L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fenolia, Módosítva: 2012. december 7.

Kategória:   Hajformázók

• A brilliánsan csillogó hajért.
  • Tökéletes, hosszú tartást biztosít a frizurának, a haj selymesen sima marad.
  • Egyedi mikro-diffúziós lakk, ami rendkívül finom és egy könnyed fésülés hatására eltűnik, így haja tisztának, puhának és fényesnek érződik.
  • Hosszantartó hatással védi a frizurát.

perlita14

2016. október 10.

A kis kiszerelést vettem meg belőle próba gyanánt, hogy az égnek álló babahajaimat igazgassam vele. Borzasztó a szaga és nagyon sokáig megmarad, ha pedig közelről fújom, akkor elég zsíros látszatot hagy maga után, de valóban tart, sokkal kulturáltabban néz ki a fejem teteje utána és könnyen ki lehet fésülni, nem hagy maga után ragacsos érzetet, mint az eddig hajlakkjaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 10.

kebkeb

2015. október 18.

Istentelenül büdös hajlakk, viszont fantasztikusan teljesít. Tényleg tart, Tényleg nem ragaszt, nem keményít. Én maradok az Elnett családnál, ameddig ki nem találnak hasonlóan jó hajlakkot jobb illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

Ashmatiii

2015. szeptember 4.

Nagymamámnak volt ilyen szagú hajlakkja. :) Szörnyű. De amúgy nem rossz lakk, ugyanakkor vannak nála sokkal jobbak is. Nem venném még egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Pünyike

2015. július 8.

Szinte mindent leírtak már erről a lakkról előttem, de azért én is megteszem.
Pozitívum: - szuper tartós
- nincsen fehér szemcse a hajon használat után
- könnyen kifésülhető
Negatívum: - az "illata" egészen az ember agyáig hatol, sajnos elég tartósan ( emiatt 4 csillag )
- semmiféle gyémánt fényt nem vettem észre

Imádom ezt a hajlakkot, nagyon régóta használom az Elnett-et, de ez az illat...borzalmas.
Illatmentes változata a nyerő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 8.

Szinte mindent leírtak már erről a lakkról előttem, de azért én is megteszem.
Pozitívum: - szuper tartós
- nincsen fehér szemcse a hajon használat után
- könnyen kifésülhető
- semmiféle gyémánt fényt nem vettem észre

Illatmentes változata a nyerő.

Aquariusgirl

2015. március 15.

Jajj, most nagyon bajban vagyok, hogy mit is írjak róla. Merthogy imádom az Elnett hajlakkot, igaz eddig csak az illatmenteset vásároltam. Gondoltam, nem lehet olyan nagyon büdi, meg úgy is hamar elillan a szag, kipróbálom a gyémánt fényű verziót......... De nem, ez a szag valami förtelem :-( Azt érzem megfulladok és ráadásul jön velem egész nap. És én nem látom az extra csillogást, meg fényt sem.... Ilyet biztosan nem veszek többet. És reális leszek, hiába imádom a tesóját. 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 15.

ezzelkenemmagam

2014. július 1.

Nagyon sok hajlakkot használtam már, a hajam a fél életét erősen összefogott kontyban/lófarokban töltötte, szorosan hátrafésülve, és szigorúan kőkemény állagúra lakkozva.

A hajlakk tartóssága valóban nagyon jó, és fehér szemcsék sem lesznek, ám az illata valami borzalmas, és sajnos a gyémánt fényt sem láttam. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Esther

2014. március 7.

Szerintem ettől sokkal jobb hajlakkok is vannak, a borzalmas illatról nem is beszélve, egyszerűen nem bírtam elviselni, számomra iszonyatosan büdös. Anyukámnak odaadtam, hogy ha neki tetszik használja el, de az "illatát" ő sem bírta, így hát a maradék a kukában landolt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

angelcare

2014. február 21.

Nagyon jó tartást ad,nem ragasztja össze a hajat és valóban pillanatok alatt ki lehet fésülni. A borzasztó retro illata miatt vonok le egy pontot de ettől eltekintve tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 21.

Csucsundra

2014. január 8.

Ez egy nagyon jó hajlakk (főleg hosszabb hajra), mivel nagyszerűen oszlik el, nem képződik a hajon semmi természetellenes jelenség, de kiváló tartást ad. Most jön a DE. Hiába vagyok a retro világ szülötte, ez az illat elborzaszt. Valami borzadály, szerintem a férfiaknál ennek hatására alakult ki a "büdös hajlakk, ne használd" beidegződés. Ami még fokozza, hogy másnap is érződik a hajon ez a buké, ez a nyolcvanas évek "műszálas, denevérujjas, csillogószálas pulóver" életérzés. Nagyszerű hajlakk, kegyes is vagyok, mert ikonikus, stabil termék, emiatt négy csillagot adok neki, de használni emiatt szinte képtelen vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 8.

rata.sum

2013. augusztus 31.

Az én kis nyamvadt (vékonyszálú, kevés) hajamon szuperül működik. Megfelelő tartást és fényt ad, kifésüléskor pedig gond nélkül enged, nem ragad. Az egyetlen negatívum a szaga, de kb. 20 perc után már nem érezhető. Remek termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.