L'Oreal Paris

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dedee, Módosítva: 2015. november 2.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Elővitaminnal dúsított összetételének köszönhetően rendkívül kíméletesen és tökéletesen távolítja el a szemfestéket. Frissítő és nem irritáló hatása miatt érzékeny szeműek és kontaktlencsét viselők is használhatják.

zöldike'91

2014. november 13.

Leszedi a vízálló tust is
Nem csíp... akkor sem, ha közvetlenül a szemgolyómra kenem (kipróbáltam... értetek bármit) :D
Az illatáért rajongok (letisztult rózsás-ibolyás)
Az állaga teljesen vizes, nem hagy semmiféle nyomot/olajos érzetet/filmréteget

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

Leszedi a vízálló tust is
Az illatáért rajongok (letisztult rózsás-ibolyás)
Az állaga teljesen vizes, nem hagy semmiféle nyomot/olajos érzetet/filmréteget

hanami21

2014. május 15.

Most ezt használom. A Nivea után ez nagyon bejön. Mindent szépen leszed, bár én az alapozó eltávolításához kendőt használok, ezt csak a szemsminkhez. Egy kicsit szárítja a bőröm, de én sminkeltávolítás után mindig használok arckrémet, szóval így nem gond. :)
4,5/5
Nekem nem csípi a szememet sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

4,5/5
Nekem nem csípi a szememet sem.

juli.f

2014. május 12.

A sminket nagyjából lemossa, de rettenetesen ki is szárítja a bőrt, egyáltalán nem kímélő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

Pyrha

2014. február 17.

Én egy rossmann kiárusításba vettem 700 ftért. Csodát vártam tőle az eredeti ára révén. Első körbe 1 hét után elpakoltam mert bár a szemfestéket leszedte de a spirált ami szintén loreal nem. Az új spirálom avonos és azt azonnal és tökéletesen leszedi :) az illata és az hogy ez egy vizes lemosó nekem bejött. Emiatt 4 :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

orchidea8627

2013. október 5.

Ez egy kalap...
Véletlenül vettem meg, a kétfázisút akartam, de mellényúltam a polcon és csak otthon vettem észre.
A sminket egyáltalán nem oldja le a szemről, pedig nem használok vízálló spirált.
VACAK.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

Ez egy kalap...
VACAK.

Judiit

2013. augusztus 5.

Én az új csomagolásút vettem meg. Egy vacak....
Az átitatott vattát ráteszem a szememre, várok hogy dolgozzon. Oké... oldja... törölném le erre, mint a pandamaci kenődik mindenfelé és szinte így már eltávolíthatatlan. Jöhet a kettes számú versenyző, a nem szemre való sminklemosóm... jéééé... az viszont mindent visz.
Az érzékeny szemre való használatot is megkérdőjelezném, mert nekem gyönyörűen csípte a szemem.
Az illata, mint a geránium olaj, amit szintén nem szeretek.
Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Én az új csomagolásút vettem meg. Egy vacak....
Az illata, mint a geránium olaj, amit szintén nem szeretek.
Biztos, hogy nem veszem újra.

Levendula

2013. június 25.

Nem szoktam L’oréal termékeket választani, mert nincs jó tapasztalatom velük, de pár napja, egy elvetemült pillanatban ezt a szemfestéklemosót választottam. Csábító volt, hogy kontaktlencsét viselők és érzékeny szeműek is használhatják…
Sajnos nem jött be. Alig vitte le a szempillaspirált (pedig nem is vízálló volt), akkor is szétkenve a szemem körül, krémes vattával kellett eltüntetnem a maradék festéket. Az ára alapján nem ezt vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 25.

eszterrr

2013. április 2.

nem éri meg az árát, vannak sokkal olcsóbb szemfestéklemosók. nem a legrosszabb, de nem jön le a szempillaspirál vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 2.

Essie

2013. március 9.

Már rég használtam, de nem szerettem, nem volt a legjobb lemosó, és főleg a flakonja (a lekerekített teteje-része) idegesített, mindig több jött ki belőle, mint szerettem volna, és az is össze-vissza folyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 9.

Missglamorazzi

2013. január 8.

Én is most ezt használom, ez a legjobb amit eddig próbáltam. Nem csíp és nem szárít, ami jó, de úgy érzem nehezen szedi le a szempillaspirált, pedig nem vízállót használok... Ezért 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.