L'Oreal Paris

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: justagiirl, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2022. március 24.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

• biztosítja az arcbőr hibáinak akár 24 órán át tartó fedését
  • az arcon természetes hatást kelt, olyan mint egy második bőr
  • matt hatású, meggátolja az arcbőr kellemetlen csillogását
  • egységesíti az arcbőr tónusát, maszkhatás nélkül
  • megbízhatóan ellenáll a víznek, izzadságnak és forróságnak
  • SPF 18 – védi az arcbőrt a napsugárzás káros hatásaitól

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

dorsz

2022. június 15.

Rengeteg alapozót kipróbáltam már, de keveset vennék újra másodszor. Ez az alapozó egy igazán újravevős termék. Bár az én arcomon nem hosszantartóan maty, nem is bánom. Nem ül be a ráncokba, nem emeli ki a szárazabb részeket. Szépen fed és építhető. És szépen kopik a nap folyamán. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 15.

Bonnieoo7

2021. november 6.

Vannak alapozók, amelyek látszatra öregítik a bőrt, kiemelik a ráncokat, pórusokat. Rendkívül körülményes vagyok ilyen téren, nehezen választok. Pláne online, azt hiszem mindenkinek feladná a leckét. Szerencsém volt, tökéletes a szín, a legvilágosabb, persze ehhez előtte jópár véleményt el kellett olvasni, megnézni néhány videót. Kicsit féltem, hogy így közel 40 évesen, ámde mitesszeres, kombinált bőrrel méginkább kiszárítja majd a bőröm, s minden hibát felnagyít majd, meg maszk hatású lesz. Szerencsére ebből semmi nem aggaszt tovább, mert tökéletes! Az ára is kiváló volt 30% kedvezménnyel és anélkül sem lenne vészes. Kerestem egy alternatívát a Lancome Teint Idole Ultra Wear alapozómra. Nyilván ha csinálnék egy félarcos tesztet nap végén biztos a Lancome nyerne, de nekem ez csak a hétköznapokra szükséges, azt is csak hidegben, mert jóidőben nem tudok ilyesmit elviselni az arcomon. Kedvelem a csőrös adagolót, optimális mennyiséget tudok kinyerni vele. Ecset sem szükséges a felvitelhez, mert jó a textúrája, könnyű vele szépen dolgozni. Azt hiszem megnyert magának és maradok ennél.👌
Matte cover van meg nekem, valószínűleg ez már 1 újabb verzió, mert most vásároltam.🤭

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 6.

Dorina07

2021. november 1.

Nagyon jó kis alapozó. Én krémesebbnek mondanám, ami számomra előny, mivel nem szárítja ki az arcbőröm. A fedése nagyon jó, ezért már évek óta használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 1.

amjudiit

2021. június 30.

Lassan 5 éve ezt az alapozót használom a hozzávaló primerrel. Pattanásos a bőröm és ez az ami a legjobban fed. Szeretem nagyon, nem találtam még jobbat ennél. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

szviki960127

2021. március 17.

Én nagyon szerettem, vagy 4 x újra is vettem. Mivel pattanásos bőröm van felfigyeltem rá ,mert komedogén.
Viszont a nap végére elmozdult és hihetetlen olajos lett az arcom a T vonalban (nem használtam púdert sosem). Ha siettem a felvitelével ,akkor sajnos eldolgozni se tudtam ecsettel rendesen és néhol foltos maradtam ,ezért kerestem egy másik alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

Kataaaaa27

2021. március 14.

Egy szò:BORZALMAS!
Lehet hogy olajosabb es egyèbbkènt olyan börôn ami nem textùràlt,jòl tud mutatni de nekem az összes pòrusomba,aprò kis ràncba beleûlt,ès szàraz rèszeket is jòl kiemele.A tartòsàga silàny viszont a fedèse nem rossz valòban.,cserèben a maszk hatàs sem marad el.Igazàbòl1 csillagot se adnèk neki.Az èn börôm egyèbbkènt kombinàlt ès 30 èves vagyok.Lehet h ez az alapozò nem az èn korosztàlyomnak valò,vagy az èn börômre de nekem akkor sem jött be...nagyon nem!Mèg annyit hogy a Loreal alapozòi a legrsszab drogèriàs alapozòi közè tartoznak,legalàbbis amiket probàltam,kivève a Fresh Wear vàltozàtàt,azt imàdom.Ennek teljessen az elenkezôje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

Egy szò:BORZALMAS!

rosaliestactics

2021. március 6.

Júj, ez nagyon rossz.
Nagyon híg, emiatt nagyon gyorsan szárad, nem lehet normálisan eldolgozni. Beleül a ráncokba, kiemelik azokat, szétfeszíti a szemkörnyéki barázdákat. Gyorsan lejön, maszatolódik. Ha eszel, a szád környékét teljesen leviszi az étel, tehát nem tartós. Szárít!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

Júj, ez nagyon rossz.

sznoemi1297

2020. október 26.

Szép, matt hatása van. Általában nem szoktam felkenni az egész arcomra, csak a T zónára és a szemeim alá, mint egy korrektort. Púderrel fixálva szépen kitart egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Viktoria19

2020. augusztus 27.

Ez aztán tényleg matt! Amit egyébként én szeretek benne mert zsírosodásra hajlamos a bőröm. Ez a termék még este is szép matt, nem tocsog a homlokom 8 óra után. Tartós is, szerencsére rajtam marad 1 óránál tovább, mert előtte próbáltam a Vichy Dermablend terméket de az drágább is ennél, illetve nem maradt rajtam szinte 40 percet se.. Kicsit nekem erős illata van, de hozzá lehet szokni. Beauty blenderrel eldolgozva nincs maszk hatás, csak szép fedés, látszólag egységes bőr. Bár én szeretem a porcelán baba hatást is, mert a tél jellegű típusomhoz nagyon illik,de azért hétköznapokra egy vékony rétegben nincs erre nagy esély,engedi az apróbb hibákat is látszani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

patrusi

2020. június 7.

Ez az alapozó rajtam valami borzalmas, pedig hidratálókrémet használtam mielőtt felkentem. Mégis olyan tőle az arcbőröm, mintha szét lenne száradva. Az apróbb bőrhibáimat is totál kiemelte. Nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Calcium Gluconate, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag