L'Oreal Paris

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3299-ért megnézem

A krémet feltöltötte: justagiirl, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. május 15.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3299

Hosszantartó matt alapozó,intenzív fedés, matt hatás.

Ár: 3299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3000 , Eladó: Evelinke12
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel és postai küldés is lehetséges
Ár: 1900 Ft , Eladó: Lyne
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest XII, fizetés: Személyes átvétel: Buda I.,XII., XI.(Móricz környéke), XXII (Savoya, Campona), vagy Budaörs, Törökbálint.

szviki960127

2021. március 17.

Én nagyon szerettem, vagy 4 x újra is vettem. Mivel pattanásos bőröm van felfigyeltem rá ,mert komedogén.
Viszont a nap végére elmozdult és hihetetlen olajos lett az arcom a T vonalban (nem használtam púdert sosem). Ha siettem a felvitelével ,akkor sajnos eldolgozni se tudtam ecsettel rendesen és néhol foltos maradtam ,ezért kerestem egy másik alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

Kataaaaa27

2021. március 14.

Egy szò:BORZALMAS!
Lehet hogy olajosabb es egyèbbkènt olyan börôn ami nem textùràlt,jòl tud mutatni de nekem az összes pòrusomba,aprò kis ràncba beleûlt,ès szàraz rèszeket is jòl kiemele.A tartòsàga silàny viszont a fedèse nem rossz valòban.,cserèben a maszk hatàs sem marad el.Igazàbòl1 csillagot se adnèk neki.Az èn börôm egyèbbkènt kombinàlt ès 30 èves vagyok.Lehet h ez az alapozò nem az èn korosztàlyomnak valò,vagy az èn börômre de nekem akkor sem jött be...nagyon nem!Mèg annyit hogy a Loreal alapozòi a legrsszab drogèriàs alapozòi közè tartoznak,legalàbbis amiket probàltam,kivève a Fresh Wear vàltozàtàt,azt imàdom.Ennek teljessen az elenkezôje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

Egy szò:BORZALMAS!

rosaliestactics

2021. március 6.

Júj, ez nagyon rossz.
Nagyon híg, emiatt nagyon gyorsan szárad, nem lehet normálisan eldolgozni. Beleül a ráncokba, kiemelik azokat, szétfeszíti a szemkörnyéki barázdákat. Gyorsan lejön, maszatolódik. Ha eszel, a szád környékét teljesen leviszi az étel, tehát nem tartós. Szárít!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

Júj, ez nagyon rossz.

sznoemi1297

2020. október 26.

Szép, matt hatása van. Általában nem szoktam felkenni az egész arcomra, csak a T zónára és a szemeim alá, mint egy korrektort. Púderrel fixálva szépen kitart egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 26.

Viktoria19

2020. augusztus 27.

Ez aztán tényleg matt! Amit egyébként én szeretek benne mert zsírosodásra hajlamos a bőröm. Ez a termék még este is szép matt, nem tocsog a homlokom 8 óra után. Tartós is, szerencsére rajtam marad 1 óránál tovább, mert előtte próbáltam a Vichy Dermablend terméket de az drágább is ennél, illetve nem maradt rajtam szinte 40 percet se.. Kicsit nekem erős illata van, de hozzá lehet szokni. Beauty blenderrel eldolgozva nincs maszk hatás, csak szép fedés, látszólag egységes bőr. Bár én szeretem a porcelán baba hatást is, mert a tél jellegű típusomhoz nagyon illik,de azért hétköznapokra egy vékony rétegben nincs erre nagy esély,engedi az apróbb hibákat is látszani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

patrusi

2020. június 7.

Ez az alapozó rajtam valami borzalmas, pedig hidratálókrémet használtam mielőtt felkentem. Mégis olyan tőle az arcbőröm, mintha szét lenne száradva. Az apróbb bőrhibáimat is totál kiemelte. Nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

johannakrds

2020. június 1.

Eredetileg a True Match alapozót használtam évek óta. Azért szerettem volna váltani,mert az nagyon fényes volt és zsíros hatást keltett a kombinált bőrömön. Gondoltam kipróbálom...
Közel 30 évesen mindig elkérik a személyimet. Szerintetek ez az alapozó mennyire ül bele a ráncokba és cserepesedik öregre az arcbőrön,ha a használata óta soha nem kell igazolnom,hogy nagykorú vagyok?! XD
Viccet félre téve.
Borzalmas.
Hidratáló krémmel alatta.
Hidratálókrémmel bekeverve.
Esőtáncot járva neki,hogy ne legyen egy omló ház vakolatának a koppintása az arcomon.
Kétszer vettem újra,de pusztán jóindulatból.
Úgy látszik márkát kell váltanom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Viccet félre téve.
Borzalmas.
Hidratáló krémmel alatta.
Hidratálókrémmel bekeverve.
Kétszer vettem újra,de pusztán jóindulatból.
Úgy látszik márkát kell váltanom.

zsalexa

2020. május 25.

Nemrég kezdtem el használni, mert a melegben a Clinique alapozóm kicsit rakoncátlankodott, így szerettem volna egy matt finisű, megfizethető alapozót. Csodák csodája valóban matt marad, nem zsírosodikbe alatta a bőröm, és a legfontosabb, hogy nincs benne parabén, így nem irritál. Biztosan újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

danna113

2020. május 7.

Nagyon sokat olvastam róla mielőtt megvettem és mivel matt és sokan kiemelték, hogy a száraz foltokat csúnyán előhozza, féltem, hogy az én extra kevert bőröm hogy fogja bírni, és csodák csodájára hatalmas szerelem lett belőle. Sokkal jobban szertem, mint a sima és drágább Infallible társát. Nagyon jól fed, gyakorlatilag majdnem teljes fedésig építhtő. Nem szárította az arcom, egyáltalán nem hat maszukszerűen, szinte alig érezni, ha felrakom. Nem emeli ki a száraz részeket, mégis matt marad szinte egész nap. Mivel beleolvad gyakorlatilag a bőrbe így tartós is. Nem oxidálódik, szépen megtartja a színet. Nyáron kicsit át tud fényesedni, de nem csúnyán, sőt! Egészen egészséges fényt ad az arcnak. Használnám minden nap, de annyira tökéletes bőrt varázsol, amire egyszerűen nincs mindig szükségem. Drogériás szinten alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Kriszta180222

2020. március 29.

Nagyon régóta szerettem volna kipróbálni, de mivel mostanában kifejezetten száraz a bőröm, így váratott magára. Míg nem tegnap megláttam az üzletben kifutó termékként, az eredeti ár töredékéért, így nem volt kérdés, jött velem haza. Vanilla árnyalatban vásároltam meg, és csatlakozom az előttem szólóhoz, tényleg elég rózsaszín, de idővel szépen idomul az amúgy sárgás tónusú bőrömhöz. Megfelelően alá kell hidratálni, én arcolajat és krémet is használok felvitel előtt, nem bízom a véletlenre :D , így nekem nagyon egyszerű felvinni, szépen mutat, még akkor is ha sikerült kicsit túlzásba vinni a mennyiséget, mert ebből bizony közel sem kell akkora mennyiség, mint az eddig használt könnyedebb alapozóimból. A fedése az csodás, nincsenek nagy bőrhibáim, de amik vannak azokat szépen elfedi, és valóban "porcelánbaba" arcot eredményez. A matt hatás is meggyőző, tényleg csak egy leheletnyi púdert tettem fölé, és betonbiztosan tart átfényesedés nélkül. Számomra a teljes árat is megérné, biztosan ki fogom próbálni az új verziót is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Calcium Gluconate, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag