L'Oréal Paris

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   48 ml +72 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ashley, Módosítva: 2012. augusztus 26.

Kiszerelés:   48 ml +72 ml
Kategória:   Hajfestékek

A Préférence szabadalmazott Színtartó Technológiája a színanyagot a hajszál belsejébe zárja, hogy garantálja a fényes, hosszantartó színt, mely gyönyörűen fedi az ősz hajszálakat.

L'Oreal Paris Preference Tartós Hajfesték
Ár: 1500 , Eladó: zberemoke
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Ingrido

2024. március 15.

Jaj, ez nagyon gyenge! 10.21 Sockholm, világos gyöngyszőke. A képen gyönyörű a hajszín, dehát nem vagyok kezdő, tudom, hogy nem olyan lesz, csak a számkódra figyelek. Híg és büdös - de ez sem számít, várom a hatást. A hajamon a festék bebarnult, már közel voltam a pánikhoz, de rutinos vagyok, még mindig bízom. Lemosás, szárítás. Oké, nem barna, világos szőke. De: igazából csak egy szép fényt kapott a hajam. Egy mosás után már az is kezdett elkopni. Ha megnézek egy tincset a hajamból, látszik, hogy a tövénél valami drasztikusan gyenge kezelést kapott, alig fedi a festék az eredeti színt, éles vonal, a korábban ugyanazzal a festékkel festett hajhossz, és az ezzel a festékkel kezelt között. Gáz. Azért nem kuka, mert tűzoltásnak jó, de komoly eredmény eléréséhez ezt ne válasszuk. Meg mondjuk drága is ahhoz képest, hogy csak egy pár napos hatást nyújt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 15.

Alexa930

2024. január 20.

Én a Vivid sorozatból vettem meg a 2 szürke árnyalatot ( 9.112 és 10.112 árnyalatot ). A tövénél sötétebbre, a hosszát világosabbra festettem.
A fedése tökéletes, a tövénél 75%-ban ősz hajra használtam, a hosszán pedig leszőkített, károsodott hajon.
A hajamat fodrász égette el szőkítés alatt. A hamvasítás nem segített rajta. De nagyon untam hogy semmilyen színű. Próbáltam más hajfestéket, de egyszerűen ledobta, mind a drogériásat, mind a fodrászkellékeset.
A károsodott, nyúlós hajamra kentem ( tudom, hogy nem szabad, de max letoltam volna 0-ás géppel ), a károsodás eltűnt. A hajam csillog, fényes, a színe tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 20.

barbarahella

2023. október 30.

7.432-es árnyalatot vettem meg. Hiába kevertem egy 8-as színmélységű szőkével (75%-a a szőke volt), középsötétvörös szörnyűség lett belőle. Szerencsére volt otthon C-vitaminom így közvetlenül festés után kiszedtem a hajamból a nagy részét. Nagyon nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 30.

Viktoria_fks

2023. július 18.

Rengeteg reményt fűztem hozza. 4.15 Caracas árnyalatot vásároltam meg, 3 ezer Ft-ért. Nagyon drágáltam, de egy csoportban láttam, olvastam utána ahol nagyon dicsérték.
Rövid, vöröses barna hajam volt előtte. Kb 4-5 centi lenövéssel, pár ősz hajszállal.
Először is rettentően szúrós, erős, büdös szaga van. Szinte becsukott szemmel festettem be a hajam, mert csak potyogtak a könnyeim.
Ennek ellenére gyorsan végeztem, könnyű a felvitele, kicsit folyós az állaga.
A bőrömet nagyon befogta, alig tudtam lesikálni.
30 perc elteltével lemostam. Használtam a hozzá kapott balzsamot is. Az sem volt valami kellemes illatú.
Hajmosás után, törölközőszáraz állapotban azt vettem észre, hogy a lenövést és az ősz hajszálakat jól befogta, de szinte az egész hajamon semmi változás nem történt.
Szárítás után szemmel láthatóan a vöröses árnyalat ugyanúgy benne jelen volt. Beletúrva a hajba, rendesen átmenet van a hajamon. Abszolút nem egyenletesen fogta be a hajam.
Kizárt dolog, hogy mégegyszer ilyet vegyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 18.

Ennek ellenére gyorsan végeztem, könnyű a felvitele, kicsit folyós az állaga.
A bőrömet nagyon befogta, alig tudtam lesikálni.
Kizárt dolog, hogy mégegyszer ilyet vegyek.

kutyomano

2023. június 20.

A Bright Red és Blue Black színeket próbáltam, nagyon szépen, egyenletesen fogta be a hajam mindkettő. Talán a feketét kicsit jobban szerettem, de a vörös is remekül működött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 20.

kunzsuzsi

2022. május 15.

Óvatosan vettem le a polcról, mert korábban nálam is problémát okozott, hogy nem fogta be az őszülő hajamat. Viszont megújult a termék, most kábé a korábbi colorista színeiben lehet kapni, amiből a rézvörös volt számomra a nagybetűs szín.
És ebben már ne is kellett csalódnom. Kicsit tovább hagytam rajta és már amikor vizesen láttam, tudtam, hogy azt kaptam, amire vágytam. Az ősz tincseim picit világosabbak lettek, de ez engem nem zavar, egyszerűen tökéletes ez a szín. A kopása azért látványos, 4-5 hetente szoktam festeni, és azért van látható változás, de ez főleg a világosabb vöröseknél megfigyelhető (lehet, hogy ha fodrászhoz járnék minden hónapban festetni, akkor ez a probléma nem merülne fel, de egyelőre erre még nem szántam rá magam, ráaadásul nincs az a pénz, hogy meghallgassam bárkitől, hogy miért festek magamnak hajat 10 éve dobozossal :D).

Egy szó, mint száz, szerintem, ha valaki a régi coloristát szerette, akkor az új préférence-t neki találták ki. megbízható színeredmény, tartós, az őszhajfedés közepes és a korábban festet hajat sem nyírja ki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 15.

Maja92

2021. november 27.

7.1-es árnyalatot próbáltam. Középbarna hajamat festettem vele, kicsit világosított rajta. A színe tetszik, olyasmi, mint a dobozon, engem nem zavart a hígabb állaga sem. Első őszhajszálakat szerettem volna vele eltűntetni, jól be is dörzsöltem a fejem tetején, főleg ahol látszanak a fehér hajszálak. Lemosás/szárítás után csalódottan látom, hogy nem fedte be őket egyáltalán...Sajnos csak utólag olvasom, hogy itt már előttem is írták, nem jó őszhajfedésre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 27.

Mona01

2021. szeptember 27.

A 9/1 árnyalat hetekig tartó betonszürke színt eredményezett, makacsul tartotta magát. Felvitelkor sötétlila volt a hajamon, már akkor sejtettem, hogy nem fog tetszeni. Ráadásul nagyon kiszárította a hajvégeimet. Nagyon híg, nem jó vele dolgozni. Nem ajánlom, teljes pénzkidobás, egy pontot se ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

Lina14

2021. június 29.

rajtam a képen látható árnyalat, az az a 74-es, Mango árnyalat van meg. Egy igazán érdekes és szép árnyalatra vágytam, és ebben megtaláltam :)
sok festékkel ellentétben nem jön ki hajmosáskor, és szép fénye van, a tartósságával nagyon meg vagyok elégedve :)
bár a hajpakolása zsírossá teszi a hajam, ezért nem is használom

update: mmostmár 74 dublin árnyalatban találtam meg, de a festék maga ugyanaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

bár a hajpakolása zsírossá teszi a hajam, ezért nem is használom

update: mmostmár 74 dublin árnyalatban találtam meg, de a festék maga ugyanaz.

anditoth

2021. június 17.

most vettem először ezt a fajta hajfestéket (sötétszőke alaphajszínemre festettem a 9.12-vel), elvileg nem lesz rezes árnyalata a hajnak festés után, na ez HAZUGSÁG, plusz annyira csípte a szemem, hogy folyt a könnyem patakokban, a hajam pedig olyan szinten kiszárította, mintha egy durva hajszőkítést csináltam volna. nem fogom újravenni, még mindig keresem a tökéletes hamvasszőkét, amitől nem lesz rezes a hajam :((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 17.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Erythorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Olajsav. Az olajsav egy zsírsav féle, melyet elsősorban bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak. A zsírsavak a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők. A zsírsavak és így az olajsav is különösen ajánlott összetevő a száraz bőrre.

A Sodium Metabisulfite egy antioxidáns hatású összetevő, melyet a kozmetikumokban leggyakrabban tartósítószerként és stabilizátorként használnak. Segít megelőzni a készítmények megromlását és hatékonyságuk elvesztését azáltal, hogy megvédi őket az oxigén káros hatásaitól. Az összetevőt ezen kívül a bőr hiperpigmentációjának javítására, a hajban levő hajfesték eltávolítására és a klór okozta elszíneződés megelőzésére is használják.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.