L'Oreal Paris

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crimson, Módosítva: 2022. május 25.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   DM, Online
Kategória:   Sminkek szájra

• rugalmassá és bársonyosan lággyá teszi az ajkakat
  • hidratálja és ápolja az ajkakat
  • az ajkak megjelenése telt és egészséges
  • krémes állag

4 árnyalatban kapható

1900Ft-L'Oreal Paris Glow Paradise Balzsamos Ajakrúzs
Ár: 1900 Ft (+630 Ft ajánlott posta költsége) , Eladó: szeliger
Állapot: párszor használt, a képen látható állapotban, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalást követően postán maradó ajánlott levélben

manobeka

2022. július 19.

Én 3 árnyalat tulajdonosa vagyok és mindegyiket szeretem.353,191,193.Nem igazán érzem a hidratálását, de a színek és az állag kárpótolnak érte.A Nude heaven egy kicsit sűrűbb, aprócsillámos, gyönyörű nude, talán ez a legsűrűbb állagú.A többinek csak színezete van, viszont ebből adódóan van az hihetetlen helyzet, hogy egy watermelon szín jól álljon nekem is..Egybeolvad a száj színével.Reggel felteszek egy rúzst, viszont napközben csak ehhez nyúlok, ha szeretném, hogy legyen valami szín a számon.Könnyű, illatos, természetes hatása van és ezért szeretem.Nem állítom, hogy a Loreal csúcsterméke, de rúzsai közül nekem ez a legszuperebb most.Ha lennének további színei a világot átkutatnám érte, de sajna csak kb.7-ről tudok és azok elég kommerszek.Lehetne korallos szín, nudok, mályvásak még, vagy natúr ragyogó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. július 19.

kalmaniki

2022. július 11.

Először amikor kipróbáltam, nem hittem a szememnek. Nagyon gagyi termék, színe szép, de nem ápol, furán néz ki felkenve, valóban mint a régi cseresznyés Labello... Annyira gyönyörű a csomagolása, de nagyon drága volt asztali dísznek... Elajándékozni sincs képem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 11.

szeliger

2022. június 15.

Watermelon Dream. Nagy melléfogás volt. Én is azt hittem, hogy majd lesz egy kis fénye, de nem, borzalmasan néz ki. Mint egy színezett Labello a korai időkből. Látszódik, hogy tettem valamit a számra, de nem az én árnyalatom, valahogy korallosabb árnyalatra számítottam. Ápoló hatásban sem egy nagy szám, úgyhogy nem tudom hová tenni. Talán ha rakok fölé egy kis szájfényt, akkor viselhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 15.

PotterAlexa

2022. június 13.

Hát ápolni nem ápol az tuti! Nekem inkább szárította az ajkaimat, és egy szárazabb álapotú ajakra újrakenve beleül a pigment a száraz részekre. Nekem valamiért egyáltalán nem az a szájfényes ,fényes hatású, hanem egészen mattos… vagy olyen mintha egy matt rúzsra felkenne az ember egy ajakápolót…. Valami olyasmi… nem tetszik az árnyalat sem (wonderful pink) mert azt hittem,hogy kevésbé pigmentált, viszont ez az a tipik nyanya rózsaszín száj….
Pedig ha valaki én imádom a loreálos ajaktermékeket…..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

Pedig ha valaki én imádom a loreálos ajaktermékeket…..

Crimson

2022. június 2.

Nekem a Watermelon Dream van meg, narancsos színnek látszik, de nem annyira élénk, tényleg inkább dinnyepiros. Könnyen olvad, deformálódik a rúzs, jól hidratál, sűrű, krémes textúrájú. Vastagon kenve szépen csillog, mint egy szájfény. Nem tartós, könnyen kenődik, könnyen eltávolítható. Vékonyan kenve más, szárazabb rúzsok alá is jól lehet használni, megakadályozza az ajkak kicserepesedését.

+1 előny: pirosítóként is használható, ha épp nincs kéznél más :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 2.

+1 előny: pirosítóként is használható, ha épp nincs kéznél más :)

Mancsoska

2022. május 30.

Három árnyalatban van meg (Rose Mirage, Watermelon Dream, Mulberry Ecstatic), mindegyik sheer formulájú, tehát inkább pigmentáltabb színezett ajakbalzsam hatásuk van, de én épp ezt szeretem bennük. Nem túl tartósak, de én ezt nem is vártam tőlük, tükör nélkül is viszonylag könnyen újrakenhetőek. Szerintem nincs hidratáló hatásuk, de nem is szárítanak. Én meg vagyok velük elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 30.

Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Iron Oxides, Red 7 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 22 Lake / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, Red 6 / CI 15850, Red 33 Lake / CI 17200, Manganese Violet / CI 77742, CI 42090, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Carmine / CI 75470

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.