L'Oreal Paris

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorina07, Módosítva: 2021. november 18.

Kategória:   Hajápolók

Hajkondicionáló, amely olyan könnyű, mint a víz. Akár 8 perc alatt kifésülhetővé és simává varázsolja a hosszú hajat.

ponyisland

2021. december 3.

Én is sokat vártam a terméktől, tényleg éreztem a fejbőrömön a melegedő érzetet, amitől valamiért azt hittem, hogy az majd tuti jót is tesz a hajamnak, de csak annyit értem el vele, hogy másnapra úgy bezsírosodott a hajam, mintha 4 napja nem mostam volna meg. Lehet, hogy sokat használtam a kevés és vékony szálú hajamra, vagy mint a hagyományos balzsamoknál, nem szabad, hogy a fejbőrrel érintkezzen, mert akkor ilyen hatást vált ki, szóval még egyszer nekifutok, de csak hétvégén, ha másnap nem kell mennem sehova, mert félek, hogy megint másnapra szörnyen fog kinézni a fejem. Valóban ez a vizes állag nehezen adagolható, szóval ez is csak levon az értékéből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 3.

lollypoppy

2021. november 29.

Elvive-es verzióban próbáltam, de úgy sejtem, hogy csak a márkanévben van különbség, az összetevőkben nincs. Annyiban tényleg wonder a hatása, hogy nagyon selymessé és könnyen kifésülhetővé teszi a vizes hajat, de száradás után semmilyen hosszú távú hatását nem éreztem, nem lett pl. puhább tőle a haj, ennyit pedig bármilyen más random balzsam is tud. A vízszerű állaga miatt pedig nagyon gazdaságtalan a használata, könnyű belőle sokat kiönteni, emiatt iszonyú gyorsan elfogyott. Nem is vettem belőle többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 29.

kovacsanett43

2021. november 29.

Sajnos nekem nem jött be, pedig szeretem a Dream Long szériát. 1600 ft volt akciósan, de nekem ennyit sem ért meg. Nem igazán észleltem semmi hatását, pedig nagyon reménykedtem. Az illata jó, viszont egy tök átlagos ápolónak sem megy el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 29.

Lufipufi1992777

2021. november 10.

Teljesen jo! Folyekony mivoltahoz kepest nem is fogy annyira durvan… kicsit nekem maceras a felvitele,de amugy a csaladtag tagjai kozul ez sikerult a leghatasosabbra. 4* csak azert,mert tobb mint 2000ft-ot kicsit sokallok erte.🙂Amugy puha,fenyes es illatos lesz a hajam tole. Erezhetoen teszi a dolgat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Arginine PCA