L'Oreal Paris

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Mélyrehatóan hidratál és intenzíven táplál, valamint helyreállítja a bőr rugalmasságát és komfortérzetét, miközben felfrissülést nyújt az arc számára.

MariannamariA

2021. augusztus 30.

Megvettem kiprobaltam semmit nem ért... Semmit nem vettem észre hogy hatott volna pont mint a krémje.... Teljes csalódás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

betty88k

2020. július 26.

Kipróbálásra kaptam és míg az arcomon volt enyhe bizsergető érzetem volt, de miután levettem vörös foltok voltak az arcomon és 2 napig nem is múlt el. A termékcsalád szemkörnyék ápolóját használom, de nem tapasztaltam ilyen reakciót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

dlrexqs

2020. július 16.

Az Age Specialist 45+ maszk az év egyik legnagyobb meglepetése volt számomra - persze jó értelemben -, ezért megrendeltem a hialuronos változatot is, bízva abban, hogy a bőröm szeretni fogja majd. És szerette? Igen!
Vastagabb szövetmaszkról van szó, ami jól át van itatva krémmel (még a tasakban is maradt belőle bőven, azt másnap este kenegettem el), ennek ellenére nem csúszkál az arcon. Jólesett a hűsítő érzés, amit nyújtott, használat után a bőröm sokkal élettel telibb, puhább és kisimultabb lett. Ez a hatás még másnap is érzékelhető volt. Irritációt nem okozott. Drogériában sajnos még nem találkoztam vele, csak online, de mindenképpen beszerzek még néhányat ínségesebb időkre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 16.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Felületi hártyaképző anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.