Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gyorsi, Módosítva: 2015. május 27.

Első szemhéjpúder amely 95%-os ásványi anyagot tartalmaz. Természetes hatást ad, egyszerű használni, védi és ápolja a bőrt.  Mivel a legtöbb ásvány vízálló, a smink is egész napos tartóssággal bír. 95%-os ásványi anyag tartalommal.

stefania.kozak

2014. október 17.

Még nagyon régen kaptam egy hajfestékhez ajándékba. Barna színt. Szerettem, szerintem jól pigmentált. De mondjuk az árát nem adtam volna érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

mrs.criss

2014. február 18.

konkrétan katasztrófa.szép a szín a dobozban, de a szemen nem látszik és nagy igyekezetünk és időbefektetésünk után perceken belül szép csíkokba rendeződik a szerencsétlen szemhéjunkon...mindenkinek jobb, hogy kivonták a forgalomból

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

Glowla

2013. február 11.

Mindennapos használat mellett pár nap alatt hámlósra kiszárította a bőröm, azóta nem merem használni, csak nagy ritkán, amikor kell a csillogása (02 árnyalat), de akkor sem teljes szemhéjon.
Egy cseppet tényleg nagy az ecsete.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 11.

Egy cseppet tényleg nagy az ecsete.

Heli

2013. január 1.

Nekem egy árnyalatom van belőle, a 07-es Cosmic Plum. Szeretem a L'oreal termékeit, így nem volt kérdés, hogy 500 Ft-ért megveszem kiárusításkor. Gondoltam, ha a festék nem is jó, az ecsetet tudom majd hasznosítani. Egész jó kis anyag szerintem, nekem nem pereg le, jól pigmentált. Eredeti áron viszont nem venném meg, akkor inkább rendelek egy Sleek palettát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.

Glara

2013. január 1.

Jól bevásároltam belőle (rózsaszín, kék, lila, bronz), de a bronz kivételével nem szeretem őket. Pigmentáltsága szinte nincs, semmi köze a valóságnak a promóképekhez.. Nem is nagyon tartósak és rettenetesen porolnak. Az ecsettel nem lehet szépen dolgozni (kivéve a ferdén vágott bronzét). A csomagolása borzalmas, minden tégely megrepedt hosszában, némelyik több helyen is, így a festék is szivárog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 1.

fdorottya

2012. november 24.

Hát lehet, hogy én vártam el tőle túl sokat, de nem azt kaptam amire számítottam! Az ecset szerintem kicsit nagy, így nehéz felvinni a festéket! A szemen nehezen tapad meg... az ára egy kicsit húzós szerintem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

vira.15

2012. október 29.

Nagyon szeretem a L'Oeéal termékeket, mert sminkek közül nagyon sok bevált, de ezt annyira nem találták el... :s Sehogy sem lehet normálisan dolgozni vele és nagyon porzik. Maga az ecset minősége jó, nem hull és puha is. Általában csak az ecsetet használom összedolgozáshoz, magát a terméket, a port nem. Még szerencse hogy nem teljes áron vettem.

update: Mostanában ismét elkezdtem használni, mert lassan lejár a szavatossága. Nem szeretek kidobni semmit, csak ha nagyon nem vált be. Ennek pedig adok még egy esélyt :)
Szerintem kezdek rájönni hogyan is kell ezt használni. Úgy szoktam, hogy jó belemártom a porba és az üveg szélén alaposan leütögetem a felesleget vissza az üvegbe, ami alapból is lehullana. Utána fogok egy papírzsepit és finoman "színezek" vele a zsepire, hogy a további maradék is lejöjjön és ne a szemem alá kerüljön. Jól beleragad a festék az ecsetbe és lehet használni szemre, így nem porol és nem kerül a szemem alá, hanem szépen beszínezi. Ha még így is porzik, akkor a szemem alá teszek egy zsepit és úgy használom, de ez ritkán fordul elő. Így azért elég gyorsan fogy, mert elég sokat elpazarlok, de legalább fogy, használom :) Nem pedig a port fogja a polcon. Adok neki plusz egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

vicacat

2012. szeptember 27.

Az ecsetét szerettem összedolgozásra, de ennyi. Mióta viszont rendes ecseteket használok, azóta már nem vagyok oda érte, túl bumszli,.sok festéket vesz fel. Nekem sötétbarna árnyalatban van, azt pl egyszer próbáltam meg ezzel az ecsettel felvinni, de művészet. A festék nagyon porzik. Kár érte, mert a szín nagyon tetszik és elég tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

gyorsi

2012. szeptember 17.

Imádom! Nem mondom, hogy annyira praktikus ez a fejre állítós, rázogatós, letekerős módszer, de az ecset nagyon jól használható, egyszerű vele szépen felvinni és vonalban maradni. Nekem pont ez a bronz szín van meg, gyönyörűséges, habár elég csillámos, lehet csak ünnepi sminknek fogom használni. Tartós, nem gyűlik össze a ráncokban.
Update: Most, hogy megvan kb. fél éve, alig használtam. Kezdeti lelkesedésem jóval alábbhagyott. Habár a szín tényleg gyönyörű, de elég pergős, az ecset túl bumszli, és ez a csavarós, szétszedős csomagolás... Nem praktikus és így nem is kerül szinte soha a kezembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

coffelove

2012. június 27.

Pigmentáltság:szörnyű. Szín: a barnát és a kéket vettem mindkettő közönséges Ecset: nincs nyele így használhatatlan Tartósság: nulla

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 27.

Emolliensek: Isononyl Isononanoate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499, CI 77491, CI 77492, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77400, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Silver / CI 77820

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Ezüst, melyet egyrészt színezékként használnak a kozmetikumokban másrészt pedig fertőtlenítő hatása is van.  E szerint a cikk szerint az ezüst nanorészecskék stabilak, nem szívódnak be a bőrbe és baktérium és gombaellenes hatásuk van, így az ezüst nanorészecskék tartósítószerként használhatók a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint azonban a bőr ezüsttel való hosszú érintkezése szürkéskékké teheti a bőrt, és az ezüst irritáló is a bőr számára.