L'Oreal Paris

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3299-ért megnézem

A krémet feltöltötte: justagiirl, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. május 15.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3299

Hosszantartó matt alapozó,intenzív fedés, matt hatás.

Ár: 3299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 , Eladó: vargakrisztina1225
Állapot: párszor használt, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés utalással, postával küldöm vagy Szeged területén személyesen bárhol
L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó rose beige
Ár: 500 Ft , Eladó: pizsiafalon
Állapot: keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes vagy postai
vkata96

2019. április 23.

Passzol a színe (sand), könnyen eldolgozható szivaccsal, természetes a végeredmény. Alaposan alá kell hidratálni, mert tényleg hajlamos kiemelni a száraz részeket, de ez minden matt alapozóra jellemző. Tényleg matt a végeredmény, és órákon keresztül az is marad még púder nélkül is. Szépek az összetevői és az ára is szerintem baráti, ahhoz képest, hogy L'oréal. Igazából nem tudok rá semmi rosszat mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

pipacs17

2019. április 23.

Brutálisan kiütéses-pattanásos lett tőle a bőröm, ezen kívül borzasztóan szárította a bőröm, az alapból is picit szárazabb részekről nagy darabokban hámlott az arcom...
számomra hatalmas csalódás és pénzkidobás volt, főleg úgy, hogy a True Match-et évek óta használom télen-nyáron.

FrostJaina

2019. április 11.

Vékony rétegben szépen fed, külön öröm, hogy van jó világos árnyalatban is, nem tudok róla rosszat mondani. Drogerias alapozokbol tökéletes választás. Max a negativuma, hogy loreal.

Up: na nemrég fogyott el, hát nem tudom mit sztam el az utóbbi időbe, de kenhetetlen tiszta foltos lesz az arcom mire felimadkozom, lehet fel év után megváltozott az állaga és azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

AnnieWalker

2019. április 10.

Túl matt! Nem gondoltam,hogy lehet egy alapozó túl matt,de ez nagyon az,szárít is és kiemeli a száraz részeket. Beült nagyon a ráncaimba,és pár óra után lepereg az arcomról. Egyáltalán nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Briluca

2019. április 7.

Eddigi legjobb alapozóm ,ami még a tánc versenyeket is kibírja :D Nem fénylik át a bőröm úgy,mint a többi alapozónál és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Viktoria6742

2019. március 31.

EKCÉMÁS lett tőle a szemhéjam!! Szóval csajok csak óvatosan! Ha bizsergést és csípő érzést éreztek inkább mossátok le...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

brigitta103

2019. március 20.

Borzasztó! Primer mellett is beült a pórusokba, kiemelte a száraz részeket és nem fed olyan szépen mint gondoltam. Nem tetszik..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

blank

2019. március 20.

Hát ez tényleg elég matt, akármennyire zsíros a bőröm nekem nem jött be a finish,de ez lehet,hogy csak személyes probléma. Tartósnak tartós és jól is fed.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Bettii98

2019. február 19.

Nekem a 13 rose beige árnyalat van meg. Felrázás után is nagyon híg a termék, konkrétan folyik. Nemhogy fedne, még jól ki is emeli a bőrhibákat, akàrhány réteget raksz rà.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

96viktoria

2019. február 14.

Az Estée Lauder Double Wear alapozója vált be nekem a legjobban de szeretek kísérletezni és mellette újakat is kipróbálni hátha nem csak az a tökéletes...😊
Sminkes videókban láttam ezt az alapozot sokat és jó véleménnyel voltak róla ezért gondoltam beszerzem az előbb említett alapozóm melle. 11-es arnyalatot vettem ami nekem tökéletes lett a fehérkés bőrömhöz, fedese kicsit nekem gyengébb a DW-hez képest ami engem elszomorít mert igaz, hogy nincsenek pattanásaim és egyéb bőrhibák az arcomon de ha sminkelek szeretek teljes makulátlan fedest kapni végeredményként ami ennél egy picit elmaradt de ettől függetlenül jó kis alapozó, helyen marad nap végére is és az ára is jóval olcsóbb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Calcium Gluconate, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag