L'Oreal Paris

Ár:   931 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tucsok0222, Módosítva: 2016. szeptember 17.

Kategória:   Hajápolás

Egy hagyományos balzsamtól eltérőenazonnal fejti ki támasztó hatását. A haj élettel teli lesz, és hosszan megőrzi dússágát.

baobe

2014. április 18.

Régóta kerestem valami jó hajtőemelőt, s kb. egy éve akadtam rá erre. Praktikus kiszerelésű, könnyű a haj tövére fújni, kellemes illatú, szépen megemeli a vékony szálú hajamat. Csak úgy működik, ha nedves hajra fújjuk, s rögtön beszárítjuk. Mivel nekem elég (sőt túl) száraz a hajam, nem tapasztaltam, hogy ez zsírossá tette volna. Ára is rendben van, nagyon sokáig elég egy flakon.

Update: A fenti véleményt már elég rég' írtam, most, hogy elfogyott, újra akartam venni. DM-ben azt mondták, már nem gyártják. Akik utoljára írtatok róla, hol vettétek, kapható esetleg még valahol?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 18.

szzh01

2014. február 7.

Kb, 2 éve ezt a tőemelőt használom, nem csodaszer, de valamit segít. Ultra vékony szálú világosra festett hajam van, korábban vállhosszúságú, jelenleg rövidebb a frizurám. Erősen hajlamos zsírosodásra, mint mindenkinek, akinek vékony szálú a haja, mivel hamar összeesik, rálapul a fejbőrre, és ez önmagában zsírosító tényező sajnos. Törölközőszáraz hajra, kizárólag a hajtövemre fújom közelről, és csak a kalapvonal felett, ahol az emelésre szükségem van nálam. Utána ujjaimmal kicsit bedörzsölöm a fejbőrömbe és előrehajtott fejjel azonnal átszárítom, majd amikor már majdnem teljesen száraz, körkefével megemelve a töveket szárítva formázok. Az emelő hatás max. 1-2 napig tart, és egyáltalán nem vettem észre, hogy zsírosítana (mármint az egyébként is meglévő gyors zsírosodáson felül). Iszonyú gazdaságos, kb. 1000 Ft-ért 1/2- közel 1 évig tudom használni. Hosszú évek és rengeteg fodrász-"interjú" után arra a tapasztalatra jutottam, hogy a vékony szálú hajat lehetetlen jelentősen és tartósan megemelni. A rövidre vágott frizura némileg segít ezen, de hát ha az ember lánya félhosszút vagy hosszút szeretne...?!? Próbáltam már sokkal drágább, kizárólag fodrászkellékesnél kapható habokat 3-4 ezerért is, de azok sokkal rosszabbak voltak, szóval a géneken változtatni sajnos nem lehet, de a körülményekhez képest ez egy megfelelő termék. Csak azért nem adok 5-t, mert nem tesz csodát... :-).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 7.

cioccolata

2014. január 16.

Ez nem dúsításra van, a szilikon miatt arra képtelen. A hajvégekre elhasználom, hátha kicsit hátráltatja a töredezésüket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

bvlgari001

2013. december 31.

Az illata otos, azt nagyon szeretem, de nekem semmit nem hasznal. Anyukamnak meg le is lapitja a hajat. Egyszer hasznaltam, ha eszembejut elnyomogatom magamnak, de egyebkent semmi extra. Nem vagnek eret ha nem kapnek a boltban megegyszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

ágica

2013. december 23.

Nekem semmit nem ért, csak jól kiszárította a hajamat, gondolom a sok alkohol miatt. Dúsabb hatást nem értem el vele, nekem arra a syoss samponja sokkal jobb. Az összetevők sem szépek, nem túlságosan olcsó, és a L'oreal ráadásul állatkísérleteket is végez. Az egyetlen pozitívum az illata, azt szerettem. Sajnos nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

Reni91

2013. december 23.

Abszolút bevált! Nagyon hatásos, igazán dús lett tőle a hajam! Tökéletesen kifejti a hatását!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

Daisyyy

2013. november 13.

Ezt 3 éve vettem kb., a harmadát használtam el eddig, mert a dús hajammal semmit nem csinált, a fejbőrömnek pedig erős viszketést okozott, úgyhogy most csak fürdőszobadísz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 13.

dijus

2013. november 9.

Nem vált be. Beszárítás után 1-2 órával lelapult,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 9.

Nem vált be. Beszárítás után 1-2 órával lelapult,

vbetti

2013. október 15.

Nekem bejött, elég sokáig használtam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

Nekem bejött, elég sokáig használtam...

bekka

2013. szeptember 12.

Második használat után elégedett vagyok vele. Először csak magában használtam,tette amit kell, láthatóan dúsabb lett a hajam, de nem volt tartása.Ezért másodjára a kedvenc hajhabommal kombinálva használtam (wella hidratálós),előbb ez, majd a hab.Remek, fényes, dús haj az eredmény.Nekem nem szárít, pedig a szőke melír miatt a hosszú vékonyszálú hajam vége gyorsan sprőd lesz.Az illata nekem nem nagyon tetszik, de szerencsére gyorsan elillan.
Update: Nem venném még egyszer, mert elkezdett száradni tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Update: Nem venném még egyszer, mert elkezdett száradni tőle a hajam.

Hidratálók: Chitosan PCA, Calcium Gluconate, Soluble Collagen, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.