L'Oreal Paris

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2019. június 10.

Kategória:   Hajfestékek

• 3-4 használat után fokozatosan világosítja ki a hajat
  • napszívta hatást és szép fényt biztosít a hajnak
  • ammóniamentes

plinda

2019. július 12.

Imádom, imádom, imádom! Középbarna hajamat nem szerettem volna befesteni, csak világosítani a végét, egy kis pluszt adni hozzá. Már a 2 alkalommal látható volt az eredmény, gyönyörű szépen látszanak a világosabb tincsek és a szép átmenet a hajamban a vége felé. Napfényben mintha arany lenne. Nekem nem szárította a hajamat, és azóta se törik a vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

dumbika

2019. június 17.

Alapvetően jó, teszi amit ígér, de vigyazni kell vele. Az én hajam sötétszőke, elég száraz és hajlamos vörösödni, úgyhogy sajnos az lett a vége, hogy nem pontosan azt kaptam amire vágytam, de igazából hoza amit ígér. Akinek sérülékenyebb a haja, az figyeljen oda a fokozott ápolásra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Katei

Korcsoport: < 18
2019. június 10.

Egy tubussal a hosszú hajamra csak kétszer volt elég, DE(!) nagyon megvagyok vele elégedve. Alapvetően a hajamnak erős szerkezete van és vigyázok is rá, így ez a termék sem roncsolta. Főleg azért, mert a két használat között eltelt körülbelül egy hónap. Itt olvastam, hogy sok felhasználónak ártott, így inkább biztosra mentem. Használtam rá,-illetve alapvetően is-pakolást, illetve olajokat. Magába azért nem merném, még akkor is ha erős a hajad.
Leginkább napfényben látszik meg a hatása. Először a vállamtól lejjebb vittem fel és fésűvel átmentem rajta, nehogy legyen egy csík a hajamban. A második alkalommal már feljebb vittem és azt is eldolgoztam. Nagyon szép átmenet lett a hajamban, ha a rásüt a nap, konkrétan, mintha arany lenne, úgy fénylik.
Újra szerettem volna venni, de megtudtam, hogy már nem gyártják. Pedig szerettem volna kiülni vele a napra, hogy megnézzem mit tud még. A hajam színével még nem vagyok megelégedve, így valami alternatíva után kell nézzek, SAJNOS.
Az egy pontot azt azért vonnám le, mert nekem, mint hosszabb és dús hajjal rendelkező egyénnek, egyrészt nem sokszor elég, másrészt az ára sem kevés ehhez mérve. Illetve, mint minden hajvilágosító vagy szőkítő;szárít. Bár nekem így nem, a használt termékek mellett, de magába azért ne próbáljuk ki, főleg amennyiben gyengébb a hajunk minősége.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 10.

ktimea

2019. június 4.

Nekem nagyon tetszett és 5 használat után abba hagytam, mert elértem azt amit szerettem volna, az illatával sem violt semmi bajom. Az első használat után mintha puhább lett volna a hajam (göndör száraz hajam van), ez a többi használat után nem jelentkezett, de roncsonlódást sem vettem észre

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 4.

Banyi

2019. május 31.

Heti egyszeri használat mellett kb egy hónap alatt szépen kivilagositotta a sotetszoke hajam, nekem szerencsére nem töredezett le. :) az illata elég budos, én közvetlenül hajmosas előtt rakom fel, megszaritom, utána hajmosas előtti pakolás, mosás és a hajam szép fényes, de nem száraz vagy töredezett :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

PatriciaF

2019. május 26.

Igazából nem rossz, minimálisan szárítja a hajat, de én használat után mindig felviszek egy tápláló hajpakolást, és pont olyan puha mint előtte. Először a 01, majd a 03-as (árnyalatot) használom a közepesen sötétbarna hajamra, ami a 3. használat után világos barna lett. Egy tubus nekem 2 alkalomra elég (még a 03as másik fele még felhasználásra vár) és egyértelműen azt adja amit ígér, mintha kiszívná a nap a hajamat, csak sokszor egymás után. :D
Pár észrevétel:
1.) Nem feltétlenül túl látványos a végeredmény, szóval ha nem mersz hirtelen és drasztikusan váltani akkor ezzel talán megéri szöszölni, csak időt kell rá szánni.
2.) Nedves és száraz hajra felvíve ugyan azt a hatást lehet elérni, sőt vízes hajon egyszerűbb elkenni megfelelően és kevesebbet is használtam belőle mintha száraz hajra tenném.
3.) Igen, szárítja a hajat amit fentebb is írtam, de a hajad állapotától függ, hogy mennyire fogja roncsolni. Sokan írták, hogy nem is tudják a kárt hejrehozni, neked kell felmérned, hogy mennyire sérülékeny a hajad, és hogy megéri e egyáltalán, hogy sokat szenvedj egy nem túl látványos változás érdekében. ( A Garnier frustis banana hair food hajpakolást használom utána, és tényleg csodát művel.)
Azért nem adok 5csillagot a termékre, mert ahoz, hogy látványs legyen a végeredmény sokat kell használni. Így nem gazdaságos, viszont minimális hatása van, nem felesleges, de ez nem egy drasztikus megoldás szőkítésre.

Update: Elfelejtettem ideírni, hogy a helyi rossmannban vettem db/700 Ft-ért ... csak azért ugrottam bele mert ilyen olcsó volt (és benéztem, először azt hittem hajfesték... akkor még nem olvastam el, hogy mi is ez úgy igazából), & nagyon szép eredménye lett. Viszont hasonló terméket sajnos nem találtam aminek ilyen hatása lenne. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

Pár észrevétel:

Kremcica

2019. május 22.

Közép-sötétszőke hajamra a 03-as árnyalatot választottam, szerettem volna picit világosítani de festeni nem. Még az áprilisi Glamour-napokon vettem kiárusításban plusz féláras kuponnal kb 700 Ft-ért. Lelövöm a poént, túl nagy változást nem tapasztaltam, szerencsére negatív irányban sem. A középhosszú lapockáig érő hajamra háromszor volt elég. Első alkalommal nem tudtam mennyit használjak, ekkor vittem fel (fültől lefelé) a legkevesebbet (1/3-nál kevesebbet). Semmi nem látszott belőle. Másodszorra kicsit morcos voltam, így ekkor vittem fel a legtöbbet. Végre eredménye is lett, bár nem annyira látványos hogy a közeli ismerőseim is észrevegyék. Viszont felvittem, de olyan volt mintha balzsamot raktam volna fel. Nem tudtam rászárítani a hajamra, csupa ragacs maradt úgyhogy a harmadik alkalommal már úgy időzítettem hogy hajmosós napon használjam. A három alkalom között 1 hét-10 nap telt el és bár elvékonyodott a hajam valamennyire de le nem tört. Utána hajpakolást, olajat használtam és azok rendbe rakták amennyire lehetett. Picit világosabb mint volt, szépen összemosott ombre-szerű lett. Kipróbáltam, örülök hogy a hajam nem szenvedte meg de mivel az eredmény nem nagy durranás és ár/mennyiségben sem annyira éri meg, szerintem többet nem próbálkozom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Fruzsi1994

2019. április 3.

Nagyon szép színt lehet vele elérni. Igazából nem most használtam, hanem kb 1-2 éve, de még mindig van nyoma. Az összes fodrász akinél jártam dícsérte, hogy szép színe van és jól megcsináltam, de ennyi, mert amúgy el van törve stb...
Én nedves hajra vittem fel és úgy szárítottam. Nekem nem volt kedvem száraz hajra még emiatt rászárítani, így legalább egyben letudtam. Még van egy bontott tubussal, nem tudom, hogy újra belevàgok-e még, mert tényleg roncsolja a hajat. És így is megvagyok áldva a zsíros viszkető fejbőrömmel és a száraz hajvégeimmel és egy csomó babahajjal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

persephone

2019. március 5.

Nagyon szép színe lett a hajamnak, mindenki csak dicséri. Sajnos cserébe rendesen meg is törte a hajszálakat, de valamit valamiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

IdunLilith

2019. február 26.

Első használat után már szépen világosított, egyelőre 4* aztán majd meglátom a többit

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Limonene, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Linalool, Dipropylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.