L'Oreal Paris

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorici, Módosítva: 2017. május 24.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Hosszan tartó, rögzítő púder. A bőr matt marad és nem fényesedik ki.

Ár: 2500 ft , Eladó: gioia
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés szerint
Ár: 2000 , Eladó: eszo87
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Rábacsécsény, fizetés: postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni

Ann86

2019. szeptember 25.

Mindig is kerestem egy szuper por állagú alapozót, hát most megtaláltam. A színe tökéletes 225 Beige. Természetesen egy egész napot nem bír ki, de szépen kopik és csak a homlokom fényesedik át délutánra. Mivel pici és kompakt, ezért táskába bedobós, így napközben nagyon gyors és egyszerű a korrigálás. A benne lévő szivaccsal tökéletes és gyors a felvitel. Kb 2 perc és kész is. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

random

2019. július 14.

azt hiszem nekem is ez van meg, bár az elején a "powder foundation" szavak szerepelnek a "matte powder" helyett. de ahogy végigfutottam az összetevőlistán, stimmel. lehet hogy az országtól függ, ahol árulják. kellemes kis púder, közepes fedéssel, tűrhető mattítással (a kifényesedéssel megbirkózik, de az izzadással már meggyűlik a baja). a színe jó, ez a "warm vanilla" szerencsére nem túl meleg, inkább sárgás mint narancsos, aminek nagyon örülök. nem vagyok vele megelégedve teljesen, de arra jó, hogy ha reggel ásványi alapozót használok, akkor ezzel "fel tudom frissíteni" a sminkemet munka után, ha később még megyek valahova, az izzadósabb területen, illetve a szemüveg alatt és evés után a száj körül (ahol óhatatlanul megkopik). de nem hiszem hogy újravenném, ahhoz azért drágállom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

VickyV

2019. július 1.

Hogy lehet, hogy erről a kis alapdarabról még senki se írt?😮
Bár kategóriájában nem olcsó, nagyon nagyon jól tartós, tényleg szépen mattító darab. Szerintem simán elég alapozásnak is ha vizesen viszed fel.
A kis kompakt púderhez beépítve van egy tükröcske és egy szivacs is.
Jó sokáig kitart, jól is bírja, viszont mindenképp érdemes jól utánanézni a megfelelő árnyalatnak, mert a jó fedésének köszönhetően nagyon tud látszani, ha nem jó színt választunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Hogy lehet, hogy erről a kis alapdarabról még senki se írt?😮
A kis kompakt púderhez beépítve van egy tükröcske és egy szivacs is.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate