L'Oreal Paris

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sailorluna, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Hidratáló, ultra könnyű formulájú primer, amely zöld mikropigmentekkel semlegesíti a pirosságot és a bőrhibákat, sima, egyenletes tónust eredményezve.

Ár: 2000 Ft , Eladó: vinczezsofi
Állapot: 2x használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, ha szükséges postával küldöm :)
Ár: 2000 , Eladó: Vickisgone
Állapot: Egyszer hasznalt, Helyszín: KESZTHELY , fizetés: Személyesen vagy banki utalassal
Kispanda

2019. május 15.

Nekem a lazacos árnyalat van belőle, a szemem alatti karikákra használom. Ez nem krém, nagyon folyik, túl sok jön ki egy pumpálással és tele van csillámmal. Nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

petruszanna

2019. április 11.

Valoban nagyon hig, nagyon zold. DE osszekevertem egy nyomasnyit a termekbol a the porefessional primeremmel es igy szuper alapot kaptam. Kb alapozo sem kene, pedig nekem nem szep a borom. Szepen egysegesitette igy a borom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

pnkvln

2018. december 16.

Ahhoz képest, hogy báziskrémként árulják, sajnos nincs krém állaga, inkább egy sűrű folyadékra hasonlít! Könnyű vele dolgozni, hidratálja is arcom, nem esik le róla az alapozó. A pirosságeltüntető hatása minimális, a piros részek pirosak maradnak, a nem pirosak pedig annyira zöldek, vékony réteg felvitele mellett is, hogy az alapozó felkenése után is zöldnek tűnik az arcom. Én a folyadék állagára gyanakszom, mivel szerintem nem szívódik be a bőrbe rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

Doorikad

2018. október 17.

Kęzfejen próbáltam csak, de ledöbbentem, mennyi csillám van benne!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 17.

Kęzfejen próbáltam csak, de ledöbbentem, mennyi csillám van benne!

Hidratálók: Aluminum Hydroxide