L'Oreal Paris

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditviktoria, Módosítva: 2016. március 4.

Krémes kontúr/highlight paletta.

Michelanghela

2019. november 21.

Próbáltam, de nem lett szerelem. A többi hasonló jellegű termékhez képest, amiket használtam előtte, és utána, egy macerás, nehezen eldolgozható, gyenge minőségű cucc. A színválasztások sem az igaziak, koszos, v nagyon természetellenes hatást kelt, én totális pénzkidobásnak minősítem, vannak ennél ezerszer jobb drogériás termékek a piacon, töredék áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Dici

2019. november 21.

Nagyon nehezen használható, nem eldolgozható, kuka termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Nagyon nehezen használható, nem eldolgozható, kuka termék.

Linda83

2019. március 20.

Nehézkes a felvitel, természetellenes végeredmény, ennél jobb termék is van, olcsóbb áron is akár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

Carson32

2018. december 18.

Nekem nagyon nem vált be, mert a felvitele is nagyon problémás a számomra és valahogy a szín sem az igazi! Lehet, hogy a hozzá nem értésem okozza ezt, de annyira nem tudom szépen eldolgozni, a végeredménnyel pedig nem szívesen megyek utcára. Az biztos, hogy gyakorlást igényel a használata!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 18.

Afrusshercegnoo

2018. július 6.

Gusztustalan, termeszetellenes, rikit es leri az emberrol h csunya. Osszedolgozni sem lehet rendesen...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Fru1229

2018. június 26.

alkalmazása gyakorlást igényel, vannak termékek amelyekkel könnyebb dolgozni. nekem szivaccsal picit szenvedős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

RarityRose

2018. január 1.

Ez egy szörnyű termék pedig olyan lelkesen vettem meg, mindig erre vágytam, de drágának tartottam.
nem lehet használni, folyton elkenődik, csúnya szint kölcsönöz, és nem is tartós!
A tükör miatt 1* én csak azt használom, másra nem jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

A tükör miatt 1* én csak azt használom, másra nem jó.

youdith

2017. december 4.

Féláron vettem, így nem bántam meg, ezt az állagot kerestem. Normál bőrömhöz a por túl száraz, a stickes túl zsíros lett volna és ez így tökéletes, hogy felviszem, eldolgozom és megszárad. A világosabb árnyalat van meg, nagyon világos, hideg típusú bőrömhöz nagyon jó a barna árnyalata, nem sárgás és nem szürke hatású, nem túl sötét, pont jó, sűrű ecsettel el lehet dolgozni. A világos, krémszínű felét nem használom, olyan színű, mint a bőröm, nem túl pigmentált, és nem is marad meg a bőrön, szóval harmat gyengének és igazából feleslegesnek is tartom. Szóval féláron a fele jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

AlexandraKiss9007

2017. augusztus 29.

Pár hónapja vettem meg a terméket 01-es light/medium árnyalatban. A doboza tetszik, imádom és napi rendszerességgel használom a tetejébe rakott pici tükröt. A világos szín számomra túl világosnak bizonyult, a sötét azonban pont jó árnyalat. A textúrája megfelelő, én mindig az ujjammal viszem fel, mivel a melegtől krémesebb lesz és könnyebb vele dolgozni. Sajnos nem tudtam beépíteni a napi rutinomba (csak a tükröt), mivel a por állagú kontúrral jobban bánok és jobb végeredményt tudok elérni.
Szerintem ha nem is sokkal, de valamivel többe kerül, mint amennyit ér a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Agnes3518

2017. március 14.

Ez eddig a legjobb kontúr termékem. Olyat kerestem amiben használható matt világos szín is van.
Eddig még nem mertem megvenni, mert az itteni vélemények szerint nem a legjobb. Bár ahogy néztem a krémes kontúr termékek nagyon megosztják a véleményeket.
Dm-ben néztem előszőr és ott nagyon nem tetszett. Mint utáná kiderült azért, mert szinte teljesen be volt száradva a teszter (ott majdnem 6000 Ft volt). Müllerben jobb volt a teszter, több a természetes fény is, hogy lássam mit is veszek. (Ott még a Sleek termékét is néztem. Az ehezképest sárga.) Az ára is jobb volt, így végre megvettem a 01-est.
A csomagolása csinos és tetszett, hogy le volt ragasztva. A kontúr szín tökéletes, nem narancsos. A világos szinte madjnem fehér, de eldolgozva nagyon szépen mutat, nem tűnik el. Az állaguk nagyon jó, jól eggyütműködnek az alapozómmal ( Catrice HD). Nagyon krémes, eldolgozva puderes és egyáltalán nem zsíros. A világoshoz lapos alapozó ecsetet, a kontúrhoz egy korrektor ecsetet használok a felvitelhez. Eldolgozni a highlightert sminkszivaccsal szoktam, a kontúrt ecsetekkel.
Ha eldolgozom őket, nem mozdul el alatta az alapozó mint a Freedom sticknél. Kevésbé fényesedik át a homlokomon, az orromon és mellette mint a Catrice palettáját használva. Talán még a Catrice stick amiben jó a kontúr szín, csak annak a világos színe sajnos nem matt. Ez eddig a legjobb és legtarósabb kontúrozóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 14.

Antioxidánsok: Tocopherol