L'Oreal Paris

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3299-ért megnézem

A krémet feltöltötte: justagiirl, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. május 15.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3299

Hosszantartó matt alapozó,intenzív fedés, matt hatás.

Ár: 3299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 Ft , Eladó: Barbaraa
Állapot: 1x próbált, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 1400 Ft , Eladó: Ramy
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Keszthely, fizetés: személyes átvétel lehetséges
adrikomaromi

2019. július 1.

Nagyon régóta használom már, és ha el is távolodtunk egymástól, mindig vissza tértem rá, mert annyira tökéletes a bőrömön, szépen fed, nem maszkos, tartós, de nyilván előtte szépen letisztítom és hidratálom a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

LolaDobrev

2019. május 24.

Alapozás előtt megfelelő hidratálással teljesen működik, én megadom az 5 csillagot rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Beba01

2019. május 23.

Tény a száraz részeket képes kiemelni .Még csak most ismerkedünk de eddig szerintem jó.Nekem a 11 Vanilla árnyalat van meg.Fixálni mindenképp kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

Viola23

2019. május 15.

Szuper kis termék. A nap végére is jól bírja az arcomon. Szépen fed. Tényleg matt hatást eredményez. Alaposan hidratálni kell a bőrt előtte, mert a száraz részeket nagyon kiemeli. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

Bambusz92

2019. május 1.

A kedvenc alapozóm valaha. Nekem sajnos kevernem kell hogy világosítsak rajta de így a nagyon matt és az oxidáló hatása annyira nem megy végbe és így pont tökéletes. Színben még mindig keresem az igazit ami legvilágosabb evööör.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

bgabryellla

2019. április 28.

Miért nem próbáltam korábban ezt az alapozót? 😍 Mindig is nézegettem a drogériák polcain, de kicsit elijesztett a gyér színskála és az itteni negatív vélemények. Glamour napokon végül hazajött velem. Komolyan mondom, nálam simán veri a hőn áhitott mac matchmaster alapozóm. Az volt nálam az etalon, ez viszont sokkal tovább matt marad rajtam, és tartósabb is. Ezért a pénzért ajándék! Egy negatívuma van: hajlamos az oxidációra. Nem szeretem kifejezetten ezt a kiszerelést, de max áttöltöm egy pumpás adagolóba és meg is van oldva. Emiatt nem fogok pontot levonni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

pipacs17

2019. április 23.

Brutálisan kiütéses-pattanásos lett tőle a bőröm, ezen kívül borzasztóan szárította a bőröm, az alapból is picit szárazabb részekről nagy darabokban hámlott az arcom...
számomra hatalmas csalódás és pénzkidobás volt, főleg úgy, hogy a True Match-et évek óta használom télen-nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

FrostJaina

2019. április 11.

Vékony rétegben szépen fed, külön öröm, hogy van jó világos árnyalatban is, nem tudok róla rosszat mondani. Drogerias alapozokbol tökéletes választás. Max a negativuma, hogy loreal.

Up: na nemrég fogyott el, hát nem tudom mit sztam el az utóbbi időbe, de kenhetetlen tiszta foltos lesz az arcom mire felimadkozom, lehet fel év után megváltozott az állaga és azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

AnnieWalker

2019. április 10.

Túl matt! Nem gondoltam,hogy lehet egy alapozó túl matt,de ez nagyon az,szárít is és kiemeli a száraz részeket. Beült nagyon a ráncaimba,és pár óra után lepereg az arcomról. Egyáltalán nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Briluca

2019. április 7.

Eddigi legjobb alapozóm ,ami még a tánc versenyeket is kibírja :D Nem fénylik át a bőröm úgy,mint a többi alapozónál és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Calcium Gluconate, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag