L'Oreal Paris

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   48 ml +72 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ashley, Módosítva: 2012. augusztus 26.

Kiszerelés:   48 ml +72 ml
Kategória:   Hajfestékek

A Préférence szabadalmazott Színtartó Technológiája a színanyagot a hajszál belsejébe zárja, hogy garantálja a fényes, hosszantartó színt, mely gyönyörűen fedi az ősz hajszálakat.

TRLinda

2020. február 27.

Nahát az én sötét barna,alig őszülő hajamat szinte semennyire sem fogta meg,mahagónira akartam egyébként festeni.Mindössze annyi ha erős napfényre álltam ki volt egy enyhe sötét vöröses fénye.Teljes pénzkidobás,érdekes más olcsóbb hajfestéknél mahagóni hajszínem lett végre 3.ik féle hajfesték próbálkozásnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 27.

szeronik

2020. február 3.

A 7.1 hamvasszőke árnyalatot próbáltam ki sötétszőke, rendszeresen kallossal festett hajamra. A színeredménnyel maximálisan elégedett vagyok: végre egy drogériás hajfesték, ami a hamvas árnyalatot is tudja, és nem sárgás vagy rezes az eredmény, Festés közben szürkévé válik, innen tudtam, hogy jó lesz a szín.
A balzsam is nagyon jó, nem tapasztaltam, hogy nagyon roncsolna a festék.
Hátrányok: tényleg büdös (nyitott ablaknál kell festeni), és az őszhajszál-fedéssel nem vagyok elégedett, nagyon nem. Lehet, hogy elsőre én voltam ügyetlen (bár 18 éve festem a hajam...). A festék állaga is fura, kicsit folyós, eldolgozni végül is nem nehéz, de megkeményedik a hajon, ahova már kentem, és utána viszont nehéz a többi helyre felvinni, szétválasztani a tincset, ahova kell még.
A fenti hátrányok miatt 4 csillag, mert a szín, az csodás. Újra fogom venni, és megpróbálom jól eldolgozni az ősz részeken is...meglátjuk...

update: újravettem, megpróbáltam jobban eldolgozni az ősz tincseken - hiába, nem igazán jó az őszhajfedése, ezt kijelenthetem.
Továbbra is megnehezítette a felvitelt a keményedés, szóval mostanra egy jó tulajdonsága maradt: a 7.1 árnyalatot nagyon tudja, tehát hamvas a végeredmény.
De hiába jó a szín, ha nem jó a fedés. Leszedem 3 csillagra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

A balzsam is nagyon jó, nem tapasztaltam, hogy nagyon roncsolna a festék.

De hiába jó a szín, ha nem jó a fedés. Leszedem 3 csillagra.

toszapo

2020. január 30.

Ár-érték arányban egész biztosan nem éri meg. Az izlandi sötétszőkéből lett egy csibesárga hajszín, pluszban gyorsan kopik, kiesk a szemem míg fent van a festék a hajamon. Senkinek sem ajnálanám jószívvel. A syossnak ezerszer jobbak a festékei és tényleg azt a színt kapod amit szeretnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

petrus90

2020. január 1.

Több árnyalatot is kipróbáltam, sokáig próbálkoztam vele. 15 éve magamnak festem a hajam, sokféle festéket próbáltam már és ez volt a legrosszabb. A szöke (10.21) rettenetesen marta a fejböröm a barnák(4es és 3.12es)nem csíptek az illata egy fokkal jobb mint a szökéé de attol még érzed hogy tele van ammòniával. A szín sajnos hamar kopott kapott egy vöröses tónust is. A gél is csöpögött össze vissza, nem értem hogy mi elönye van a gél àllagù festéknek egyébként. Amit ér valamit a termék az a csomagolása, engem is az fogott meg annyiszor, na meg persze L'Oreal akkor biztos minöségi... sajnos nem az:/ nem ajànlom senkinek, ennél csak jobbakat találtam a drogériák polcain!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

Melszi

2019. december 5.

5.23 csokoládé rose gold árnyalatot vettem meg a világosbarna hajamra. Sajna szűkösen lett elég, így nem fogta be túl intenzíven, csak a tövét, mert oda jutott több. Majd még egyszer befestem. (Sajna kis mennyiség, így a 2 doboznak elég húzós az ára...) A színe nagyon érdekes, inkább fényben van rose gold árnyalata, egyébként szép barna. Becsapós volt, mert mikor festettem, full lilás vörös volt a fejemen a festék, amitől meg is ijedtem, de szerencsére nem olyanra fogta be. A hajam puha tapintású lett festés után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

pirospipacsocska

2019. október 23.

3.12 Toronto(Intenzív hűvös sötétbarna) árnyalatot vettem.Nem vagyok elájulva tőle.A hajam tövében vörösesen csillog,amit utálok!!!A festék nekem ugyanolyan erős ammónia szagú,mint a többi másfajta festék is.De ez még folyékonyabb állagú,kicsit nehezebb vele dolgozni.Az ősz szálaimat befedte,jó sok a festék mennyisége is,és jó a hozzá járó balzsam is.De ugyanezt a múltkor megoldottam a Palette sötétbarna hajfestékével is,csupán 650 Ft-ból!És ott nem volt vöröses beütése a hajamnak!Szóval maradok a Palette-nél!Mert ez 3-szor annyiba kerül,de semmivel sem tud sajnos többet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

postareb

2019. július 24.

8.23 Shimmering Rose - Szőkített ombre hajamra vittem fel a festéket, csodálatos lett a színe. Viszont nem fogom újra vásárolni. Az egyik oka az, hogy eszméletlen drága termék, főleg ahhoz képest, amit nyújt. A másik ok az, hogy nagyon durva ammónia szaga volt, amikor felvittem a hajamra (festettem már azért egy jópárszor hajat, de ehhez foghatót még sosem tapasztaltam). Nem túlzok, könnyezett mindkét szemem megállás nélkül és nem tudtam, hogy hogyan vegyem a levegőt, hogy ne fulladjak meg. Még azon is elgondolkoztam, hogy inkább gyorsan lemosom a már felvitt terméket, mert nem bírom befesteni a saját hajamat + úristen mit tehet ez a hajammal, ha lélegezni is alig tudok tőle. A hozzájáró "színelőhívó" balzsamot én nem magába használtam, hanem egy másik balzsammal vegyítve, így arról nem tudok nyilatkozni.

Azt az 1 csillagot, amit adok a kapott színeredményre adom, bár nem tudom meddig fog kitartani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

kmanu

2019. július 1.

7.4 mago vörös árnyalatot használom. Nekem rendbetette a hajam, nem is tűnt fel az előző eddig mennyire szárította . A színe varázslatos, már többször megdicsérték. Mínuszban talán az erős szagot tudom felhozni, de ennyi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Betti1994

2019. május 18.

6.35 Világos Gesztenye árnyalatot vettem meg. Hát, mit is mondjak..egyáltalán nem hasonlít a szín a dobozon lévő hajszínhez, viszont gyönyörű mahagóni barna színt kaptam, csillogó fénnyel párosítva! 😊 Az válassza szerintem ezt az árnyalatot, aki nem aranyos barnás hajat szeretne, hanem nem riad vissza a vöröses hajszíntől, mert a végeredményben a vörös dominál! De tetszik,először megijedtem, mostmár megbarátkoztunk, azt hiszem újra veszem! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 18.

snowwithe

2019. április 25.

A 4-es Tahiti árnyalatot használom, eddig kétszer festettem vele. Valami természetes barna színt kerestem vöröses beütés nélkül - ennek a kívánalomnak megfelelt teljesen. Családomban többen megjegyezték, hogy most szép a hajam színe. Én nem vettem észre, hogy ártott volna a hajamnak, és az állaga sem okozott problémát, igaz a töveket férjem keni mindig én csak összehúzom a végén. Az ősz hajszálaim sajnos ezt is "ledobják" két hét után valamennyire, de eddig még az összes hajfestékkel így jártam. Ezért kap csak négy csillagot, amúgy nekem hibátlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 25.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Erythorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.