KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2015. március 27.

Kiszerelés:   3,5 g

Ultra intenzív színű, tartós szemhéjpúder, mely akár 24 órán át is tart.

Termékverseny: Armani Eyes to Kill vs. L'Oreal Infallible

Ár: Leírásban , Eladó: sonoka
Állapot: Csak kipróbáltak, Helyszín: Szabolcs, fizetés: Előre utalás után ajánlottan postázom
L'Oreal Color Infallible Szemhéjpúder - 009 Permanent Khaki
Ár: 450 Ft + postaköltség (ajánlottan 460 Ft) , Eladó: szisz5
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel vagy posta előre utalás után

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 19.

Már megfordult a kezemben néhány szemhéjfesték, de ez egy érdekes kivitelezés, azt kell, hogy először is megjegyezzem. Merthogy fejjel lefelé van csomagolva... De ez csak egy kis színes, előzetesen.
A R-ban kiárusításban 800 pénzért árulják és a sok jó vélemény alapján azonnal kettőre be is ruháztam, egy szürkés-kékes és egy indigó-kékes árnyalatra. Jól tettem, mert mindkettő nagyon jól pigmentált és szépen a helyén is marad.
Ilyenkor érzem azt, hogy felesleges a nagy márkákra sokat áldozni, amikor az olcsó is lehet jó, csak meg kell találni.

Fiorentina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

ravasz

2017. március 23.

Az arany és a halványlila árnyalat van meg. Akciósan, féláron vettem mindkettő a DM-ben 2 éve, eredeti áron nem biztos, hogy megvásároltam volna őket.
Az ujjammal szoktam felvinni egy keveset a szemhéjamra, ami tökéletesen elég. Tartós, szép. Egyetlen hátulütője, hogy néha előfordul, hogy egy két csillámszemcse belehullik a szemembe, ami eléggé irritáló érzés. Nehéz kibírni szemdörzsölés nélkül. :D

ravasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

Hopi

2017. február 4.

A lila árnyalat van meg már jó ideje, csak nagyon ritkán, különleges alkalmakkor használom.
Nagyon tartós, nemcsak a kiszerelése hanem viselés tekintetében is.
Meg vagyok vele elégedve.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.

Nagyon tartós, nemcsak a kiszerelése hanem viselés tekintetében is.
Meg vagyok vele elégedve.

Dea

2016. október 21.

Update2:A textúrája miatt csak vizes ecsettel lehet igazán szépen felvinni, emiatt nem hiszem, hogy vennék még több árnyalatot belőle.

Update: Gyönyörű fénye van, a csomagolása nem a legjobb, de vennék még más árnyalatot is :)

Sikerült végre egy árnyalatot beszereznem ^^ A Sahara Treasure van meg, ami egy piszkos arany szín, eddig csak ecsettel vittem fel, szemhéjalapra, tartós, jó a textúrája, szeretem nagyon :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 21.

katuc77

2016. október 10.

Nem szoktam L'oreal sminktermékeket használni. Erre a szemhéjpúderre (pontosan a világoskék árnyalatára) egészen véletlenül találtam rá pár hónapja a Müllerben, az egyik legalsó polcon, beszórva a leárazott, kiszanálásra ítélt, időnként agyon strapált cuccok között. Megjegyzem, nagyon is méltánytalannak tartom ezt a bánásmódot ezzel a kis gyönyörűséggel. A csomagolása hibátlan, leragasztott volt, kb. 1000 Ft-tal volt olcsóbb az eredeti áránál. Megvettem, és beleszerettem. Nagyon szép fénye van, ha óvatosan bánunk vele, egész visszafogott sminket kapunk, viszont ha kicsit erősebben mártjuk bele az ecsetet, akkor drámai hatást is elérhetünk vele. Én próbáltam ecsettel is felvinni, és az ujjammal is. Nekem ez utóbbi módszer vált be jobban, mert ha az ujjammal viszem fel, nem potyog le a szemem alá. Ecsettel ez bizony előfordul. Az állagát nagyon szeretem. Nagyon tartós, szemhéjalappal estig sem mászik el a helyéről, a fénye, színe éppen olyan intenzív marad, mint reggel.

A hétvégén Glamour napok miatt voltam a Müllerben (Győr), és mivel nem találtam azt az alapozót, amit a Loreal kuponnal szerettem volna megvásárolni, félre is tettem a kuponomat. De valami csoda folytán szintén ezen az alsó, "lestrapált áruk polcán" megtaláltam a zöldes árnyalatot, szintén hibátlan, leragasztott, érintetlen csomagolásban. Volt még a bordó színből is, nem is egy darab. Leárazottan került 1690-be, de mivel felhasználtam a 30%+20%-os kupont, ennek is lejött a fele. Így tényleg nagyon jó áron tudtam megvásárolni. A színe ennek is fantasztikus. Csodálatos fénye van tartós, szintél él, ha finomabban mártom bele az ujjamat, akkor szolidabb, ha erősebben, akkor drámaibb hatást érhetünk el. Nagyon kevés festék is elég a tökéletes végeredményhez. Kár, hogy már nem gyártják, de azt hiszem, hogy ez a két szín nagyon sokáig elég lesz.

katuc77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 10.

Dancsi91

2016. szeptember 29.

Egyszer próbáltam egy amber rose árnyalatot, gyönyörű volt. Ami a tartósságát illeti, arra se lehetett panaszom, mivel még az én könnyen zsírosodó szemhéjamon sem gyűlt össze az apróbb ráncokban.

*Ha esetleg valakinek van egy eladó amber rose árnyalata, tök mindegy milyen állapotban, szóljon és megegyezünk:D

Dancsi91
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

frozi

2016. május 19.

Eddig 5 termékem van meg a kollekcióból ( Midnight Blue. Forever Pink, Purple Obsession, Tender Caramel, Iunccent Tuquise) és meg vagyok elégedve velük. A Tender Caramel-t nappali sminkekhez használom előszeretettel, a Midnight Blue pedig fekete alappal brutálisan jó esti sminknek. Mostanában kicsit elhanyagoltam őket (eddig nem is tudtam, hogy ennyi van belőle:)). Gyors sminkekhez ideális mert önmagukban is jól mutatnak, nekem alappal simán bírják a 10-12 órát. Eléggé potyognak sminkelés közben (ez vizes ecsettel némileg kiküszöbölhető), de számomra nem zavaró, mert mindig a szemsmink után alapozok. Összességében nálam 5 csillag.

frozi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

CataKatinka

2016. május 19.

Több színem is van, hihetetlen,hogy még nem írtam véleményt- a szemhéjpúder rendkívül krémes állagú, gyönyörűen pigmentált, nagy kár,hogy kivonták.

CataKatinka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

fboroka

2016. április 25.

A 021-es Sahara Treasure nevű árnyalatra tudtam szert tenni az akció ideje alatt. Nagyon jó! Szuperül pigmentált és nagyon jó vele dolgozni ecsettel az állaga miatt. Amióta megvettem próbálok mindenhol vadászni utána de valahogy sehol se találok. Megszűnt ez a termék? :(

U.i. : Sikerült beszereznem még a 004-es Forever Pink árnyalatot :3 csodaszép!

fboroka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 25.

U.i. : Sikerült beszereznem még a 004-es Forever Pink árnyalatot :3 csodaszép!

ivanbogi

2016. április 17.

Pécsen a Rossmannba bukkantam rá a nagy leárazásukra, teljesen kedvező baráti ára volt gondoltam megnézzük mit tud! Elég volt egyszer használni, és húúúhhhh borzasztóan gyönyörű színe van, tartós. Eddig még csak 021 Sahara Treasure van a birtokomban de nagy esélyt látok rá hogy más egyéb árnyalatra is le fogok csapni!!! Nagyon jó!!! :) :)

UP: Meg is tartottam, megleptem magam a 004-es Forever Pink árnyalattal. Szintén szuper jó, nagyon tartós, és szépen csillog!! :) :)

ivanbogi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.