L'Oreal Paris

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. április 3.

Kategória:   Hajfestékek

• 3-4 használat után fokozatosan világosítja ki a hajat
  • napszívta hatást és szép fényt biztosít a hajnak
  • ammóniamentes

Ár: 1000 Ft , Eladó: Lepketanonc
Állapot: 2-szer használt, kb 80-90 ml van még benne. , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Casting Sunkiss Jelly ~ 1300Ft
Ár: 1300Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
PatriciaF

2019. április 14.

Igazából nem rossz, minimálisan szárítja a hajat, de én használat után mindig felviszek egy tápláló hajpakolást, és pont olyan puha mint előtte. Először a 01, majd a 03-as (árnyalatot) használom a közepesen sötétbarna hajamra, ami a 3. használat után világos barna lett. Egy tubus nekem 2 alkalomra elég (még a 03as másik fele még felhasználásra vár) és egyértelműen azt adja amit ígér, mintha kiszívná a nap a hajamat, csak sokszor egymás után. :D
Pár észrevétel:
1.) Nem feltétlenül túl látványos a végeredmény, szóval ha nem mersz hirtelen és drasztikusan váltani akkor ezzel talán megéri szöszölni, csak időt kell rá szánni.
2.) Nedves és száraz hajra felvíve ugyan azt a hatást lehet elérni, sőt vízes hajon egyszerűbb elkenni megfelelően és kevesebbet is használtam belőle mintha száraz hajra tenném.
3.) Igen, szárítja a hajat amit fentebb is írtam, de a hajad állapotától függ, hogy mennyire fogja roncsolni. Sokan írták, hogy nem is tudják a kárt hejrehozni, neked kell felmérned, hogy mennyire sérülékeny a hajad, és hogy megéri e egyáltalán, hogy sokat szenvedj egy nem túl látványos változás érdekében. ( A Garnier frustis banana hair food hajpakolást használom utána, és tényleg csodát művel.)
Azért nem adok 5csillagot a termékre, mert ahoz, hogy látványs legyen a végeredmény sokat kell használni. Így nem gazdaságos, viszont minimális hatása van, nem felesleges, de ez nem egy drasztikus megoldás szőkítésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

Pár észrevétel:

Fruzsi1994

2019. április 3.

Nagyon szép színt lehet vele elérni. Igazából nem most használtam, hanem kb 1-2 éve, de még mindig van nyoma. Az összes fodrász akinél jártam dícsérte, hogy szép színe van és jól megcsináltam, de ennyi, mert amúgy el van törve stb...
Én nedves hajra vittem fel és úgy szárítottam. Nekem nem volt kedvem száraz hajra még emiatt rászárítani, így legalább egyben letudtam. Még van egy bontott tubussal, nem tudom, hogy újra belevàgok-e még, mert tényleg roncsolja a hajat. És így is megvagyok áldva a zsíros viszkető fejbőrömmel és a száraz hajvégeimmel és egy csomó babahajjal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

persephone

2019. március 5.

Nagyon szép színe lett a hajamnak, mindenki csak dicséri. Sajnos cserébe rendesen meg is törte a hajszálakat, de valamit valamiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

IdunLilith

2019. február 26.

Első használat után már szépen világosított, egyelőre 4* aztán majd meglátom a többit

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

Keabu

2019. február 21.

Világos barna hajam van, rendszeresen használom, mosas utan csak nehany tincsre teszek es ugy szaritom. Termeszetes melir hatasa van, imadom! Nem szarit, nem toredezik tole jobban a hajam:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 21.

csorbapetra

2019. február 8.

A véleményem nagyon vegyes..... egyrészt negatívum, hogy hidrogén-peroxiddal éri el a "kívánt hatást.", magyarul teljesen mindegy lenne ha a fodrász befestené a hajamat. Miután kipróbáltam elkezdett folyamatosan lenőni éppúgy, mint a hajfesték! SZÖRNYŰ volt! Aki nem használja rendszeresen ugyan így lenövéssel fog küszködni. Tény, hogy világosítja a hajat, de dupla annyira szárítja is!!! Azóta se sikerült rendbe hoznom a hajamat....
Az illata viszont csodás!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

Az illata viszont csodás!

Sisi9

2019. február 8.

Hát én imádom! Öszintén nem gondoltam h ennyire be fog válni. Az én hajam melírozott szöke (alapból középbarna), régebben szökére volt festve, de meguntam a mü hatást és kb fél éve kezdtem melíroztatni. Így sokkal természetesebb, viszont a töveim nagyon sötétek, így havonta kellene fodrászhoz mennem. Ezt elkerülendö esett a választásom erre a termékre. Egyszerüen fantasztikus, pont olyanra világosítja a hajam, amilyet szerettem volna. Pedig még csak 3x használtam, de szerintem most ez így elég is. A középbarna töveimböl nagyonszép sötétszökét varázsolt, persze nyilván nem olyan világos mint a melírozott részek, de nálam nemis ez volt a cél, hanem hogy ne legyen akkora a kontraszt a lenött részek és a hajhossz között. Ez sikerült is, végre nincs az a mü hatás amit sok festés után láttam a hajamon. A barna hajra valót használtam, az elsönél még nemigazán tapasztaltam semmit, a másodiknál már látszott h világosabb a hajam, a 3.nál meg teljesen olyan világos lett amilyet szerettem volna. Hajmosás után használtam, úgy h szinte szárazra megszárítottam a hajam, utána rákentem a töveimre és tovább szárítottam. Roncsoló hatást egyáltalán nem tapasztaltam, nagyon puha, kellenes tapintású volt a hajam (nyilván aki a hajvégekre is keni ott gondolom jobban szárít). Nálam csak talán annyi h az elsö alkalommal tápláló samponnal mostam a hajam és akkor elnehezítette, de a másik két alkalommal zsíros hajra való könnyedebb sampont használtam, így nem volt az a ragacsos hatás. Egyetlen negatívuma, hogy mivel gél állagú, így nehezebben szárad a hajam, de ki fogom próbálni a spray verzióját is, hátha az gyorsabban szárad. Mindenestre újra fogom venni, mert nekem nagyon bevált :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

Eveee

2019. február 6.

A sötétszőkére festett hajamon próbáltam ki, egy kis kíméletes ombre hatás reményében. Sajnos kiszárította és töredezetté tette a hajvégeimet. A terméken jelzik, hogy festett hajon ne használjuk, az én hibámon okulva javaslom, hogy festett hajra tényleg ne használjátok. Egyébként működik, egyszer használtam és világosított a hajamon, ezért jár a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

mikitti

2019. január 31.

Imádom! Az én hajam szürkés-szőkés és mindig szerettem volna természetes, napszívta hatást elérni a hajamon. Ezzel a termékkel sikerült.
Nem kell mást tenni, minthogy felkenni a hajtőre, a tincsekre vagy akár az egész hajra és megszárítani hajszárítóval. Az eredmény rögtön látszik.
Nyáron intenzívebb eredményt lehet elérni, mert akkor a nap is hozzájárul a sugaraival.
Már két éve használom, kb. negyedévente kenem be vele és leginkább csak a tövekre. Ha jól tudom 3 féle árnyalata létezik, én a legvilágosabbat (03) használom. Olvastam, hogy sokaknál vöröses árnyalatú lett az eredmény, szerencsére nekem nagyon szép természetes szőke színt eredményezett. Gondolom ez hajgenetikájától függ. Nekem nem volt előtte festve a hajam, de az is van ráírva, hogy festett hajra nem ajánlott.
Egyetlen hátránya van, hogy sajnos szárít, de ezt balzsammal, egy jó hajvégáplóval, nah meg persze rendszeres (nálam az 4-5 havonta) fodrászhoz járással el lehet viselni.
És én az illatáért is oda vagyok!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 31.

És én az illatáért is oda vagyok!

Szlilla0504

2019. január 25.

Pár éve megvettem, a festett hajammal nem csinált semmit szóval.. számomra pénzkidobás volt. Lehet a természetes színű hajon ér valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Limonene, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Linalool, Dipropylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.