L'Oreal Paris

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   48 ml +72 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ashley, Módosítva: 2012. augusztus 26.

Kiszerelés:   48 ml +72 ml
Kategória:   Hajfestékek

A Préférence szabadalmazott Színtartó Technológiája a színanyagot a hajszál belsejébe zárja, hogy garantálja a fényes, hosszantartó színt, mely gyönyörűen fedi az ősz hajszálakat.

Ár: 1700 , Eladó: Reni840917
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Veszprém, fizetés: Személyes átvétel, illetve előre utalás után.

pomme

2021. április 1.

Toronto 3.12-es árnyalat, az van a dobozra írva, hogy intense cool dark brown. Na mondom, szuper, utálom a meleg színeket, főleg, ha a fejemen van, ez jó is lesz. Eddig sosem fordult elő velem ilyen, de ez semennyire sem cool, konkrétan egy rókavörös (meleg, világosabb vörös) csillogással "megáldott" sötétbarna szín. Ennél még az az időszak is jobb volt, amikor csak simán volt sötétbarna festék, és kész, az is kicsit melegbarna volt, de nem ennyire répás fényű. Miért ez a neve akkor? Nagyon elmehet a L'Oreal a búsba, nálam leszerepeltek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 1.

Hajabuja

Korcsoport: >54
2021. február 20.

9.1 Oslo egyszerűen álom. Ősz hajon gyönyörű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. február 20.

9.1 Oslo egyszerűen álom. Ősz hajon gyönyörű.

magpatricia

2020. november 3.

Ez a kedvenc hajfestékem. A kékesfekete árnyalatot használom azelött pedig a sötétbarnát használtam, nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem fogja meg a böröm a hajam szép fényes lesz töle. Igaz, egy kicsit folyós és az illata sem jó de ettöl eltekintek. Megy az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 3.

krisztinareka

2020. július 18.

Régóta használom ezt a festéket, de egy ideje mintha más lenne a minősége. Eddig mindig a barna árnyalatokat választottam, abból is a sötétebbeket, a nem kívánt rozsda szín elkerülése miatt. Azt kellett észre vennem, hogy sokkal hígabb lett, nehezen kenhető pontosabban folyik mindenhova; ezen kívül alig vagy nem tudom lemosni a bőrömről. Régebben pont azt szerettem benne, hogy csak a hajam fogta be ezért nem kellett ügyeskedni. Plusz irtó büdi lett, alig bírom elviselni a fejemen (pont mint néhányan előttem írták). Már épp akartam jönni lepontozni.
DE! Most kipróbáltam egy új árnyalatot, valahogy megjött a kedvem a vöröshöz. Igazából világos vöröset szerettem volna az alapból sötétbarna és szintén sötétbarnára festett hajamból. Persze tudtam, hogy otthon bármi előkezelés nélkül sima drogériás festékkel nem lehet sokkal világosabb szint elérni. De óriási meglepetésemre, nekem sikerült! A már lenőtt részen, kb. 3-4 cm határozottan világos lett, persze a már festett barnára ez nem vonatkozik. Most olyan mintha a saját színem lenne a világos vörös és kicsit sötétebb vörös lenövésem lenne :D. Az összkép nem néz ki csúnyán, sőt nekem és páromnak is tetszik. Nagyon örülök, hogy előbb-utóbb klassz világos vöröses lesz itt ott szőkés beütésekkel. Jól passzol a tejfehér bőrömhöz és zöld szememhez.
A Dublin 74 kódú terméket használtam, kicsit kevésbé volt híg és egy laza mozdulattal le lehetett törölni a nem kívánt helyekről, nem marta a fejbőröm és szagban is elmaradt a korábbi barnához képest. Azért ilyenkor elgondolkozom, hogy azok a barnák nem voltak e romlottak vagy lejárt szavatosságúak csak épp átcimkézve. (A csomagoláson látható kép régebben pont olyan volt, mint ami itt látható, de már más.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

TRLinda

2020. február 27.

Nahát az én sötét barna,alig őszülő hajamat szinte semennyire sem fogta meg,mahagónira akartam egyébként festeni.Mindössze annyi ha erős napfényre álltam ki volt egy enyhe sötét vöröses fénye.Teljes pénzkidobás,érdekes más olcsóbb hajfestéknél mahagóni hajszínem lett végre 3.ik féle hajfesték próbálkozásnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 27.

szeronik

2020. február 3.

A 7.1 hamvasszőke árnyalatot próbáltam ki sötétszőke, rendszeresen kallossal festett hajamra. A színeredménnyel maximálisan elégedett vagyok: végre egy drogériás hajfesték, ami a hamvas árnyalatot is tudja, és nem sárgás vagy rezes az eredmény, Festés közben szürkévé válik, innen tudtam, hogy jó lesz a szín.
A balzsam is nagyon jó, nem tapasztaltam, hogy nagyon roncsolna a festék.
Hátrányok: tényleg büdös (nyitott ablaknál kell festeni), és az őszhajszál-fedéssel nem vagyok elégedett, nagyon nem. Lehet, hogy elsőre én voltam ügyetlen (bár 18 éve festem a hajam...). A festék állaga is fura, kicsit folyós, eldolgozni végül is nem nehéz, de megkeményedik a hajon, ahova már kentem, és utána viszont nehéz a többi helyre felvinni, szétválasztani a tincset, ahova kell még.
A fenti hátrányok miatt 4 csillag, mert a szín, az csodás. Újra fogom venni, és megpróbálom jól eldolgozni az ősz részeken is...meglátjuk...

update: újravettem, megpróbáltam jobban eldolgozni az ősz tincseken - hiába, nem igazán jó az őszhajfedése, ezt kijelenthetem.
Továbbra is megnehezítette a felvitelt a keményedés, szóval mostanra egy jó tulajdonsága maradt: a 7.1 árnyalatot nagyon tudja, tehát hamvas a végeredmény.
De hiába jó a szín, ha nem jó a fedés. Leszedem 3 csillagra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

A balzsam is nagyon jó, nem tapasztaltam, hogy nagyon roncsolna a festék.

De hiába jó a szín, ha nem jó a fedés. Leszedem 3 csillagra.

toszapo

2020. január 30.

Ár-érték arányban egész biztosan nem éri meg. Az izlandi sötétszőkéből lett egy csibesárga hajszín, pluszban gyorsan kopik, kiesk a szemem míg fent van a festék a hajamon. Senkinek sem ajnálanám jószívvel. A syossnak ezerszer jobbak a festékei és tényleg azt a színt kapod amit szeretnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

petrus90

2020. január 1.

Több árnyalatot is kipróbáltam, sokáig próbálkoztam vele. 15 éve magamnak festem a hajam, sokféle festéket próbáltam már és ez volt a legrosszabb. A szöke (10.21) rettenetesen marta a fejböröm a barnák(4es és 3.12es)nem csíptek az illata egy fokkal jobb mint a szökéé de attol még érzed hogy tele van ammòniával. A szín sajnos hamar kopott kapott egy vöröses tónust is. A gél is csöpögött össze vissza, nem értem hogy mi elönye van a gél àllagù festéknek egyébként. Amit ér valamit a termék az a csomagolása, engem is az fogott meg annyiszor, na meg persze L'Oreal akkor biztos minöségi... sajnos nem az:/ nem ajànlom senkinek, ennél csak jobbakat találtam a drogériák polcain!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

Melszi

2019. december 5.

5.23 csokoládé rose gold árnyalatot vettem meg a világosbarna hajamra. Sajna szűkösen lett elég, így nem fogta be túl intenzíven, csak a tövét, mert oda jutott több. Majd még egyszer befestem. (Sajna kis mennyiség, így a 2 doboznak elég húzós az ára...) A színe nagyon érdekes, inkább fényben van rose gold árnyalata, egyébként szép barna. Becsapós volt, mert mikor festettem, full lilás vörös volt a fejemen a festék, amitől meg is ijedtem, de szerencsére nem olyanra fogta be. A hajam puha tapintású lett festés után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

pirospipacsocska

2019. október 23.

3.12 Toronto(Intenzív hűvös sötétbarna) árnyalatot vettem.Nem vagyok elájulva tőle.A hajam tövében vörösesen csillog,amit utálok!!!A festék nekem ugyanolyan erős ammónia szagú,mint a többi másfajta festék is.De ez még folyékonyabb állagú,kicsit nehezebb vele dolgozni.Az ősz szálaimat befedte,jó sok a festék mennyisége is,és jó a hozzá járó balzsam is.De ugyanezt a múltkor megoldottam a Palette sötétbarna hajfestékével is,csupán 650 Ft-ból!És ott nem volt vöröses beütése a hajamnak!Szóval maradok a Palette-nél!Mert ez 3-szor annyiba kerül,de semmivel sem tud sajnos többet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Erythorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.