L'Oreal Paris

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   48 ml +72 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ashley, Módosítva: 2012. augusztus 26.

Kiszerelés:   48 ml +72 ml
Kategória:   Hajfestékek

A Préférence szabadalmazott Színtartó Technológiája a színanyagot a hajszál belsejébe zárja, hogy garantálja a fényes, hosszantartó színt, mely gyönyörűen fedi az ősz hajszálakat.

L'Oreal Paris Féria Preference P12
Ár: 1800 Ft postával együtt , Eladó: editgera
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: utalás után postázom
L'Oreal Paris Féria Preference MANGO VÖRÖS eladó
Ár: 1000 Ft , Eladó: bokreta
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Adriii93

2019. február 12.

Korábban 5 csillagot adtam neki, de most akkora csalódás volt, hogy lehúzom 1-re.
Röviden és tömören: tök mindegy milyenre fested, mindenképp vörös lesz a hajad (legalábbis nekem ez volt a tapasztalatom a barna árnyalatokkal)

Régebben vörös voltam és az intenzív réz árnyalatot használtam. Na az legalább olyan lett mint a dobozon.
A vörös előtt a világos gesztenyével volt festve a hajam, szép színe volt, eléggé kivilágosította. Kissé vöröses beütése volt (köze nem volt a dobozon látható színhez), de legalább szép volt.

Most viszont... szerettem volna 1 árnyalattal világosabb hajat, megvettem a jeges gesztenye árnyalatot. Sötétebb lett a hajam mint volt és borzasztó mahagóni szerű fénye lett. Óriási csalódás volt :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Floran

2019. február 4.

A 9.1 hamvasszőkéről tudna valaki írni? Érdekelne, mennyire roncsolja a hajat, és az is, mennyire van világosító hatása. A doboz szerint eredetileg barna hajra nem ajánlják, nekem a lenövés barna, amúgy prodigy 9.1-el festett, és az nagyon szép. Világosít ez rendesen? Milyen az árnyalata? Szürke? Hamvas? csúnya? Szép?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

yellowbanane

2019. február 3.

Update: nagyon szép a szín, de a hajfestés után egy nappal a hajam száraz, fakó, szöszös. Egyszóval leègette a termèk. Hiába a szép szín, ha közben tönkreteszi a hajadat. Bár sejthettem volna, mert amikor festettem, majd meg fulladtam az ammónia szagtól. Ennyi pénzért nem ezt vártam. Biztosan nem veszem újra...
Update2:
3 hónap kellett mire ezután rendbe jött a hajam. Soha többé!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Update2:
3 hónap kellett mire ezután rendbe jött a hajam. Soha többé!!!!

Marcsi66

2019. január 13.

"Ha kedves a hajad élete" akkor NE! Még egy próbálkozás az otthoni hajfestéssel,és vele be is fejeztem, Sötétszőke a színem,berlini szőkét használtam,nagyon nem szép árnyalat kerekedett ,és mindent úgy tettem ahogy "kérték"...Az állaga is túl folyós,szaga hát büdös,ősz hajat nem fedi rendesen,,Ami a legrosszabb ,nekem nagyon jó minőségű hajam van,(fodrászok álma),,és képes volt szivacsossá,szárazzá változtatni,,,bősz utómunkálatokon vagyok túl, Masszívan roncsol!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 13.

Kitsyke

2019. január 2.

Vilagos szokebol festettem at erre. Joval sotetebb mint a kepen! Arahoz kepest nem eri meg, en 6euroert vettem, most bekentem utoljara vele egyik nap, es csupa seb a fejborom, es pattanas... Hmm...es nagyon budos!!! Meglehet fulladni!!! Hajam allapotarol nem tudok nyilatkozni, mert felvaltva veszem a festekeket, de nekem a reele hajfestek jobban bevalt!!! Es 2euro sincs(es nem is budos,jobb is)...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Metoyou22

2018. december 6.

Még jó, hogy nem olvastam el az itteni véleményeket és megvettem. Nekem pozitív tapasztalat az, hogy nem marta a fejbőröm, utána sem szárította ki a fejem és a hajam sem. A 92es színt vettem, közel sem lett olyan mint a képen pedig szőke hajra festettem de a hormonjaim miatt nem csinálok belőle nagy ügyet (szoptatás stb). A színe nekem tetszik, olyan barátságos szőke lett. Egyáltalán nem hideg szín. Nekem elsőre bejött. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Anna84

2018. október 29.

Én a rézfényű aranybarna (6.45) árnyalatát próbáltam legutóbb. Csak azért vettem meg, mert le volt akciózva, pont ilyen hajszínt szerettem volna. Másnap össze is kutyultam és felkentem a hajamra.Valóban hígabb a megszokottnál de nekem így csak könnyebb volt eloszlatni. Az eredmény tökéletes, egy hajmosás után pont olyan mint a dobozon. Egyenletesen fed, a lenövésen és a haj korábban festett hosszán ugyanolyan a szín.Fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 29.

iloveyoued

2018. augusztus 13.

Ez egy sz.ar. Island csodahamvas árnyalata teljesen sárga lett, még jó hogy kipróbáltam egy tincsen festés előtt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Wikca

2018. július 2.

Nem olyan nagyszerű, mint azt az ára alapján gondolnánk...
Kékesfekete árnyalatot választottam, a festés után gyönyörű kéken csillogott a hajam, úgy kb. 5 napig...majd szépen minden kék pigment eltűnt a hajamból, majd a feketék is 3 hét alatt. Minden fodrász azt mondja, hogy a fekete hajszíntől a legnehezebb megszabadulni...nos nekem a hajam elintézte önmagától...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Nem olyan nagyszerű, mint azt az ára alapján gondolnánk...

Wr.

2018. június 1.

Sokat fontolgattam, hogy review-k nékül bevállaljam-e a 7.23-as Dark Rose Gold árnyalatot, de végül úgy voltam vele, hogy egyszer élünk, miért ne. Lenőtt sötétszőkére festettem rá, de a töveket is szépen befogta, sőt, ott talán még jobban is, mint a kivilágosított részen. Persze minden haj más, csak arról tudok nyilatkozni, amit én tapasztaltam. Alapvetően 1-2 tapasztalat leírást találtam a neten külföldi oldalakon, és annyit tudok mondani, hogy aki olyan színt vár, mint ami a képen van, az lehet csalódni fog. Úgy tudnám leírni a végeredményt, mint egy világosbarna hajszín, aminek gyenge fényben kicsit rózsaszínes vagy burgundi beütésű fénye van, és maximum erős lámpa és napfény hatására jön elő az a melegebb, narancsos árnyalat ami a képen van. Első festésről tudok nyilatkozni, lehet később jobban befogja, de sokkal visszafogottabb és kevésbé harsány a szín mint amit szerintem sokan várnak majd a kép alapján. Ettől függetlenül nekem nagyon tetszik a végeredmény, én ilyesmit szerettem volna, úgyhogy én boldog vagyok ezzel.:)

A csomagolás igényes, a mellé adott ápoló elég jó minőségű, de nem annyira, mint a casting creme glosshoz járó kis balzsam. Minusz 1 pontot adok az ára miatt és azért mert a festék szaga egyenesen pusztulásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Erythorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.