L'Oreal Paris

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3299-ért megnézem

A krémet feltöltötte: justagiirl, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. május 15.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3299

Hosszantartó matt alapozó,intenzív fedés, matt hatás.

Ár: 3299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 Ft , Eladó: Barbaraa
Állapot: 1x próbált, Helyszín: --, fizetés: --
esztifarkas

2020. január 23.

Sminkes videók alapján vettem meg, és nem bántam meg, főleg glamour napokon 50% kedvezménnyel megérte. Szépen mattít, könnyű eldoldolgozni, elfedi a pattanások nyomait, sebeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

ppetruc

2019. november 14.

Update: bő 1 év használat után is imádom. Napi szinten nyúlok hozzá, ő az első, amit kikapok az alapozók közül. A zsíros bőrömön az arcápolási rutinom után szuperül működik. TO folyékony primerével szuperül működik. Többször is újra vettem. Megy az 5*

Glamour-napokon szereztem be, egyenlőre nagyon jól bevált. Beautyblenderrel gyönyörű szépen el lehet dolgozni, és akár egy egész napot kibír a fejemen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Aurora1006

2019. november 13.

Hatalmas csalódás,túl sokat vártam tőle,és a negyedét sem nyújtotta!Rettentő maszk hatás,csúnya összkép,kiemel minden hibát,pedig az lenne a dolga hogy eltüntesse!Inkább elajándékoztam...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Ramy

2019. október 14.

Glamour napokon vettem mert sok jót hallottam róla...
Az arcomra felpöttyözve éreztem hogy ahova tettem belőle, ég egy picit és csíp,
eldolgozva ez pár perc után elmúlt...viszont amikor pár óra múlva lemostam nagy nehezen
5-6 micellás vattakoronggal akkor láttam, hogy nagyon sok helyen kipattogtam de
nem úgy, hogy 1 - 1 pattanás elvétve hanem egy - egy helyen 4-5 hólyagos pattanás egymás mellett
pedig direkt amiatt esett erre a választásom mert nem komedogén, legalábbis ezt hazudják :/
Az eddig használt Bourjois CC krémem 1 rétegben jobban fedett mint ez két vékony rétegben :S
Kidobtam az ablakon 2000 Ft.ot… de még így is örülök hogy nem teljes áron vettem meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Glamour napokon vettem mert sok jót hallottam róla...
Az arcomra felpöttyözve éreztem hogy ahova tettem belőle, ég egy picit és csíp,
5-6 micellás vattakoronggal akkor láttam, hogy nagyon sok helyen kipattogtam de

nona96

2019. október 13.

Rimmel lasting finish 25H alapozóról váltottam most a Glamour napokon erre az alapozóra. Nagyon elégedett vagyok vele! 5-6 óra után kezd csak átzsírosodni az arcomon, akkor viszont korrigálom egy kis púderrel és bírja a nap további részében. A fedésével is elégedett vagyok, az pedig külön öröm, hogy a nagyon világos bőrömmel is találtam megfelelő árnyalatot magamnak. Én a 11-es árnyalatot használom. Utaztatás során szerencsére nem tapasztaltam, hogy kifolyt volna a tubusból. Zsíros bőrűeknek nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 13.

Lilko95

2019. október 8.

Egészen jó, sajnos utaztatás során elkezd belőle indokolatlanul nagy mennyiség folyni. Valóban matt hatású hosszú órákig, csak a fedésével nem vagyok elégedett, ha kijön egy-egy pattanás, azon semmit nem tud segíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

stierpatti

2019. szeptember 23.

Szuper alapozó, tökéletes fedés és tartósság.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Szuper alapozó, tökéletes fedés és tartósság.

hd3ttus

2019. szeptember 23.

Már jó néhány éve keresem, hogy melyik alapozó az, ami barátságot köt a bőrömmel. 1 éve kezdtem használni (13 rose beige árnyalatot) hétköznapokra, és ennyi idő után állíthatom: jól kijövünk egymással. Kedvelem az állagában, hogy kicsit folyósabb, és így könnyebben tudom szabályozni, hogy többet vagy kevesebbet vigyek fel belőle. Ha fixálom, a melegebb nyári napokon is egészen jól bírja a strapát. A polcomon csak egy ellenfele van (bár nem egy kategória): Estée Lauder Double Wear.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Bettii98

2019. szeptember 7.

Nekem a 13 rose beige árnyalat volt meg. Felrázás után is nagyon híg a termék, konkrétan folyik. Nemhogy fedne, még jól ki is emeli a bőrhibákat, akàrhány réteget raksz rà.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Orsolya0719

2019. szeptember 1.

Maximálisan meg vagyok elégedve vele, szép fedést biztosít, könnyű eldolgozni, és nem nehezíti el a bőrt. Sok alapozótól kipattogtam, ettől soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Calcium Gluconate, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag