L'Oreal Paris

Ár:   4700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: bodesz, az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2016. március 18.

Frissen tartja a sminket órákkal a felvitel után is. Ez az olajmentes fixáló spray lezárja a sminket, ezért az nem maszatolódik, nem ül bele a ráncokba, egész nap a helyén marad.

miomio

2016. január 15.

Nagyon sokan hypeolták ezt a sminkfixáló spray-t, így amikor külföldön járva lehetőségem nyílt rá rögtön megvettem. Szerintem biztosan jó kis sminkfixáló, viszont az én száraz és vízhiányos bőrömet csak jobban kiszárította, így nem szeretnék vele hosszabb távú kapcsolatot ápolni.
Esetleg ha valaki átvenné tőlem az keressen!
Bár az én bőrömnek nem megfelelő az összetétele, de a szép permetezési képessége miatt adok neki 4est

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Esetleg ha valaki átvenné tőlem az keressen!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

PVP 0 0