L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: sisu69, az összetevőket feltöltötte: markovichm, Módosítva: 2015. július 9.

Kategória:   Sminkek szájra

• Fényes, de nem ragad.
  • Hidratált érzezet nyújt az ajkaknak.
  • Könnyen alkalmazható, köszönhetően a szív alakú applikátornak.

Ár: 1000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
mrs.imperator

2017. május 8.

Szep enyhen csillogos nude arnyalatban probaltam,tetszik az ecsete is jo illatu. Sajnos nem olcso. Bar en inkabb ruzsparti vagyok mert utalom ha beleragad a hajam a szajfenybe. Nem tartosabb mi t barmi mas szajfeny.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 8.

Vanília

2016. április 15.

Az a tapasztalatom, hogy könnyen használható, kellemes a felvitele, nem szárít, nem ragad és fényes. És az utolsó három tulajdonsága nálam kábé negyed óráig érvényes, utána ui. olyan, mintha semmit nem használtam volna. Szóval számomra teljesen felesleges termék, majd rakosgatom ide-oda. Eddig is rúzspárti voltam, ezután meg pláne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 15.

carriebradshaw

2015. október 5.

Mekkora szerelem volt még gimiben, úgy 10 éve! Kb az első alkoholos italig fent is maradt :DDD mondjuk tényleg nem ragadt, és szép színek voltak, meg nosztalgia..úgyhogy 4 csillag :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

barbixd

2015. augusztus 8.

Imádom.
Alapvetően nem vagyok oda a szájfényekért mert ragadnak nagyon, de ez nem annyira és szuper színe van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Imádom.

Eszti23

2015. április 29.

Nagyon szerettem. Többféle színben is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

Nagyon szerettem. Többféle színben is volt.

treszkaiszilvia1

2015. április 28.

Szerettem.Szép színei voltak,gyönyörűen csillogott. Rajtam tartós volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 28.

Szerettem.Szép színei voltak,gyönyörűen csillogott. Rajtam tartós volt.

bogica26

2014. november 30.

Én nagyon szerettem. azt hiszem már nem is gyártják:-(( Szoval ha valaki olcson eladná nekem az övét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 30.

nadalandy

2014. november 11.

Gyönyörű a színe, közepesen tartós. A keféjével könnyű felvinni. Olcsón jutottam hozzá, de a rendes árát nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

Sofia1976

2014. október 11.

Nagyon szépek a színei de aki szájfény lenyaló neki ismét csak pénzkidobás lesz. Elég sokszor kell újra húzni; a ragyogása tényleg csodálatos de ehhez kell figyelni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

killerqueen

2014. október 7.

Jo kis szajfeny. Nem ragad, nem szarit, es viszonylag tartos is. De jobban szeretem a ragacsosabbakat (pl. Clinique Long last glosswear) mert azok a legtartosabbak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 7.

Antioxidánsok: BHT

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.