L'Oreal Paris

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3299-ért megnézem

A krémet feltöltötte: justagiirl, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. május 15.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3299

Hosszantartó matt alapozó,intenzív fedés, matt hatás.

Ár: 3299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1400 Ft , Eladó: Ramy
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Keszthely, fizetés: személyes átvétel lehetséges
Ár: 3000 , Eladó: Evelinke12
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel és postai küldés is lehetséges

patrusi

2020. június 7.

Ez az alapozó rajtam valami borzalmas, pedig hidratálókrémet használtam mielőtt felkentem. Mégis olyan tőle az arcbőröm, mintha szét lenne száradva. Az apróbb bőrhibáimat is totál kiemelte. Nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

johannakrds

2020. június 1.

Eredetileg a True Match alapozót használtam évek óta. Azért szerettem volna váltani,mert az nagyon fényes volt és zsíros hatást keltett a kombinált bőrömön. Gondoltam kipróbálom...
Közel 30 évesen mindig elkérik a személyimet. Szerintetek ez az alapozó mennyire ül bele a ráncokba és cserepesedik öregre az arcbőrön,ha a használata óta soha nem kell igazolnom,hogy nagykorú vagyok?! XD
Viccet félre téve.
Borzalmas.
Hidratáló krémmel alatta.
Hidratálókrémmel bekeverve.
Esőtáncot járva neki,hogy ne legyen egy omló ház vakolatának a koppintása az arcomon.
Kétszer vettem újra,de pusztán jóindulatból.
Úgy látszik márkát kell váltanom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Viccet félre téve.
Borzalmas.
Hidratáló krémmel alatta.
Hidratálókrémmel bekeverve.
Kétszer vettem újra,de pusztán jóindulatból.
Úgy látszik márkát kell váltanom.

zsalexa

2020. május 25.

Nemrég kezdtem el használni, mert a melegben a Clinique alapozóm kicsit rakoncátlankodott, így szerettem volna egy matt finisű, megfizethető alapozót. Csodák csodája valóban matt marad, nem zsírosodikbe alatta a bőröm, és a legfontosabb, hogy nincs benne parabén, így nem irritál. Biztosan újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

danna113

2020. május 7.

Nagyon sokat olvastam róla mielőtt megvettem és mivel matt és sokan kiemelték, hogy a száraz foltokat csúnyán előhozza, féltem, hogy az én extra kevert bőröm hogy fogja bírni, és csodák csodájára hatalmas szerelem lett belőle. Sokkal jobban szertem, mint a sima és drágább Infallible társát. Nagyon jól fed, gyakorlatilag majdnem teljes fedésig építhtő. Nem szárította az arcom, egyáltalán nem hat maszukszerűen, szinte alig érezni, ha felrakom. Nem emeli ki a száraz részeket, mégis matt marad szinte egész nap. Mivel beleolvad gyakorlatilag a bőrbe így tartós is. Nem oxidálódik, szépen megtartja a színet. Nyáron kicsit át tud fényesedni, de nem csúnyán, sőt! Egészen egészséges fényt ad az arcnak. Használnám minden nap, de annyira tökéletes bőrt varázsol, amire egyszerűen nincs mindig szükségem. Drogériás szinten alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Kriszta180222

2020. március 29.

Nagyon régóta szerettem volna kipróbálni, de mivel mostanában kifejezetten száraz a bőröm, így váratott magára. Míg nem tegnap megláttam az üzletben kifutó termékként, az eredeti ár töredékéért, így nem volt kérdés, jött velem haza. Vanilla árnyalatban vásároltam meg, és csatlakozom az előttem szólóhoz, tényleg elég rózsaszín, de idővel szépen idomul az amúgy sárgás tónusú bőrömhöz. Megfelelően alá kell hidratálni, én arcolajat és krémet is használok felvitel előtt, nem bízom a véletlenre :D , így nekem nagyon egyszerű felvinni, szépen mutat, még akkor is ha sikerült kicsit túlzásba vinni a mennyiséget, mert ebből bizony közel sem kell akkora mennyiség, mint az eddig használt könnyedebb alapozóimból. A fedése az csodás, nincsenek nagy bőrhibáim, de amik vannak azokat szépen elfedi, és valóban "porcelánbaba" arcot eredményez. A matt hatás is meggyőző, tényleg csak egy leheletnyi púdert tettem fölé, és betonbiztosan tart átfényesedés nélkül. Számomra a teljes árat is megérné, biztosan ki fogom próbálni az új verziót is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

nikolett

2020. március 15.

UPUPUP: evek multan ujra megvettem, most egy ezresert:D pontok bevaltasaval persze, na mindegy, ez nem lenyeg. Ha jol akarok kinezni, akkor leradirozom az arcom, hidratalok es felteszem ezt az alapozot, ami most az official all time favourite-emme valt. Egy szo mint szaz, porcelanbaba feeling, de csak egyenletes, hidratalt boron mutat jol.

UPUP: Megszerettem. :)

UP: Jöttem szelídíteni a véleményem. Nem rossz ez egyáltalán, csak meg kell tanulni vele bánni. Mióta MAC studio moisture krémet vagy strobe krémet használok alá, nem kukacoskodik, sőt, gyönyörűen el lehet dolgozni és kevés kell belőle, bár már nem problémás a bőröm és a közepes fedése is elégnek bizonyul a foltjaim halványítására. Egészen megszerettem és tényleg abból adódott az előző negatív véleményem, hogy nem megfelelően használtam. A matt hatása is tetszik, nem csillog át a nap végére még az orrom sem. Feljavítom 3-asról 5-ösre.

Ez a termék újabb ékes példája annak, hogy miért nem szabad nekem matt finish-ű alapozókat választanom és, hogy a kihelyezett tesztereket sajnos, fúj-fúj, de az arcomra kell kennem, ha nem akarok azért megvenni valamit, hogy csak a sminkszekrényben álljon szavatossága leteltéig.

Szóval, hogy mondjak pozitívumot is róla: ahol hibátlan a bőröm, ott nagyon szépen mutat. És még egy - ígérem, több nem lesz:D -; sikerült eltalálnom a színt!

És most vágjunk a sűrűjébe:
- úgy szoktam alapozózni, hogy valami arckrémet felkenek először (hidratálót), majd rá az alapozó. Ez konkrétan egyik kencémmel sem kooperál, hernyókként maradnak mindketten a kezemen. Kifejezetten bosszantó egy sietős reggelen...
- száraz részeken és pattanásoknál rettenetesen kiemeli a hibákat, a legapróbb részletekig.
- fel kell rázni használat előtt, mert valami átlátszó dolog hajlamos kiválni belőle.
- arra is kell vigyázni, hogy csak keveset tegyünk fel belőle, a kicsit több már nagyon maszkszerűen mutat.

De az adagolója tetszik. Annak is örülök, hogy 2600-ért vettem leárazva, nem 4000-ért teljes áron...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

UPUP: Megszerettem. :)

És most vágjunk a sűrűjébe:

sztike

2020. február 27.

Régóta szemeztünk, de kb. úgy jártam vele, mint az Infallible alapozóval: nem vettem meg, mert drágállottam és féltem, hogy nem válik be. Most, hogy kifutó lett megvettem 1400-ért. Így szerettem bele az Infallible alapozóba és úgy tűnik, ennek az új verzióját is meg fogom venni. Elég folyékony, de könnyen eldolgozható, nagyon gyorsan megy vele az alapozás. Egy vékony rétegben tökéletes "retusált" hatás. Teljesen a bőrbe simul, nem kelt (rossz értelemben vett) "sminkelt" hatást. Valóban matt, nagyon kevés púdert teszek csak rá, de nem kell attól félnem, hogy átfénylik 1-2 óra alatt. Nem mondanám 100%-ig transferproofnak, de azért nem jön le egyből, ha az arcomhoz érek. A színe nagyon nem stimmel (Vanillát vettem, ehhez képest szörnyen rózsaszín), de mivel vékony rétegben használom, nem olyan feltűnő. Hétköznapokra azért maradtam az Infallible-nél, de mindenképpen kipróbálom majd ennek az új verzióját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 27.

adanita

2020. február 20.

Eddig meg vagyok vele elégedve, még az is lehet, hogy váltok erre, felülmúlt 1-2 nemrégiben vett alapozót... :)

Kicsit élénkebb színt ad és nem tűnök olyan sápadtnak, mint az eddig használt alapozómnál.
Szép matt hatást ad valóban, egyáltalán nem is zsírosít, a fedése is rendben van szerencsére, és a színe is szép. Eddig nagyon OK-nak tűnik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 20.

redzsina

2020. január 30.

Nekem sajnos nem vált be, mert nagyon szárítja a bőröm, főleg a homlokomon és az állam környékén, pedig zsíros a bőröm a homlokomon és mégsem passzol nekem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

katarzis24

2020. január 26.

Ordinary-rol valtottam erre. Tetszett a hatalmas szinvalasztek, mert nagyon nehezen talalok a borszinemhez passzolo alapozot. Nagyon jo kis alapozo, bar vigyazni kell a mennyiseggel, mert okozhat maszk hatast, de ha odafigyelunk erre, akkor szep vegeredmenyt hozhatunk ki belole. Nyilvan van ennel jobb alapozo, de ebben az arkategoriaban szerintem teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Calcium Gluconate, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag