L'Oreal Paris

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linszu, Módosítva: 2015. május 29.

Kategória:   Hajápolók

Szérum nutrileummal száraz, kezelhetetlen hajra, melynek simaságát nehéz megtartani. A L'oreal által kifejlesztett nutrileum simává varázsolja a hajat, miközben értékes olajokkal táplálja azt.

blondie95

2017. augusztus 11.

Nemetorszagban vettem, nem tudom otthon lehet e kapni. Nagyon jo kis olaj, semmi extrat nem tapasztaltam, de pozitivuma, hogy nem neheziti el a hajat es tenyleg fenyesebb, könnyebben kezelhetöbb. Nem wow effekt, de ar ertek aranyban szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

nkmagda

2016. március 15.

Azt hiszem ez lehet az a szérum, amit nekem is sikerült beszereznem (németorszàgban) Kitűnő hajvégàpoló, màr sokadszorra veszem újra, habàr sokàig kitart. A hajam tényleg nem töredezik mióta levàgattam, remélem így is marad. Zàrójelben megjegyezném szakàlápolónak sem utolsó a pasim szerint :D lényegesen puhàvà varàzsolja. Így a szakàllal együtt 5 pontot ér! ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

linszu

2015. május 19.

Ez egy szuper termék és nagyon jó áron szerintem. Igaz, én Angliában vettem és fogalmam sincs, lehet-e kapni otthon, de nagy hiba lenne, ha nem. A hajam eszméletlenül száraz, töredezett és kezelhetetlen. Mosás, balzsamozás után kicsit szárítok rajta és körülbelül félszáraz állapotban 2-3 nyomásnyit oszlatok végig alaposan főleg a problémás részeken (hajvégek), majd csak ezután fésülöm ki. Könnyedén megy, nem akad meg minden pillanatban a hajkefe,nem tépked. Utána teljesen megszárítva a hajam puha és selymes, viszonylag egyenes és a vége nem tűnik seprűsnek.
Ha nem használok hajszárítót a szérum után, akkor valóban a természetes kissé hullámosabb hatás jön elő, ahogy a dobozon is írja.
Azt nem mondanám, hogy ugyanolyan simán tartja a hajat egy párás levegőben, de lényegesen jobb a helyzet a szérummal.
Tényleg nagyon szeretem, ha elfogy, tervezem az újravételét.
Azt hozzátenném, hogy amikor megvettem, nem azzal a céllal került a kosárba, hogy mindig tökéletesen sima maradjon a hajam. Én a hidratáló hatásában bíztam, hogy segít a töredezett hajvégeken és a többi. Ezeknek megfelelt nagyon is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 19.

Tényleg nagyon szeretem, ha elfogy, tervezem az újravételét.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, BHT
Hidratálók: Dimethiconol

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.