KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3299-ért megnézem

A krémet feltöltötte: justagiirl, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. május 15.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3299

Hosszantartó matt alapozó,intenzív fedés, matt hatás.

Ár: 3299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 , Eladó: vargakrisztina1225
Állapot: párszor használt, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés utalással, postával küldöm vagy Szeged területén személyesen bárhol
Keresem!!! L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó
Ár: Megegyezes szerint , Eladó: redi96
Állapot: Barmilyen, Helyszín: --, fizetés: --

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

Nem vagyok a legelégedettebb ezzel az alapozóval, amit úgy dicsértek mindenhol. A fedésével nekem nem szokott bajom lenni, nem szeretem a magas fedésű alapozókat, nem adnak természetes hatást (duh), úgyhogy ezzel sem volt bajom, de az én bőrömmel (száraz-kombinált) nem tud együtt dolgozni. A színt sosem tudtam eltalálni belőle, mert annyira oxidálódik napközbe, hogy inkább nem is szeretnék visszagondolni rá. Olyannak ajánlanám ezt az alapozót, akinek meleg altónusai vannak, és egy kicsit olajos vagy normál a bőre, és nincsenek száraz foltjai. :)

yifan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

Zsanoka

2018. december 9.

Nem tökéletes a fedése, nem is mattít, de a hétköznapokra nekem elég. Főleg nyáron használom!

Zsanoka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Wucyyy

2018. december 5.

Nem vagyok tul elegedett a fedokepessegevel. Remenykedtem benne, hogy o lesz majd a megoldas a zsirosodo boromre,de nem gyozott meg. Imadom az eredeti infallible-t...de nyaron nem tudom hasznalni,olyan zsiros lesz tole az arcom.

Wucyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Adec56

2018. november 11.

Én ezzel az alapozóval teljesen meg vagyok elégedve. Éppen alapozó keresésben voltam, mert amit használtam, azzal már nem igazán voltam megelégedve, és Joy napokon gondoltam az 50%-os kuponnal kipróbálom, annyit megér. Eddig nem nagyon találtam olyan alapozót, ami ne fénylett volna ki pár óra elteltével. Ettől sem vártam csodákat, viszont majdhogynem azt kell mondjam, hogy mégis azt tett. T vonalban olajos a bőröm, így a nap előrehaladtával mindig kifénylik az arcom. Hát ettől az alapozótól komolyan mondom gyakorlatilag egész nap matt marad az arcbőröm. Színházban táncolok, tegnap volt előadásom, kapott egy nagyobb tesztet, és még az előadás végére sem fénylett ki! Szerintem ez elég nagy eredmény. Így tökéletes elégedett vagyok a matt hatással.
Az előttem szólók írták, hogy gyorsan kell vele dolgozni, mert hamar rászárad az arcra. Én ilyet sem tapasztaltam. Bár nem is rakok belőle hatalmas mennyiséget, nem akarom, hogy maszkos hatása legyen. Egy leheletnyi vizet cseppentek mindig az alapozó szivacsra, és úgy teszem rá az alapozót. Tökéletesen el tudom vele dolgozni.
Egyedül az ára miatt kap 4 csillagot, mert teljes áron kicsit sok, viszont ha továbbra is így ki leszek vele békülve, úgy is meg fogom venni.

Adec56
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

Kori

2018. november 10.

Még mindig keresem az igazit. És ezzel már el is árultam, hogy sajnos benne sem találtam meg...

Glamour napokon (tavaszi) szereztem be 50% kedvezménnyel (teljes áron nem venném meg a tapasztalataim alapján).
30 ml-es kiszerelés, a tubusa teljesen rendben van, az alapozó maga elég folyékony, de szépen eldolgozható. Először a szokásos nedves blenderrel próbálkoztam, de nem igazán értem el azt a hatást, amit látni szerettem volna, így inkább maradtam az ujjal eldolgozós módszernél.
A fedése is rendben van, erős közepes, és szépen lemattul felvitel után, viszont arra figyelni kell, hogy ez elég gyorsan történik, gyorsan szárad, így apránként viszem fel egy adott területre. Sajnos nem víz-és érintésálló, de ezt nem is ígéri, viszont komoly erőfeszítések és odafigyelés mellett tartja magát napközben…úgy értem nem érsz hozzá…egyáltalán. Zsepi, ruha, ujjacskák… hát leszedik, sajna… Borzasztóan idegesítő. Nekem elég gyorsan átfényesedik a bőr a homlokomon, illetve az orcákon, de púderezéssel szépen mutat. Nem vettem észre, hogy látványosan beleülne a pórusaimba, pedig nekem azok sajnos elég nagyok.
Az árnyalat, amit használok a 22# Radiant Beige, ami (a testemhez képest nehezebben barnuló) kicsit kifakult arcszínemhez jelenleg tökéletesen passzol.
Amit észrevettem, hogy néhány hét használat után elkezdte szárítania bőröm (orr mellett illetve homloknál). De egyébként semmilyen irritációt nem okoz, sem szem körül, sem máshol. Nem szaporodnak tőle a mitesszerek, illetve nem okoz pattanásokat sem.
Így, hogy konkrétan nem nyúlhat az ember az arcához...jajj nem tudom, számomra ez kivitelezhetetlen.

Icipicit erősebb fedést, egész nap arcon maradó, hosszantartó mattítást, és ennél kevésbé szárító hatású alapozót szeretnék...nagyon szeretnék. De sajnos még nem találtuk meg egymást. 🙁

Kori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

Kitts

2018. október 25.

Egyik legjobb alapozóm az évek alatt. Szép, egyenletes fedésű, nem nehéz, a napi 8 óra végére minimálisan fénylik csak át. Ha kézzel, vékony rétegben viszem fel, egyáltalán nem maszkos, felkenés után pár perccel sokkal egységesebb színű és állagú lesz az arcon. Szivaccsal valóban lehet kicsit problémásabb a felvitel, de néha tényleg a kezünk a legKÉZenfekvőbb (haha) megoldás.

Kitts
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Detti90

2018. október 15.

Jelenleg ezzel az alapozóval vagyok a legjobban kibékülve, széped fed, építhető, de ha túl sokat visz fel az ember belőle, akkor nagyon maszkos hatású. Szivaccsal és kézzel is jól eldolgozható, nagyon illik a bőrszínemhez, de nekem azért átfénylik egy pár óra elteltével.

Detti90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 15.

MakeUpAddiction

2018. október 2.

Megszerettem. Kb. egy fél éve vásároltam és kipróbálás után félretettem azzal, hogy nekem nem megfelelő (sem a fedése, sem a tartóssága, sem semmi). Viszont, kb. 1 hónapja a kezembe került, mert kifogytam a kedvencemből és a nyári színem is fakulni kezdett, új mindennapi társ után kellett nézem a felhalmozott készleteimből...s azóta használom. Minden nap. Tökéletes a szín (20 sand), az állag (bár tudom nem illene évekig alapozókat őrizgetni), a fedés és a tartósság is. Nem tudom, hogy a bőröm változott-e meg, vagy a primer teszi (smashbox photo finish), de szuper jó. A bimbózó kapcsolatunkra és arra, hogy egyszer már összevesztünk tekintettel csak 4, és nem 5 csillag.

MakeUpAddiction
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

KarolinaLina

2018. szeptember 9.

Szeretem. Jó a fedése, szépen mattít , tartós. De muszáj kevernem a Maybelline alapozómmal, mert a legsötétebb árnyalata is világos nekem.

KarolinaLina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Trutex

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 1.

Jó a fedése, szépen mattít.

Trutex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Jó a fedése, szépen mattít.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Calcium Gluconate, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag