L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet feltöltötte: tittus, az összetevőket feltöltötte: timike87, Módosítva: 2014. május 30.

Bőrtípus:   Zsíros

Púder hatású lágy krémalapozó

Innovatív textúra: Lágy krémes állag, amely felvitelkor púderré válik. Hihetetlenül kellemes érzés és könnyű felvitel. Már a felvitelkor az arcbőr kétszer lágyabb, bársonyos, matt és egyenletes lesz. Nincs szükség púder használatára. A bőr 12 órán át tökéletes.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. július 8.

22 Sable Rosé: egy jó kis nyári alapozóm lett, mivel picit sötétebbet sikerült választanom, így ha ezt használom, olyan az eredmény, mintha már nyaraltam volna.Gazdaságos megoldás!:) Nagyon szép felvitelt követően, neve ellenére egyáltalán nem matt, hanem szép élettel teli, ragyogó hatást nyújt. Nem kell igazítani, bár nem mértem le stopperrel, hogy tényleg 12 órát kibír-e, de tartós, az biztos. Csak azok a csúnya piros összetevők ne lennének benne!!!! Ezért felejtős, ha elfogy...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 8.

Juuice

2016. május 14.

Klassz kis alapozó, de szerintem drogériában nem lehetett kapni, szerintem valami ázsiai boltban vettem. Szépen fedett és tartós is. Ha valami ilyesmi helyen beleszaladnátok, érdemes tenni vele egy próbát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

killerqueen

2014. október 7.

6-7 ev utan most vettem egyet, es hat... ugy latszik megoregedtem :-( Mar nem olyan szep a boromon mint regebben, amit nem ertek mert meg mindig normal, zsirosodasra hajlamos borom van es nincsenek rancaim. Megis, most valahogy olyan fako es elettelen vagyok vele. De ez nem a termek hibaja, fedeset, tartossagat tekintve fantasztikus alapozo! Nem is szarit, de valahogy nem szep az arcomon. Maradok a True Match-nel es az Infaillible-nal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 7.

tittus

2013. május 30.

Az Ázsia Centerben bukkantam rá, mivel eredetileg a Cashmere Perfect-et kerestem, de gondoltam a zsíros-kombinált bőrömre ez talán még jobb lesz. Nekem nagyon bejött, most csak ezt használom, az állaga sűrű, de felkenve selymes, púderes és matt lesz. Viszont gyorsan kell dolgozni vele, mert hamar szárad és foltos lehet a végeredmény. A fedése közepes, viszont nekem egész nap kitart, nem teszteltem le a 12 órát, de a múltkor véletlenül sminkben aludtam el, ráadásul előtte is fogdostam az arcomat, és másnap reggel mégis tiszta alapozós volt a sminktörlőkendő. Ilyet még nem láttam, szerintem ez rendkívül tartós :). Nem szárít, nem irritál. Legjobban azt szeretem benne, hogy nem kell fölé púdert használnom, EGÉSZ NAP nem fényesedik át az arcom, na ilyen se volt még :). Viszont amit nem szeretek benne az említett gyors száradáson kívül, hogy nagyon el kell találni belőle a mennyiséget és felvitel módját, különben maszkos-poros hatása lesz :S. Nagyon elégedett vagyok vele, az első igazán jó alapozóm :). Gondoltam feltöltöm, hátha valaki belebotlik még ilyenbe az ÁC-ben :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

Emolliensek: Isononyl Isononanoate, Isohexadecane, Isododecane
Emulgeálószerek: Sorbitan Stearate
Szilikonok: Polymethylsilsesquioxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Lyral, Hydroxycitronellal
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.