L'Oreal Paris

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Nicolett022, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. augusztus 5.

Lágy matt bronzosító az egész éves barnasághoz - nincs szükség napra. Tökéletes a "no-makeup" sminkhez.

Kikixxx

2020. szeptember 7.

Sajnálom, hogy én vagyok az első, aki nem 5 csillagot ad neki.
Szenzációs színt varázsol a fényvédőzött, hullasápadt arcomnak, nagyon természetes, egészséges hatást kelt. De pont amióta erre a célra, egész arcra használom és nem csak az orcákra, észrevettem hogy kipattogok tőle.
Nem csoda, kókuszolaj és kakaóvaj van benne.
Nagyon sajnálom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Sajnálom, hogy én vagyok az első, aki nem 5 csillagot ad neki.
Nem csoda, kókuszolaj és kakaóvaj van benne.
Nagyon sajnálom...

evelinmajor

2020. augusztus 6.

02 Sunkiss árnyalat: világos, már-már Hófehérke bőrömön szépen mutat, nem sárgás, könnyen eldolgozható, építhető, tartós, nem okoz pattanásokat, mindennapos használat mellett is sokáig elég. Nagyon szeretem, többször újravettem már. A sminktáskám elengedhetetlen kelléke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

sztike

2020. február 18.

Tökéletes...Világos, sárgás tónusú bőröm van, így egy kicsit tartottam tőle, hogy túl sok lesz vagy piszkosnak hat majd a bőrömön. Ehhez képest tökéletesen passzol a szín. A pirosítójához hasonlóan ő sem agyonpigmentált, így nem kell attól félnem, hogy túladagolom és eldolgozni is gyerekjáték. Valóban matt, ami nekem nagyon fontos szempont volt vásárláskor. Az illata nagyon tetszik és időnként nap közben is érzem, de amúgy nem kimondottan erős. Kiadós mennyiség, úgyhogy nem sajnáltam rá a pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 18.

Szilvikriszti

2020. január 19.

A 02-es sunkiss árnyalatot vettem meg belőle, egy sminkes tanácsára, mert az volt a gondom a régi bronzosítómmal, hogy úgy néztem ki tőle, mint egy umpalumpa. Ennek a színe pont jó számomra, de be kellett látnom, hogy ne vagyok egy nagy bronzosító mániás. A hozzá csomagolt ecsettel egész jól lehet kontúrozni is. A termék tökéletesen működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

Boriskajuliska

2018. november 26.

Belém bújt a kisördög és bronzosító "gyüjtésbe" kezdtem. A Notinon 25% kedvezmény volt rá és ez jó apropónak bizonyult a pirosítójával együtt a vásárlásra. Az illatát tekintve talán ez tetszik a leg kevésbé benne, de minden más tökéletes. Színe univerzális minden bőrtónusnak megfelelő, valóban matt és építhető. Nem szoktam a márka termékeit vásárolni 1-2 kivételtől eltekintve, de ez abszolult kivétel! EL DW light 2-es színre tettem fel a pirosító párjával együtt, Laura Mercier porral fixáltam és nagyon szép a végeredmény!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 26.

Pannaflora

2018. november 13.

Egyszerűen imádom! Tartós és rendkívül szép színe van, szép a csomagolása, rendkívül jó termék. Nem porzik, szépen lehet vele dolgozni, kontúrozni is tökéletesen lehet vele. Én a L'Oreal Paris True Match alapozójával használom és tökéletesen összepasszolnak. Mindenképp megér egy próbát, nem okozott csalódást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

Makk Zsuzsó

2018. október 21.

Ennél jobb kontúrozót / bronzosítót / sőt: basic szemhéjfestéket nem találni. Glamour-napon csaptam le rá féláron, így tényleg ajándék. Szerintem is minden bőrtónushoz használható, építhető, nem lesz piszkos hatású, nem csillog, szóval tökéletes. A barackos pirosítójával együtt valami mesés! Remélem, nem vonják ki a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

Veronikaa

2018. szeptember 28.

Nagyon tetszik a csomagolása, isteni illata van és nagyon kellemes nem túl hideg nem túl meleg szine! Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

wishes

2018. augusztus 5.

Tökkkkéletes kontúrozószín, nem túl hideg, nem túl meleg, és mivel építhető, ezért hófehérkéknek is szuper lehet :) Kb. egész nyáron csak ehhez nyúltam, a Glow on Amour cseppekkel egyszerűen mesések együtt, nem csak az árukat érik meg, de én személy szerint 2x annyi pénzt is gondolkodás nélkül kiadnék bármelyikre! Állandó szortimenbe velük!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Kitty9526

2018. június 12.

Neutrális, mindenkinek jól áll színe van. Nagyon jó a mérete, sok termék van benne, a csomagolása pedig olyan, mint a Physicians Formuláé. Nálam idén nyáron a L'Oreal-é a főszerep és ez az egyik kedvenc termékem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol