L'Oreal Paris

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2019. június 10.

Kategória:   Hajfestékek

• 3-4 használat után fokozatosan világosítja ki a hajat
  • napszívta hatást és szép fényt biztosít a hajnak
  • ammóniamentes

LolaGR

2021. március 21.

Szépen fokozatosan világosított, sötétbarna hajra használtam és gyönyörű színeket értem el vele, nem szárította a hajamat. Megvenném újra, és újra...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 21.

herbeaud

2021. január 2.

Egyik kedvenc termekem volt! Nagyon faj, hogy mar nem lehet kapni:...(
Total termesztes, igazi napszitta hatast kelt. Ha az ember modszeresen hasznalja, hamvasito samponnal es balzsammal, akkor a rezes tonusok is offolodnak es maradanak a szep hamvas szoke tincsek. Annyira termeszetes, hogy csak azok tudjak, megmondani, hogy nem ilyen szokes az eredeti hajszinem, akik nagyon regota ismernek.
A nyaron elokerult valamelyik strandtaskambol egy kallodo tubus, probalom beosztani addig, amig talalok valamit, ami potolhatja a sunkiss jellyt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

Egyik kedvenc termekem volt! Nagyon faj, hogy mar nem lehet kapni:...(

kincsokinga

2020. november 17.

mindig megvettem aranyáron amikor elfogyott és nagy lelkesedéssel használtam, csak azt nem értem hogy minek, mert semmi, de semmi hatása nem volt :D talán nem véletlenül vonták ki a forgalomból, az alap koncepció miatt adok rá két csillagot, maga az ötlet jó lenne ha működött volna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

Fiszuli

2020. november 8.

Van az úgy, hogy az ember hiába fogadkozik magának, hogy többet nem ken semmit a hajára - főleg a rossz tapasztalatok miatt - mégis megteszi. Gimis koromban végig melíroztattam a hajam, majd ezután következett nagyjából 1 év, míg próbáltam visszatalálni festéssel az eredeti hajszínemhez - nem sikerült - és ezután döntöttem a tudatos lenövesztés és a folyamatos vágatások mellett, míg végre nem találkoztam újra az eredeti hajszínemmel. Aztán mikor belekeveredtem egy párkapcsolati válságba és egy piszok ocsmány szakításba, ezután a termék után nyúltam és nem bántam meg, olyannyira nem, hogy azóta sem akartam eltüntetni a nyomát. A legsötétebb hajra valló 003-as árnyalatot választottam. A terméket az egész hajamra kentem, hűbelebalázs módjára, ahova jutott, jutott, ahova nem, nem. Felkenés után hajszárítóztam. Már az első alkalom után egy eszméletlenül pazar színt hozott ki a sötétbarna hajamból, itt-ott világos(abb)barna, nyomokban rezes-vöröses beütéssel, imádtam! Nagyon-nagyon imádtam! Tényleg napszítta hatása volt, eszméletlen mennyiségű bókot zsebeltem be, az önbizalmam az egekben volt - rám is fért. Kb 2-3 havonta használtam, télen-nyáron, amikor már éreztem, hogy a töveknél nagyon sötétedik, akkor kentem fel megint egy kicsi adagot, ami pedig a kezemen maradt, azt a hajhosszomra kentem, míg végül lényegében a hajam legvége már tényleg szőkés-vöröses-rezes volt, fokozatosan fölfelé pedig nagyon szép volt az átmenet. Nagyjából 2 évig használtam folyamatosan a terméket, nagy megelégedésemre. Szerettem is, semmilyen extrém roncsolást sem vettem észre. Sokan és sokszor kérdezték, hogy ki csinálta a hajam, hova járok fodrászhoz, ki és mivel világosította és mindig dobtak egy hátast, mikor mondtam, hogy én pacsmagolom ezt a terméket a hajamra, saját magamnak. Mint említettem, a nyomait azóta is viselem, a fenék alá érő hajam utolsó harmada még ebben a rezes-szőkés színben pompázik, majd egyre feljebb haladva folyamatosan egyre barnább és sötétebb, és mára már ott tartok, hogy az eredeti, sötétbarna hajszínem dominál. Nagyon szerettem, hülye-biztos volt a használata, nekem a lelkemmel és a hajammal is csodát tett. Még kell egy jópár vágás, mire teljesen eltűnik ez a szín a hajamból... szerintem hiányozni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

Provence

2020. szeptember 18.

Vérzik a szívem, hogy már nem kapható! A teljes hajhosszomra vittem fel, több menetben ugyan, de a csokibarna hajamat olyan szépen és természetesen kiszőkítette, hogy sokan azt hitték, hogy ez az eredeti hajszínem. Amikor láttam, hogy kezd eltűnni a boltok polcairól, gyorsan betáraztam belőle, így még van, de remélem kijön a L'oreal valami hasonló csodaszerrel, mielőtt elfogy a tartalékom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

orsipanka

2020. január 14.

Szépen kiszőkítette a világos barna hajamat, de nagyon gyorsan elfogyott. Nekem a Balea szőkítő spréje 2 év alatt fogy el, ez majdnem kétszer annyiba került és fél év alatt elfogyott. Az Avonnak is volt régen tubusos melírozója, de az is tovább tartott ennél. Szóval a hatása rendben van, de ár-érték arányban nem ez a legjobb szőkítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

plinda

2019. július 12.

Imádom, imádom, imádom! Középbarna hajamat nem szerettem volna befesteni, csak világosítani a végét, egy kis pluszt adni hozzá. Már a 2 alkalommal látható volt az eredmény, gyönyörű szépen látszanak a világosabb tincsek és a szép átmenet a hajamban a vége felé. Napfényben mintha arany lenne. Nekem nem szárította a hajamat, és azóta se törik a vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

dumbika

2019. június 17.

Alapvetően jó, teszi amit ígér, de vigyazni kell vele. Az én hajam sötétszőke, elég száraz és hajlamos vörösödni, úgyhogy sajnos az lett a vége, hogy nem pontosan azt kaptam amire vágytam, de igazából hoza amit ígér. Akinek sérülékenyebb a haja, az figyeljen oda a fokozott ápolásra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Katei

2019. június 10.

Egy tubussal a hosszú hajamra csak kétszer volt elég, DE(!) nagyon megvagyok vele elégedve. Alapvetően a hajamnak erős szerkezete van és vigyázok is rá, így ez a termék sem roncsolta. Főleg azért, mert a két használat között eltelt körülbelül egy hónap. Itt olvastam, hogy sok felhasználónak ártott, így inkább biztosra mentem. Használtam rá,-illetve alapvetően is-pakolást, illetve olajokat. Magába azért nem merném, még akkor is ha erős a hajad.
Leginkább napfényben látszik meg a hatása. Először a vállamtól lejjebb vittem fel és fésűvel átmentem rajta, nehogy legyen egy csík a hajamban. A második alkalommal már feljebb vittem és azt is eldolgoztam. Nagyon szép átmenet lett a hajamban, ha a rásüt a nap, konkrétan, mintha arany lenne, úgy fénylik.
Újra szerettem volna venni, de megtudtam, hogy már nem gyártják. Pedig szerettem volna kiülni vele a napra, hogy megnézzem mit tud még. A hajam színével még nem vagyok megelégedve, így valami alternatíva után kell nézzek, SAJNOS.
Az egy pontot azt azért vonnám le, mert nekem, mint hosszabb és dús hajjal rendelkező egyénnek, egyrészt nem sokszor elég, másrészt az ára sem kevés ehhez mérve. Illetve, mint minden hajvilágosító vagy szőkítő;szárít. Bár nekem így nem, a használt termékek mellett, de magába azért ne próbáljuk ki, főleg amennyiben gyengébb a hajunk minősége.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 10.

ktimea

2019. június 4.

Nekem nagyon tetszett és 5 használat után abba hagytam, mert elértem azt amit szerettem volna, az illatával sem violt semmi bajom. Az első használat után mintha puhább lett volna a hajam (göndör száraz hajam van), ez a többi használat után nem jelentkezett, de roncsonlódást sem vettem észre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Limonene, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Linalool, Dipropylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.