L'Oreal Paris

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 20.

Kategória:   Hajápolók

Organikus levendula esszenciális olaj, szója- és kókuszolaj különleges egyvelege szulfátok nélkül, az érzékeny fejbőr megnyugtatásáért és a hajvégek hidratálásáért. Friss, nyugtató illattal.

sztike

2019. október 17.

Én is akciósan vettem. Durván 8 éve szilikonmentes cuccokat használok a hajamra, mert az amúgy is kevés, vékonyszálú és hullásra hajlamos hajam állapotán a szilikon csak rontott. Sampon terén ez nem okoz nehézséget, viszont kevés jó szilikonmentes hajpakolással/hajvégápolóval találkoztam eddig, ezért sokkal jobban szeretek olajokat használni ezekre a célokra. Hajtőre/fejbőrre a Difeel kókuszolajos keverékét használom, ezt pedig a haj hosszára és végére. Jó az illata, könnyű kimosni és a hajam fényes és puha utána. Az egyetlen problémám a flakonnal van, egy cseppentős vagy csőrös megoldás jobb lenne, de igazából nem vészes így sem. Én újravenném teljes áron is, mert kiadós adag és valóban jót tesz a hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 17.

Victory33

2019. augusztus 22.

Leárazva vettem, kb. 700 ft-ért, így nagyon megérte. Nyugtató illata van, érzetre kellemes, én a fejbőrömre vettem, mert a víz eléggé szárítja a bőrömet, plusz erős hajhullással küzdök a fogamzásgátló abbahagyása után. Saját készítésű sampont használok, ezzel könnyű kimosni a hajból, persze kell hozzá egy kis első samponozás, ami fellazítja az olajat. A hajam nem zsírosodott gyorsabban, friss, fényes, emiatt világosabbnak is tűnik.
Egyelőre még csak háromszor használtam, így hosszú távú hatásáról nincs tapasztalatom. Fél órát hagyom rajta, heti 2-3-szor használom, így 2hónapig elég lesz. Majd jövök updatelni.:)

UP: A termék eredeti árát soknak tartom és úgy nem is venném meg, de részemről jár neki az 5*, mert az olajok jól lettek összeválogatva, a gyorsan zsírosodó hajamra is tökéletes. Én azért is szeretem, mert ezzel át tudom masszírozni a fejbőrömet és kényelmesebb, mint egy pakolás, az én hajamból könnyű kimosni. Nekem középszőke hajam van és világosodott. Balzsamot így is használok, mert hosszú hajam van, de ezzel az olajjal fényesebb és puhább is a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

anetta.filip

2019. március 23.

Megvettem ezt, egyből kèt tubussal, az itteni jó vélemények hatására. Hajmosás előtt használom, de az Aromax ricinusolajos hajpakolásával, ricinusolajjal, svédcseppel keverve viszem fel, kb fél óra-óràra, hajmosás előtt a hajtövekre. Ez így, egyelőre megfelel, de nagyon felhúzza a hatást az Aromax ricinusolajos hajpakolása. Tényleg inkább levendula parfüm illat, mint tiszta levendula. Egyszer próbáltam az Aromax nélkül, nekem kicsit viszketett a fejem, erre gyanakodok. Négyest adok neki, ha változás van, jövök updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.

BeesWorld

2019. március 22.

Nem vettem észre sem pozitív, sem negatív hatást, illata inkább levendula parfümös, mintsem valódi levendula olajoks. Elhasználom, szerencsére negatívumot nem vettem észre eddig, hajmosás előtt a fejbőrbe masszírozom, a plantur koffeines hajszeszével turbózom fel és várom nyárra a csodát! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Jelizz

2019. március 7.

Akciosan vettem meg es milyen joltettem ! Kellemes az illata, konnyu felvinni , en az egesz hajamra tettem es 30 percet rajta hagytam, 2x samponoztam mire kijott a hajambol. A fejborommel nemcsinalt semmit se, maximum kicsit bezsirositotta, a hajam puha lett tole (persze utana kellet balzsam) sajnos nekem nem jott be ,elfogom ajandekozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

Clementine

2019. február 27.

Még csak egyszer használtam de szerelmes lettem az illatába. Egész éjszakára a hajamon hagytam bebugyolálva majd reggel lemostam. Igaz háromszor kellett samponozni de a hajam iszonyat puha tőle és az illata is érződik. 🤩 Ha nem most vettem volna sampont biztos megvenném az övét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 27.

MissL

2019. február 10.

Félve vettem meg,hogy úristen mit művelek,olajat kenek az amúgy is zsíros hajra,meg vagyok én húzatva? :D nade mivel az olajat a fejbőrre kell felvinni,ami nekem érzékeny,száraz,kritikus területeken visszatérően hihetetlenül tud viszketni,ezért 1500ft-ért tettem egy próbát.
1 hónapja használom már,és azt kell mondjam,tökéletes!! Nem kell belőle sok,én csak a kritikus területen használom,teljesen,maradéktalanul ki lehet mosni a hajból. A samponjával tökéletes párosítás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

SchmitterBettina

2019. január 23.

Én kimondottan fejbőrőmre vettem, főleg télen, de nyáron is száraz a fejbőrőm, a legjobban a homlokomnál, és sajnos olyan csúnya hatást kelt, olyan mintha ápolatlan lenne a fejbőrőm kopik a le bőr. Fusztráló tud lenni, ezen a télen sajnos még jobban előjött a szárazság . Minden haj mosás előtt bedörzsölöm vele a fejbőrőmet hagyom egy 15-20 percet rajta és után mosom le a samponjával 2 szer. A második használat után megszűntette a bőrhámlást. Pihe puha tőle a hajam. Nekem nagyon bevált. Eléggé le volt árazva a rossmann ban remélem nem szűnik meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

beauté

2019. január 6.

Először nagyon fura volt, hogy az egész hajamat kenjem be vele. A fejbőrömet is? Nem igazán értettem a leírást. De így tettem. :) Ritkán használom, kb. kéthetente. Nekem elég száraz hajam van, heti kétszer mosom csak. Puhává és fényessé tette a hajamat, igaz 3 hajmosás kell, hogy érezzem, nem marad olajos a hajam. :) Már megvettem az utánpótlást belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

zoe125

2018. szeptember 12.

Nagyon szeretem az illatát és az érzékeny fejbőrömet sem irritálja. Féltem, hogy esetleg gyorsabban zsírosodni fog a hajam, vagy nehéz lesz kiöblíteni, de semmi ilyesmit nem tapasztaltam.
Nekem az egész termékcsalád újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Nekem az egész termékcsalád újravevős!

Emolliensek: Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil, Lavandula Hybrida (Lavandin) Oil
Illatanyagok: Linalool, Geraniol, Citronellol, Parfum / Fragrance