L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cicaslany, Módosítva: 2014. június 4.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás

Farmer inspirálta körömlakk.

Kiszerelés: 5 ml

Regi

2015. október 10.

Nekem a 859-es lilás árnyalat van meg, 2 rétegben szuper a színe, gyorsan szárad és könnyű felvinni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 10.

Metty

2014. október 16.

Nekem a sötét rózsaszín van meg. Nagyon nagyon szép színe van, olyan igazi barbie-s. :) A tartóssága is megfelelő, felvitele is könnyű. Szóval nálam 5-ös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 16.

cukorborso88

2014. június 10.

Nagyon szeretem a L'Oreal lakkokat, de ez szerintem igazi nyári darab! Nekem rózsaszín van. Tartós, könnyen használható, lemosható, az effekt pedig érdekes. Az egyetlen hibája, mint az összes többi L'Oreal lakknak, hogy nagyon kicsi a kiszerelés, csak ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 10.

Cicaslany

2014. május 29.

Ez egy nagyon jó kis lakk. Állítólag farmer hatású, de szerintem inkább hasonlít a liquid sand típusú lakkokra. Azzal a különbséggel, hogy egészen könnyű lemosni, aminek külön örültem. Fedőlakkal is megmarad az érdes felülete, és összességében nagyon szép hatást kelt. Gyorsan szárad és a tartóssága is teljesen rendben van. Nekem egy világoskék van, jól eltalált szín.
Jó kialakítású ecsete van és a hosszúkás, keskeny üvegből valószínűleg könnyebb lesz kinyerni az utolsó cseppeket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 29.

Fényvédők: Octocrylene
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742, Red 6 / CI 15850, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77499, Red 34 Lake / CI 15880

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.