L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: Orsi23, az összetevőket feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. március 16.

Kategória:   Hajformázók

Az Elnett hajlakk hosszantartó hatást, pompás ragyogást és puha tapintást biztosít. Egyedi mikro-diffúziós lakk, ami rendkívül finom és fésülés hatására eltűnik, így utána haja tisztának, puhának és fényesnek érződik.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kismadár

2021. február 24.

Életem hajlakkja! Tökéletes tartás egész nap, teljesen láthatatlanul! Olyan könnyen kifésülhető, mintha nem is lenne semmi a hajamon. Nem ragad, nem tapaszt, nem lesz tőle kemény, vagy fehér darabos a haj. Nagyon nagyon természetes és mégis megbízhatóan tart! Az illatát is imádom, egy kicsit púderes, nagyon elegáns illat. Imádom használni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

Lina14

2019. június 8.

Egy mini verziót vettünk meg utazás alatt, barátomnak igencsak vastag szálú és dús haja van, azt nem tartotta meg, de nekem a vékony és kevés hajammal nem volt vele gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 8.

Marietta1977

2017. október 24.

Nekem egy utazókiszerelés van, szerintem életem végéig elég lesz, mert szinte sosem lakkozom a hajam.
De ez a lakk tökéletes, jó az illata, szuperul tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 24.

De ez a lakk tökéletes, jó az illata, szuperul tart.

souzanna

2016. április 20.

Ritkán használok hajlakkot, de akkor csak ezt. Az illata szerintem kellemes, nem ragacsos és könnyen kifésülhető viszont remekül tartja a frizurámat. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Kodi

2016. február 21.

Továbbra is a legjobb hajlakknak tartom, elsősorban a piros "normaler stark" verzióját. Illata olyan, amilyen, még mindig jobb, mint az illatmentes, amelynek azért van egy kis illata, de kissé gépszagú. Nem ragad, kifésülhető, újrafújható, nem lesz kemény. Jó lenne, ha nem csak a Müllerben lehetne kapni. Ja, és ha neki jó, nekem is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 21.

kebkeb

2015. október 18.

Istentelenül büdös (mint minden Elnett hajlakk), de tart, nem ragaszt, nem keményít, ameddig nem hoz ki valaki egy hasonlóan jó minőségű hajlakkot jobb illattal, addig maradok az Elnett családnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

Cipriana

2014. június 26.

Minő borzalom! Egyáltalán nem tartós, a szaga pedig...RETTENET!!! Ha lehetne, nulla csillagot kapna!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 26.

Powderpuff Girl

2014. május 12.

Én a Müllerben vettem, máshol még nagyon nem láttam, bár nagyon nem is figyeltem. Tényleg nem ragad, nem lesz kemény a hajad tőle, egyszerűen kifésülhető, sőt talán még egy kis szárazsampon hatása is van. A tartósságával és az tipikus nagymama-parfüm illatával vannak még gondjaim, de a pozitívumai miatt 5-öst kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

Pöti

2013. április 13.

Hát, nem tudom, hogy őt sikerült-e megvennem, az enyémen nem látok satin feliratot. Eredetileg az illatmentest akartam megvenni, de mellényúltam a boltban. A szagát leszámítva csodás, nem betonkemény a végeredmény és valóban kifésülhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

vörösáfonya

2013. január 26.

Legjobb hajlakk, nem ragad, nem keményíti a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

Legjobb hajlakk, nem ragad, nem keményíti a hajat.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone
Emulgeálószerek: BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone
Illatanyagok: Hydroxycitronellal, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Coumarin, Amyl Cinnamal, Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

tölgyfazuzmó kivonata. Drogja (Lichen quercus) lichenol everniasav-metilészter tartalmú illóolajat, orcint és szénhidrátot tartalmaz. Klorofillmentes kivonatát szappankészítéshez, illatanyagként, illatrögzítéshez használják. Az EWG szerint az összetevő erősen allergizáló hatású, ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.