L'Oreal Paris

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2 x 6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4599-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vestara, Módosítva: 2015. május 26.

Kiszerelés:   2 x 6,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4599

Ár: 4599 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

2019. augusztus 27.

Évek óta ezt a szempillaspirált használom és még fogom is. Néha-néha ki probáltam más szempillaspirálokat is hátha van jobb de számomra nincs. :) Örök kedvenc :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Lina14

2019. július 28.

Mivel az alap fehér, a felé felvitt spirál nem egészen fekete. Amúgy szépen tartja a pillákat nap közben, nem potyog, de nem csinál frámai pillákat sem. Meh.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

tunderelefant

2019. április 18.

Nekem ez is bejött, ezzel együtt használtam: https://kremmania.hu/kremek/l-oreal-paris-false-lash-superstar-x-fiber-szempillaspiral néha összemixelve, néha simán magában. Mindkét verzióban jól teljesített. Talán ez egy kicsit jobban tetszik, viszont az 1-es fele ugye fehér, és volt olyan, hogy kicsit megkopott a nap végére és a pilláim vége fehér lett... Mindezek ellenére nekem 5* mert gyönyörű pillákat varázsol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Krisztina527

2019. március 25.

Az ára miatt alaposan utána olvastam, hogy milyen vélemények vannak róla. Végül meggyőztem magam, hogy ki kell próbálnom mindenképp. Nem bántam meg, bár figyelni kell nagyon, hogy szépen vigye fel az ember, különben könnyen póklábas lesz a dolog. DE! Szempilla göndörítővel egyszerűen elképesztő! Teljesen normál hosszúságú pilláim vannak, de a kettő kombinációjával olyan, mintha műszempillám lenne :D De itt a szép, természetes hatásúra kell gondolni. Amikor ilyen véleményeket olvastam, nem igazán akartam hinni neki, de tényleg ilyen hatás érhető el vele. Nem használom minden nap, inkább csak különleges eseményeknél, vagy ha nagyon ráérős reggelem van, hogy szépen meg tudjam vele csinálni a szememet. Tetszik ez a két lépéses felvitel is. Mindenképp újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

zzsofy

2019. február 16.

Tökéletes szempillákat csinál! Hosszú, ívelt és nem csomós pillákat. Az ára ami kicsit húzós, de eddig ez a legjobb szempillaspirál amit próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

lorenmueller0092

2019. február 14.

Szép mélyfekete színe van és vastag hosszú szempillákat csinál, DE ... A nap végére elkenődik, fekete csík formájában a szem alatt, szempillagöndörítővel használva is egyenes pillákat csinál. Szeles időben előfordul, hogy kicsit bekönnyezik a szemem, amitől ez a spirál rögtön elkezd feloldódni és az én szememet nagyon csípte. Ilyen még nem fordult elő, pedig sosem használok vízálló spirált hétköznapi használatra...
Nagyon sajnáltam, főleg az árát. Kukában landolt :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Nagyon sajnáltam, főleg az árát. Kukában landolt :(

Vanda234

2019. január 20.

Én imádom ❤️😍 szeretem hogy van egy fehér alap réteg ami segít hogy meg szebbek és nagyobbak legyenek a pillaim ugyanakkor nagyon jó a fekete is és a kettő együtt csodálatosan nagy pillakat add bár az ára kicsit huzod és van több jó spirális is a kettő együtt néha megéri az arat de az ára miatta 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

k0alaa

2019. január 9.

Régóta használom, bár találtam már jobb szempillaspirált is. Tényleg hosszabbítja a pillákat, de ha szemhéjamra kerül véletlenül, onnan nehéz letörölni a púder elmaszatolása nélkül. És a lemosása is elég nehéz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Tavasz tündér

2018. november 5.

Nagy szempillaspirál kísérletező vagyok, de a márka két fejű spiráljaihoz mindig visszatérek. A régebbi kiadások talán egy fokkal jobban teljesítettek, mint ő (fehér-arany, kék-arany tubusú). A műszempilla hatást kedvelem, na vele is lehet varázsolni! :) Extrém ívelt pillákat tudok vele kreálni. Nem tapasztja össze a pillákat, könnyen lemosható. Nekem úgy vált be igazán, ha a fehér alapra azonnal használom a fekete részt. Mert ha megszárad a fehér, utána már nem építhető. Nem irritálja a szemem, egész nap tart. Ez volt eddig. Csak azért vonok le 1 csillagot, mert októberben újra vásároltam és valami változott. A felső pillákon tartós továbbra is, csak néha kenődik fel a bőrömre. Viszont alul... a felkenés után nem sokkal már pereg, maszatolódik, igazi pandamaci szemeket csinál. Olyan mintha alig akarna megszáradni. Lehet változtattak valamit a formulán? Elég kellemetlen tud lenni. Gyakran kell ellenőrizni. Nem is értem mi lehet a gond. Még próbálgatom azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 5.

KataMayaNagy

2018. szeptember 24.

Az egyik kedvenc spirálom, gyönyörű hosszú, dús pillákat varázsol. Nem használom minden nap, mert gyakran kérdezik, h ez műszempilla-e :D inkább buliba, vagy eseményre :) külön is szoktam csak a feketét, és nagyon meg vagyok vele elégedve így is :)

egy csillagot a loreal miatt vontam le,ez nem a termék hibája. Nemrég tudtam meg, hogy minden terméküket tesztelik állatokon. Így soha többé nem veszek Loreal termékeket, és olyat se, aminek köze van a céghez, pl aussie.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.