KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3299-ért megnézem

A krémet feltöltötte: justagiirl, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. május 15.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3299

Hosszantartó matt alapozó,intenzív fedés, matt hatás.

Ár: 3299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2800 Ft , Eladó: dainthda
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás+posta, személyes átvétel
Ár: 2000 , Eladó: Fru92
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

clover12

2018. április 21.

Nekem kissé maszkos a hatása ha kicsit is "vastagabban" kerül az arcra (úgy, hogyha fedést is szeretne az ember), ráadásul a legvilágosabb szín még mindig nem elég világos nekem, ki kéne bővíteni szerintem...

clover12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

Beus005

2018. április 20.

A vichy matt 15-opal szint (önmagában nagyon hófehér) suru az allaga, keverem a loreal infallible (13-rose beige)színnel,ez folyekonyabb és így tökéletes kombo. Nagyon jó fedese van, az estee lauder DW-t valtottam le. Tökéletesen hosszantarto, tényleg matt lesz órákon át az arcom, míg a DW-nél hamar atfenylett a borom.
Önmagában nem tudom véleményezni.

Beus005
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

Önmagában nem tudom véleményezni.

gnesh

2018. április 9.

az eddigi legjobb alapozom. tokeletes mindenbe amit egy alapozonak tudni kell. nem mozdul, nem repedezik, matt de nem szarit. nap vegeig fenn marad. es ezek mellett termeszetes hatast nyujt. sokszor mondjak ha ezt hasznalom, hogy photoshoppoltam a borom ;)

gnesh
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

becca483

2018. április 8.

010, porcelán???? Nem hiszem el,hogy Magyarországon szinte lehetetlen fehér bőrhöz passzoló alapozót találni.. ezzel a "porcelán" árnyalat borzalom

becca483
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

Reni666

2018. március 29.

nagyon rossz ..
maszk hatásos , ragacsos .
lemaszik az arcomról ..sajnos pedig nagy reményekkel vettem meg :(

Reni666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

nagyon rossz ..
maszk hatásos , ragacsos .
lemaszik az arcomról ..sajnos pedig nagy reményekkel vettem meg :(

zuzugirl

2018. március 28.

Égési sérülés szerű sebet hagyott az arcomon

zuzugirl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

Égési sérülés szerű sebet hagyott az arcomon

lexena

2018. március 26.

650 csillagot adnék neki, HA... kihoznának belőle egy kicsit több árnyalatot. Elszomorít, hogy a 10 Porcelain és a 11 Vanilla árnyalatok között nincs egy vagy két + árnyalat, ami nem ennyire rózsaszín. A formulája szuper, a tartóssága is rendben van, könnyen eldolgozható és még valamennyire mattít is (bár ez szerintem abszolút az arcápoláson múlik ezzel a termékkel, tehát azért magától csodákat nem tesz ezen a téren). Még az árával is rendben vagyok és a kiszereléssel is. De a színek.. nekem nagyon rózsaszín. Ha a fentebb említett 2 árnyalatot összekeverem, akkor stimmelne is a bőrszínemmel, csak az altónus üt el, de az nagyon. A korrektor, a púder és a bronzosító sem küszöböli ki teljesen vagy ha meg is tenné, a fene se akar nap mint nap 4 réteg terméket felvinni, amikor egyébként nem kellene.
Szóval emiatt nekem csak 4 csillag, mert tényleg csak ez az egy prblémám van vele. Egyébként meg egy nagyon korrekt kis drogáriás termék lenne.

lexena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

anitakisova

2018. március 25.

Zsíros és kombinált bőrre nagyon jó. A legvilágosabb is túl sötét nekem, kellet hozzá világosító.

anitakisova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

nemethbe

2018. március 4.

A legvilágosabb 11 - vanilla árnyalatban vettem meg. A boltban úgy láttam, hogy jó a színe, de itthon kipróbálva sárga. Vettem hozzá világosítót, amivel minden probléma meg van oldva. Valóban matt, de nincs maszkos hatása. 6-7 órát simán kibír. Remélem nyáron már önmagában is jó lesz. :)

nemethbe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

Janka96

2018. március 1.

Én nagyon szeretem, mert eléggé zsíros a bőröm, de száraz bőrre nem ajánlom. Egyébként elég tartós, és szépen mutat.

Janka96
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Calcium Gluconate, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.