L'Oréal Paris

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: justagiirl, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2022. március 24.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

• biztosítja az arcbőr hibáinak akár 24 órán át tartó fedését
  • az arcon természetes hatást kelt, olyan mint egy második bőr
  • matt hatású, meggátolja az arcbőr kellemetlen csillogását
  • egységesíti az arcbőr tónusát, maszkhatás nélkül
  • megbízhatóan ellenáll a víznek, izzadságnak és forróságnak
  • SPF 18 – védi az arcbőrt a napsugárzás káros hatásaitól
  • nem komedogén

6 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

munyi91

2024. február 6.

Életem legjobb drogériás alapozója abból a szempontból, hogy ez tényleg tartós és szép. Amióta erre rátaláltam, nem sírok a double wear után. Annyit nem bír egyébként, mint a DW, de ahogy megfigyeltem, kb 6-7 órát egész szépen ott marad. És mindig megkérdezik mi van az arcomon, mert annyira szép a bőrömön:)
Érdemes jól hidratálni alá, vagy primert használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 6.

Érdemes jól hidratálni alá, vagy primert használni.

bebecske22

2023. szeptember 20.

Sajnos nekem a kombinált, vízhiányos bőröm nem szerette...Hiába hidratálok alá, akkor is kiemeli a száraz részeket. Szerintem inkább zsírosabb bőrűeknek lehet jó választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 20.

kng_mlnr

2023. június 19.

Imádok alapozókkal kísérletezni, erről pedig annyi jót olvastam, hogy alig vártam, hogy végre kipróbáljam. Sajnos nem a várt eredményt kaptam. Inkább magas fedésűnek mondanám, könnyen eldolgozható, viszont alapos előkészítés után is olyan tőle a bőröm, mint amiből kiszívták az életet. Ami még számomra nagyon zavaró, az a durva oxidálódás. Valószínűleg akinek van egy kis színe és nem hófehér, annak ez nem lesz probléma. A pici ráncokba hajlamos beülni nap végére.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 19.

Zseb14

2023. április 22.

Egyik kedvenc alapozóm. Minimális fixálás mellett gyönyörűen mutat a nap végén is. Egész nap matt marad, nem fényesedik át. Közepes-magas fedésűnek mondanám. Krémes, épithető és könnyen eldolgozható. Újravevős nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 22.

Adrus08

2023. március 24.

Fedése nagyon jó,nagyon tetszik. Matt hatást kelt,nem kukacosodik. Nem fényesedett át

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 24.

nortika89

2023. február 7.

Nagyon jó alapozó, szuper a fedése, nem nehezíti el a bőrömet és egész nap jól kitart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 7.

MissSejla

2022. december 22.

Jo matt alapozó, nem is szoktam fixálni. Szépen oszlik, es szép marad egesz nap. A szine nem annyira egyezik, nekem vilagos szoval vagy mellenyultam vagy eleve nem volt olyan magy a valasztek... Nyaron hasznaltam leginkább, mert akkor van legnagyobb szuksegem a mattitasra. De egyebkent rajtam semi matt inkabb, az orromon idovel atfenyesedik, de ezt el tudom engedni az Esté DW meg ennyit sem bir.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 22.

dorsz

2022. június 15.

Rengeteg alapozót kipróbáltam már, de keveset vennék újra másodszor. Ez az alapozó egy igazán újravevős termék. Bár az én arcomon nem hosszantartóan maty, nem is bánom. Nem ül be a ráncokba, nem emeli ki a szárazabb részeket. Szépen fed és építhető. És szépen kopik a nap folyamán. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 15.

Bonnieoo7

2021. november 6.

Vannak alapozók, amelyek látszatra öregítik a bőrt, kiemelik a ráncokat, pórusokat. Rendkívül körülményes vagyok ilyen téren, nehezen választok. Pláne online, azt hiszem mindenkinek feladná a leckét. Szerencsém volt, tökéletes a szín, a legvilágosabb, persze ehhez előtte jópár véleményt el kellett olvasni, megnézni néhány videót. Kicsit féltem, hogy így közel 40 évesen, ámde mitesszeres, kombinált bőrrel méginkább kiszárítja majd a bőröm, s minden hibát felnagyít majd, meg maszk hatású lesz. Szerencsére ebből semmi nem aggaszt tovább, mert tökéletes! Az ára is kiváló volt 30% kedvezménnyel és anélkül sem lenne vészes. Kerestem egy alternatívát a Lancome Teint Idole Ultra Wear alapozómra. Nyilván ha csinálnék egy félarcos tesztet nap végén biztos a Lancome nyerne, de nekem ez csak a hétköznapokra szükséges, azt is csak hidegben, mert jóidőben nem tudok ilyesmit elviselni az arcomon. Kedvelem a csőrös adagolót, optimális mennyiséget tudok kinyerni vele. Ecset sem szükséges a felvitelhez, mert jó a textúrája, könnyű vele szépen dolgozni. Azt hiszem megnyert magának és maradok ennél.👌
Matte cover van meg nekem, valószínűleg ez már 1 újabb verzió, mert most vásároltam.🤭

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 6.

Dorina07

2021. november 1.

Nagyon jó kis alapozó. Én krémesebbnek mondanám, ami számomra előny, mivel nem szárítja ki az arcbőröm. A fedése nagyon jó, ezért már évek óta használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Caprylyl Glycol, Calcium Gluconate, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

Észter (egy alkohol és egy sav reakciójából víz kilépésével keletkező vegyület) féle, mely természetesen a kakaóban és a levendulaolajban található meg.Bőrpuhító, emolliens anyag, amely selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Közismertebb nevén Epsom-só vagy keserűsó. Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag. Hajápolókban használva általában hajgöndörítő segédanyagként használatos. Hőfejlesztő szerként is használható vízmentes formulákban, mivel azonnali hőképző kémiai reakcióba lép a vízzel.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)