L'Oreal Paris

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Nicolett022, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. augusztus 5.

Lágy matt bronzosító az egész éves barnasághoz - nincs szükség napra. Tökéletes a "no-makeup" sminkhez.

Boriskajuliska

2018. november 26.

Belém bújt a kisördög és bronzosító "gyüjtésbe" kezdtem. A Notinon 25% kedvezmény volt rá és ez jó apropónak bizonyult a pirosítójával együtt a vásárlásra. Az illatát tekintve talán ez tetszik a leg kevésbé benne, de minden más tökéletes. Színe univerzális minden bőrtónusnak megfelelő, valóban matt és építhető. Nem szoktam a márka termékeit vásárolni 1-2 kivételtől eltekintve, de ez abszolult kivétel! EL DW light 2-es színre tettem fel a pirosító párjával együtt, Laura Mercier porral fixáltam és nagyon szép a végeredmény!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 26.

Pannaflora

2018. november 13.

Egyszerűen imádom! Tartós és rendkívül szép színe van, szép a csomagolása, rendkívül jó termék. Nem porzik, szépen lehet vele dolgozni, kontúrozni is tökéletesen lehet vele. Én a L'Oreal Paris True Match alapozójával használom és tökéletesen összepasszolnak. Mindenképp megér egy próbát, nem okozott csalódást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

Makk Zsuzsó

2018. október 21.

Ennél jobb kontúrozót / bronzosítót / sőt: basic szemhéjfestéket nem találni. Glamour-napon csaptam le rá féláron, így tényleg ajándék. Szerintem is minden bőrtónushoz használható, építhető, nem lesz piszkos hatású, nem csillog, szóval tökéletes. A barackos pirosítójával együtt valami mesés! Remélem, nem vonják ki a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

Veronikaa

2018. szeptember 28.

Nagyon tetszik a csomagolása, isteni illata van és nagyon kellemes nem túl hideg nem túl meleg szine! Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

wishes

2018. augusztus 5.

Tökkkkéletes kontúrozószín, nem túl hideg, nem túl meleg, és mivel építhető, ezért hófehérkéknek is szuper lehet :) Kb. egész nyáron csak ehhez nyúltam, a Glow on Amour cseppekkel egyszerűen mesések együtt, nem csak az árukat érik meg, de én személy szerint 2x annyi pénzt is gondolkodás nélkül kiadnék bármelyikre! Állandó szortimenbe velük!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Kitty9526

2018. június 12.

Neutrális, mindenkinek jól áll színe van. Nagyon jó a mérete, sok termék van benne, a csomagolása pedig olyan, mint a Physicians Formuláé. Nálam idén nyáron a L'Oreal-é a főszerep és ez az egyik kedvenc termékem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol