc elteltével olyan kisimult lettem, mintha szundítottam volna egy jót. Picit száraz volt a bal orcám és a szemöldökeim közötti terület, ezt a problémát sikeresen orvosolta, szóval igaz, amit ígér, ráadásul most pihe-puha a bőröm. Kellemes, frissítő érzés viselni, egyáltalán nem csíp. Az illata nem túl erős.
Ez egy vastag fátyolmaszk, ami bőven át van itatva krémmel. Ez annyiban jelentett számomra problémát, hogy ragacsossá vált a bőröm, amikor többet már nem tudott beszívni, így arcot kellett mosnom a használata után. Elnézem neki. :)
Összességében kellemes csalódás volt ez a maszk, a sok garnieres kudarc után. Veszek még, nehogy legközelebb már Csókolom!-mal közelítsenek felém a gyerkőcök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 12.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.