L'Oreal Paris

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   48 ml +72 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ashley, Módosítva: 2012. augusztus 26.

Kiszerelés:   48 ml +72 ml
Kategória:   Hajfestékek

A Préférence szabadalmazott Színtartó Technológiája a színanyagot a hajszál belsejébe zárja, hogy garantálja a fényes, hosszantartó színt, mely gyönyörűen fedi az ősz hajszálakat.

L'Oreal Preference Tartós Hajfesték - shimmering rose
Ár: 1000 , Eladó: sugarbunny
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen
L'Oreal Paris Féria Preference Tartós Hajfesték 6.45 Brooklyn
Ár: 1500 Ft , Eladó: bendi13
Állapot: bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: személyes átvétel, postázom is, utánvét, utalás
Melszi

2019. december 5.

5.23 csokoládé rose gold árnyalatot vettem meg a világosbarna hajamra. Sajna szűkösen lett elég, így nem fogta be túl intenzíven, csak a tövét, mert oda jutott több. Majd még egyszer befestem. (Sajna kis mennyiség, így a 2 doboznak elég húzós az ára...) A színe nagyon érdekes, inkább fényben van rose gold árnyalata, egyébként szép barna. Becsapós volt, mert mikor festettem, full lilás vörös volt a fejemen a festék, amitől meg is ijedtem, de szerencsére nem olyanra fogta be. A hajam puha tapintású lett festés után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

pirospipacsocska

2019. október 23.

3.12 Toronto(Intenzív hűvös sötétbarna) árnyalatot vettem.Nem vagyok elájulva tőle.A hajam tövében vörösesen csillog,amit utálok!!!A festék nekem ugyanolyan erős ammónia szagú,mint a többi másfajta festék is.De ez még folyékonyabb állagú,kicsit nehezebb vele dolgozni.Az ősz szálaimat befedte,jó sok a festék mennyisége is,és jó a hozzá járó balzsam is.De ugyanezt a múltkor megoldottam a Palette sötétbarna hajfestékével is,csupán 650 Ft-ból!És ott nem volt vöröses beütése a hajamnak!Szóval maradok a Palette-nél!Mert ez 3-szor annyiba kerül,de semmivel sem tud sajnos többet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

szeronik

2019. október 1.

A 7.1 hamvasszőke árnyalatot próbáltam ki sötétszőke, rendszeresen kallossal festett hajamra. A színeredménnyel maximálisan elégedett vagyok: végre egy drogériás hajfesték, ami a hamvas árnyalatot is tudja, és nem sárgás vagy rezes az eredmény, Festés közben szürkévé válik, innen tudtam, hogy jó lesz a szín.
A balzsam is nagyon jó, nem tapasztaltam, hogy nagyon roncsolna a festék.
Hátrányok: tényleg büdös (nyitott ablaknál kell festeni), és az őszhajszál-fedéssel nem vagyok elégedett, nagyon nem. Lehet, hogy elsőre én voltam ügyetlen (bár 18 éve festem a hajam...). A festék állaga is fura, kicsit folyós, eldolgozni végül is nem nehéz, de megkeményedik a hajon, ahova már kentem, és utána viszont nehéz a többi helyre felvinni, szétválasztani a tincset, ahova kell még.
A fenti hátrányok miatt 4 csillag, mert a szín, az csodás. Újra fogom venni, és megpróbálom jól eldolgozni az ősz részeken is...meglátjuk...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

A balzsam is nagyon jó, nem tapasztaltam, hogy nagyon roncsolna a festék.

postareb

2019. július 24.

8.23 Shimmering Rose - Szőkített ombre hajamra vittem fel a festéket, csodálatos lett a színe. Viszont nem fogom újra vásárolni. Az egyik oka az, hogy eszméletlen drága termék, főleg ahhoz képest, amit nyújt. A másik ok az, hogy nagyon durva ammónia szaga volt, amikor felvittem a hajamra (festettem már azért egy jópárszor hajat, de ehhez foghatót még sosem tapasztaltam). Nem túlzok, könnyezett mindkét szemem megállás nélkül és nem tudtam, hogy hogyan vegyem a levegőt, hogy ne fulladjak meg. Még azon is elgondolkoztam, hogy inkább gyorsan lemosom a már felvitt terméket, mert nem bírom befesteni a saját hajamat + úristen mit tehet ez a hajammal, ha lélegezni is alig tudok tőle. A hozzájáró "színelőhívó" balzsamot én nem magába használtam, hanem egy másik balzsammal vegyítve, így arról nem tudok nyilatkozni.

Azt az 1 csillagot, amit adok a kapott színeredményre adom, bár nem tudom meddig fog kitartani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

kmanu

2019. július 1.

7.4 mago vörös árnyalatot használom. Nekem rendbetette a hajam, nem is tűnt fel az előző eddig mennyire szárította . A színe varázslatos, már többször megdicsérték. Mínuszban talán az erős szagot tudom felhozni, de ennyi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Betti1994

2019. május 18.

6.35 Világos Gesztenye árnyalatot vettem meg. Hát, mit is mondjak..egyáltalán nem hasonlít a szín a dobozon lévő hajszínhez, viszont gyönyörű mahagóni barna színt kaptam, csillogó fénnyel párosítva! 😊 Az válassza szerintem ezt az árnyalatot, aki nem aranyos barnás hajat szeretne, hanem nem riad vissza a vöröses hajszíntől, mert a végeredményben a vörös dominál! De tetszik,először megijedtem, mostmár megbarátkoztunk, azt hiszem újra veszem! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 18.

snowwithe

2019. április 25.

A 4-es Tahiti árnyalatot használom, eddig kétszer festettem vele. Valami természetes barna színt kerestem vöröses beütés nélkül - ennek a kívánalomnak megfelelt teljesen. Családomban többen megjegyezték, hogy most szép a hajam színe. Én nem vettem észre, hogy ártott volna a hajamnak, és az állaga sem okozott problémát, igaz a töveket férjem keni mindig én csak összehúzom a végén. Az ősz hajszálaim sajnos ezt is "ledobják" két hét után valamennyire, de eddig még az összes hajfestékkel így jártam. Ezért kap csak négy csillagot, amúgy nekem hibátlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 25.

Adriii93

2019. február 12.

Korábban 5 csillagot adtam neki, de most akkora csalódás volt, hogy lehúzom 1-re.
Röviden és tömören: tök mindegy milyenre fested, mindenképp vörös lesz a hajad (legalábbis nekem ez volt a tapasztalatom a barna árnyalatokkal)

Régebben vörös voltam és az intenzív réz árnyalatot használtam. Na az legalább olyan lett mint a dobozon.
A vörös előtt a világos gesztenyével volt festve a hajam, szép színe volt, eléggé kivilágosította. Kissé vöröses beütése volt (köze nem volt a dobozon látható színhez), de legalább szép volt.

Most viszont... szerettem volna 1 árnyalattal világosabb hajat, megvettem a jeges gesztenye árnyalatot. Sötétebb lett a hajam mint volt és borzasztó mahagóni szerű fénye lett. Óriási csalódás volt :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Floran

2019. február 4.

A 9.1 hamvasszőkéről tudna valaki írni? Érdekelne, mennyire roncsolja a hajat, és az is, mennyire van világosító hatása. A doboz szerint eredetileg barna hajra nem ajánlják, nekem a lenövés barna, amúgy prodigy 9.1-el festett, és az nagyon szép. Világosít ez rendesen? Milyen az árnyalata? Szürke? Hamvas? csúnya? Szép?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

yellowbanane

2019. február 3.

Update: nagyon szép a szín, de a hajfestés után egy nappal a hajam száraz, fakó, szöszös. Egyszóval leègette a termèk. Hiába a szép szín, ha közben tönkreteszi a hajadat. Bár sejthettem volna, mert amikor festettem, majd meg fulladtam az ammónia szagtól. Ennyi pénzért nem ezt vártam. Biztosan nem veszem újra...
Update2:
3 hónap kellett mire ezután rendbe jött a hajam. Soha többé!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Update2:
3 hónap kellett mire ezután rendbe jött a hajam. Soha többé!!!!

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Erythorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.