L'Oreal Paris

Ár:   870 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katica22, Módosítva: 2012. május 24.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A hosszan tartó frissesség és tiszta tapintás titka. Citrus CR- Az összetétel tisztítja és kisimítja a hajszálakat, megakadályozza a szennyeződések lerakódását, és lassítja újraképződését.
Multi-Vitamins E + PP + B5 - Energia bomba! Az összetétel visszaadja a haj csillogását és energiáját.
Eredmény: Tiszta tapintás, 48H FRISSESSÉG.

Gabicaladanyi

2016. október 1.

Szerettem, kellemes, egyszerű volt a használata, bár a fésülködést nem könnyítette meg. Tette a dolgát, és ezt jó áron. Hajpakolást nem használtam mellette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 1.

birdy70

2016. július 3.

1 napos sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 3.

1 napos sampon.

Manoe

2015. október 30.

Hamarabb zsírosodik tőle a hajam, mint a normál hajra szánt sampontól. Az illata jó, ha ez valakinek számít...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 30.

cseresznyee1

2015. szeptember 11.

Hát, még szerencse, hogy akciósan vettem. Az illata elég jó, de zsírosodás ellen nem sokat ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Vaslady

2015. szeptember 4.

Hová tűnt Demon Hill????
Pánikrohamot kaptam majdnem ma a DM-ben....sőt a város végében a másik DM-ben is!
Nincs!
Nem is lesz!
Hát kivették nekem őt a forgalomból?
Életem első és egyben legjobb frissitő,könnyű,finom illatú samponját?
Mi lesz velem ezek után?
És még csak semmi hasonló nincs a kinálatban zsirosodásra hajlamos hajra!
Ha ezt tudom előre,10 üveggel bekészitek :(
Most megint évekig fog tartani,mig ujra kikisérletezek magamnak egy tökéletes sampont....de ahhoz végig kell próbálnom egy csomót....
Na lesz itt fölösleges pénz kidobás....
Vigasztalhatatlan vagyok!
Természetesen jár neki az 5 csillag,nagyon szerettem :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Hová tűnt Demon Hill????
Nincs!
Nem is lesz!
Hát kivették nekem őt a forgalomból?
Életem első és egyben legjobb frissitő,könnyű,finom illatú samponját?
Mi lesz velem ezek után?
És még csak semmi hasonló nincs a kinálatban zsirosodásra hajlamos hajra!
Ha ezt tudom előre,10 üveggel bekészitek :(
Na lesz itt fölösleges pénz kidobás....
Vigasztalhatatlan vagyok!
Természetesen jár neki az 5 csillag,nagyon szerettem :(

Lexy00

2015. augusztus 25.

Nagyon jó illata van, nemcsak a hajam, de én is felfrissülök tőle. Szépen tisztít, jól habzik, de a zsírosodást nem tolja ki. Egynek jó ez a sampon, de teljes árában nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Noxika

2015. július 31.

Nem hozta a várt eredményt, a hajam ugyanúgy gyorsan zsírosodott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

Nem hozta a várt eredményt, a hajam ugyanúgy gyorsan zsírosodott.

Bebek

2015. július 25.

Nagyon tetszik a friss illata. Jól habzik. Nekem 2. max 3 naponta hajat kell mosnom, mert nagyon zsírosodik, de ezzel ki lehetett ezt tolni 4 napra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 25.

tulipánfa

2015. július 12.

A zsírosodáson nem segített, a hajvégeimet szárította

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

A zsírosodáson nem segített, a hajvégeimet szárította

prettywishing

2015. június 20.

miután életem samponja eltűnt a polcokról (garnier ultra doux citrus és kaolin) elindultam az új sampon kereső utamon, ahol ez volt a második megálló. nem rossz, nem rossz. nincs nagy tehetsége a habzáshoz és nekem baromi sokat kell használnom belőle, de amúgy a tiszta érzet megvan hajmosás után és más kifejezett kivetésem nem lenne. az illata is egész kellemes amúgy. nem itt volt a végállomásom tehát de próbálkozom betelni ezzel amíg jobba nem botlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Niacinamide
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.