Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   3450 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vadike, Módosítva: 2014. július 8.

Kategória:   Samponok

Az omega-6 nutri komplexének köszönhetően serkenti a fejbőr mikrokeringését és a hajhagymák működését, erősíti, dúsítja a hajat. A haj vastagabb és sűrűbb lesz a hajhagymáktól kezdve.

reny

2019. május 29.

Elhasználtam egy nagy flakonnal, nagyon kiadós volt, a hatása is bejött ,csak az illata volt nekem fura,olyan régimódi 🙂 Most egy másik fajtát használok (serioxyl),de nem kizárt,hogy újraveszem ezt is. Notino-n elég kedvező áron ki lehet fogni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

tara95

2018. november 13.

Profi fodrász, soványabb pénztárca, végre elégedett Tara. Ennyi volt a folyamat :D.

Mivel nem csak a hajamat vágta és szárította be szuper módon, de adott pár hasznos tanácsot is, így diffúzorral szárítom/lenge kendőbe tekerem éjszakára és beszereztem ezt a sampont.

Gyógynövényes illata van, átlátszó, másodjára használom. Hihetetlen puha és selymes lett a hajam, csak ez változott a terméklistámon, első körben mindig valamilyen tisztító sampont használok (most épp nature box barackos).

A göndör fürtjeim puhák, fényesek és ápoltak, végre. Növekedés miatt is reménykedem benne, a helia d is jó volt, de ez professional :D Mind a sampont, mind a szakembert ajánlom, megéri többet áldozni rá, mert megtérül.

Up: sajnos nagyon szárít, elkövettem azt a hibát, hogy nem a szokásos módon (vagyis higítva és egy krémes samponnal keverve) használtam és a hajam nagyon száraz lett, a fejbőröm zsíros és korpás. Óvatosan göndör hajra!

Már sehogy nem működik, pedig elég nehéz tönkretenni a fejbőröm, neki sikerült. Gratulálok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

Nena

2018. október 16.

Már használtam a márka egy másik samponját, azt nagyon szerettem (absolut repair lipidum). De persze nem bírok magammal és kísérletezni akartam egy másikkal, mondván, a szoptatás alatti (már csak enyhe) hajhullásra ez jó lesz. Elég vegyesek az érzelmeim, mert szépen tisztít és babahajakat is látok, de messze nem annyira vált be, mint a korábbi. Nekem nagyon szárítja a hajam, balzsam muszáj utána. Mosás után fényes, könnyű és tiszta érzésű a hajam és valóban kevésbé hullik, de azért ennél kevesebbnek örülnék. :D
Ami mindenképpen pozitív, hogy iszonyú kevés kell belőle, nagyon sokáig elég ez a mennyiség - július óta használom 2-3 naponta és még mindig van a flakonban. Az illata nekem kicsit levendulás, de tetszik és nem tolakodó.
Nem volt pénzkidobás, de vissza fogok térni az előzőhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Nem volt pénzkidobás, de vissza fogok térni az előzőhöz.

Trixi

2018. szeptember 14.

Átlátszó, géles, jól habzó sampon, fura illattal (gyógynövényes, pedig nincs is benne), és csúnyácska összetevő-listával. A lényeg viszont, hogy olyan hajkoronám van tőle, mint húszéves koromban. Mármint ez a látszat, mert nyilván nem gyártott új hajat nekem, de 2-3 napig Tina Turnernek érezhetem magam a hajtömegemmel. Főleg a fejtetőn emeli meg rendesen a hajszálakat. Zsírosodó vékonyszálú hajam vastagszálú tömegnek néz ki. Nekem nem szárítja a hajam, viszont csikorgósan tisztára mos. Kiváncsi vagyok, hosszútávon mi fog történni, egyelőre minden más sampont félretettem, és csak erre koncentrálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Scara

2018. szeptember 4.

Nagy reményekkel vettem meg ezt a sampont, mert a tönkretett hajamat szerettem volna minél előbb visszanöveszteni, de sajnos nem vált be. Valószínűleg az én fejbőröm a ludas a dologban, nagyon szárította ez a sampon, de még a homlokom is húzódott egész nap, ahol hajmosásnál hozzáért a sampon. 1x próbáltam csak, több esélyt nem mertem neki adni. 1 pumpálásnyi hiányzik csak belőle, feltettem az eladó termékeim közé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Bunnyface

2018. augusztus 27.

Ez a sampon csodát művelt a hajammal. Először azt vettem észre, hogy sokkal dúsabb lesz a sörényem (örökös probléma nálam, hogy lelapul a hajam, pedig elég sok van, de csatos póthajat hordok, ami lehúzza valahogy) és erős tartású, aztán már 1 éve használom és az a helyzet, hogy annyi babahajam lett, hogy egy vastagocska copf kijön belőle. Igaz, lassan már nem is csak babahajak. :) Ilyen eddig nem volt és csak rá tudom fogni... :) Imádom! Ja, a gyorsabb növekedésről még nem is szóltam, pedig ezt is hozta magával! Változó, hogy hogyan használom, néha önmagában kétszer, néha egy másik sampon társaságában. Ahogy írtam, 1 éve használom és még mindig van benne, pedig gyakran mosok hajat és póthajat is külön - ha ezt nézzük, ugye, hogy nem is vészes az ára? :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

delfi

2018. július 1.

Nagyon szuper ez a sampon. Sokáig elég lesz az 500 ml. Nagyon jól habzik, átlátszó géles az állaga, furcsa fodrászat illata van. Mióta használom a hajam sokkal erősebb lett. Kicsit rajta szoktam hagyni olyan 2-3 percig. Zsírosodó vékony a hajam, ez kitolja egy nappal a hajmosást. Ami nagy szó nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

BonnyBunny

2018. április 8.

Ez a sampon nagyon jó! Egy éve elkezdett hullani a hajam, hiába szedtem mellette hajvitamint. Aztán kiderült, hogy van egy enyhe pajzsmirigy problémám, amire kaptam gyógyszert, így megszűnt a hajhullás is. Tavaly nyár óta használom, a gyógyszer miatt nem tudom segített-e a hajhullás témában, de az biztos, hogy rengeteg babahajat neki köszönhetek, tartást ad az amúgy derékig érő, vékonyszálú hajamnak és azóta kb. 2x olyan dús. Ár-érték arányban is kiváló, az 500 ml-es kiszerelést 3000 Ft körül rendeltem Notino-ról, és még mindig van benne. A hajvitaminok szedését is elhagytam azóta, amióta használom.
Időközben sikerült kitapasztalnom a használatát is. Ha 2x egymás után ezzel mosok hajat, akkor valahogy egyszerre teszi szárazzá, és nehezíti el, nem tisztítja meg a hajamat, így először megmosom egy másik samponnal (ami mindegy milyen), utána mosom meg ezzel, és pár percig (amíg arcot, fogat mosok) rajtahagyom, mielőtt leöblíteném. Az eredmény fényes, jó tartású, dús haj, rengeteg babahajjal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Kinga20

2018. február 12.

November óta megszűnt a hajhullásom. Nem tudom mennyi köze van hozzá, de továbbra is használom. A fél literes kiszerelés úgy érzem sose fog elfogyni. Talán kicsit szárítja a hajat, de egy jó pakolással megoldható ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

szandracska

2017. december 4.

Gyorsan zsírosodó hajra vettem (egy fórumon olvastam, hogy jó rá). Valóban, mintha kevésbé zsírosodna, jobb a tartása a hajamnak, puha, csillogó. Szerintem a tisztítása is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Növényi eredetű összetevő, melyet a sáftánymagsav glükózzal való kondenzálásával nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.