L'Oreal Paris

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3299-ért megnézem

A krémet feltöltötte: justagiirl, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. május 15.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3299

Hosszantartó matt alapozó,intenzív fedés, matt hatás.

Ár: 3299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó 11es Vanilla àrnyalat
Ár: 1500 , Eladó: spetra
Állapot: 2-szer hasznàlt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes àtvétel
Ár: 2000 , Eladó: vargakrisztina1225
Állapot: párszor használt, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés utalással, postával küldöm vagy Szeged területén személyesen bárhol

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

KarolinaLina

2018. szeptember 9.

Szeretem. Jó a fedése, szépen mattít , tartós. De muszáj kevernem a Maybelline alapozómmal, mert a legsötétebb árnyalata is világos nekem.

KarolinaLina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Trutex

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 1.

Jó a fedése, szépen mattít.

Trutex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Jó a fedése, szépen mattít.

Kingucii

2018. augusztus 30.

Glamour-napokkor vásároltam még, aztán el is felejtettem véleményezni.
Igazából nem csalódtam ebben a termékben, nyárra valami könnyedebb alapozót szerettem volna,ami nem krémes. (Eddig a Catrice HD liquide- t és a Rimmel stay matte alapozóját használtam)
Tetszik, hogy tubus, hiszen szétvágva még lehet belőle sok alapozót kinyerni.
Fedés szempontjából is erős, fennmarad a nap végére, én használok hozzá púdert, mert az orrom mindig kifényesedik.
Ár szempontjából kicsit drágállom, de féláron egész baráti. Egyébként biztos, hogy még újravásárolom, csak Glamour v. Joy napokkor.
Fura mód sokáig kitartott, 3 hónapig tudtam használni, ami nálam nagy szó. Nem kell belőle sok, viszont valóban gyorsan kell elkenni, mert "megköt."
Összetevői is szépek, úgyhogy kiváló kis alapozó.
Nekem bejött ez a termék. 5*

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Glamour-napokkor vásároltam még, aztán el is felejtettem véleményezni.
Tetszik, hogy tubus, hiszen szétvágva még lehet belőle sok alapozót kinyerni.
Összetevői is szépek, úgyhogy kiváló kis alapozó.
Nekem bejött ez a termék. 5*

betyusz123

2018. augusztus 15.

Sok alapozót kipróbáltam már, eddig ez a termék a befutó. Egész jól elfedi a bőrhibákat (habár korrektor mindenképpen szükséges még mellé), nem nehezíti el a bőröm, nem kenődik, egész nap fennmarad. Viszont felvitel után gyorsan és alaposan el kell dolgozni, különben hamar megszárad az arcon (foltokban), amit utána már nehéz korrigálni.

betyusz123
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

TaZsa

2018. augusztus 13.

Nem. Bírom. Eldolgozni. Foltmentesen. (RT szivacsot használok). és még oxidálódik is. Nem szeretem ahogy áll az arcomon, nem egységesít. Nekem a fedése is fura. Mintha mégjobban kiemelné az ilyen pattanás után maradt foltokat. Egyedül a kiszerelését szerettem és tényleg mattít.

TaZsa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 13.

csndrsr

2018. augusztus 10.

nagyon szeretem. én ezt használom a T-zónában, így is átfénylik, de jóval kevésbé mint más alapozóval. A fedése nem annyira erős mint a nem matt változatának. (az arcom többi részén azt használom.) Szerintem teljesen jók a színek belőle, én a legsötétebbet használom most nyáron.

csndrsr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Lillaaa90

2018. augusztus 8.

Bocsánat, de akinek ez az alapozó jó, az még nem próbált jó alapozót.. Egyszerűen ha minimális mennyiséget használsz, akkor sem érzed azt, hogy "megkötött", hanem szó szerint elcsúszik a bőrödtől. Lehet , egy Sisley 140 eurós primer (ami köztudottan "ragacsos") használata során a helyén is marad, de egy ilyen árkategóriában nem ezt várja az ember. Nekem nagy csalódás, személy szerint nekem nem működött, biztosan nem vennék még egyszer ilyet, ennek ellenére tiszteletben tartom azokat, akiknek használt, s bevált. Sajnos nálam nem működött.

Lillaaa90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

timcho03

2018. július 31.

Már legalább egy éve, hogy használtam, de esetemben nem tett igazán mély benyomást. Glamour-napok alkalmával vásároltam meg féláron, eredeti áron nem hiszem, hogy megvettem volna.

Emlékeim szerint ami jó volt benne:

- a legvilágosabb árnyalat a fehérebb bőrűeknek tökéletesen passzol(hat) - én is ezt vettem meg, de én eléggé falfehérnek tűntem tőle :/
- fedése igen erős, problémás bőrűeknek, (mint amilyen én is vagyok), megfelelő lehet
- erős fedése ellenére a bőrön nincs nehéz érzete
- valóban matt hatású, nem fénylik át, nem mászkált el, ott maradt, ahová tettem
- felkenve "porszerű", púderes állagúvá válik a bőrön, ezt nagyon szerettem benne!
- a tubus kialakítása tetszett, egyből az arcomra tudtam nyomni az alapozót, könnyen lehetett szabályozni a mennyiséget

Amit nem igazán szerettem benne:

- erős fedése miatt kicsit maszkhatású
- nekem beleült a kisebb ráncokba, szem alá
- úgy emlékszem, kicsit nehéz volt eldolgozni

Elhasználtam, de újra nem venném. Zsíros, problémás bőrűeknek, vagy akik szeretik az erős fedést, kipróbálásra ajánlanám azért :)

timcho03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

Emlékeim szerint ami jó volt benne:

- erős fedése ellenére a bőrön nincs nehéz érzete

Amit nem igazán szerettem benne:

- erős fedése miatt kicsit maszkhatású
- nekem beleült a kisebb ráncokba, szem alá
- úgy emlékszem, kicsit nehéz volt eldolgozni

zsucci93

2018. július 29.

A kedvenc alapozóm lenne, ha a 11 Vanilia nem lenne még a nyári színemnek is túl sötét. Nem tudom miért nem hoznak be belőle világosabb árnyalatokat, nem Dél-Amerika vagyunk ahol az emberek bőrszíne a spektrum közepénél indul. :/ ezen kívül nagyon tartós, és zsíros bőrre az egyik legjobb, de ilyen színfelhozatal mellett elég körülményes.

zsucci93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

iby123

2018. július 18.

A kedvenc alapozóm. Nagyon szépen el lehet dolgozni, jó a fedése és jó érzés a bőrön. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

iby123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Calcium Gluconate, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag