L'Oreal Paris

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia.1, Módosítva: 2014. december 18.

Kategória:   Hajápolók

Tápláló szépségolaj minden hajtípusra

Avokádóolajjal és szőlőmagolajjal gazdagított különleges formula.

kis.anett1992

2019. március 18.

Annyi sok jó véleményt hallottam/olvastam róla, hogy tavaly nyáron végre én is beruháztam rá. Heti 2 hajmosás mellett még mindig félig van az üveg! :) Sok hajápoló olajat próbáltam már és volt több termék is volt amivel kimondottan elégedett voltam és többször is újra vettem. Viszont ez a leggazdaságosabb, illetve könnyen beszívódik, így egyáltalán nem hagy olajos érzetet már röviddel a felvitelt követően sem.

kis.anett1992
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Betty81

2019. február 1.

Évek óta használom. Nagyon sok hajápoló termék kipróbálását követően, fodrászom ajánlására vettem meg, a szőkített, "agyonhasznált", töredezett hajamra. Egy üveg több hónapig elég, pedig sűrűn mosok hajat, és minden hajmosás után használom, először "törölközőszárazon", majd hajszárítást követően is. Előtte nagyon száraz volt a hajam, magától letört, szétnyíltak a hajvégeim, nem tudtam megnöveszteni, mert nagyon csúnya volt, sűrűn kellett vágatnom, hogy nézzen ki valahogy. Most ugyanúgy szőkíttetem a hajam, és már hosszúra meg tudtam növeszteni, ennek az olajnak köszönhetően. Gyorsan beszívódik, tényleg csodát tesz a hajammal, puhává, fényessé, könnyen kifésülhetővé, sokkal egészségesebbé válik tőle. Nem utolsó sorban az illata is valami csodás, ami sokáig, több napig is érezhető. Imádom!
Update: Sajnos csatlakoznom kell LolitaLolly hozzászólásához! :( Azt érzem én is, amit Ő tapasztalt... nem tudom, van-e köze a dologhoz, én eddig a fodrásznál vásároltam mindig a terméket... most úgy alakult, hogy neten rendeltem, ugyanazt, amit eddig használtam. És nem olyan, mint régen! Amikor a tenyerembe nyomtam, éreztem, hogy nem olyan sűrű, mint előzőleg, hígabb, nagyon alkoholos. A hatása még most sem olyan rossz, de nem a régi! Több kell belőle, és ahhoz, hogy szép legyen a hajam, mindennap kell kenni belőle, de így meg gyorsabban zsírosodik tőle a hajam, pedig továbbra is ügyelek arra, hogy kizárólag a hajvégekre kerüljön. Csalódás! Elhasználom ezt az üveget és másik olaj után nézek. Sajnálom, én sem ezt vártam a márkától! :(

Betty81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

LolitaLolly

2019. január 5.

Hosszú-hosszú évekig használtam, méghozzá elégedetten. Viszont ez szép lassan megváltozott... Először csak azt vettem észre, hogy mosás után és a felkenést követően ugyanolyan száraz és csúnya a hajam, de korrigáltam még egy kis plusz adaggal a következő napokon, majd pedig egyre többet kellett használnom ahhoz, hogy szép legyen, később pedig még többet, hogy egyáltalán elfogadható kinézettel rendelkezzen. A kezdetektől pár évig a hatás persze tökéletes volt: puha, lágyan omló, selymes és jó illatú hajkorona, addig a pontig, amíg meg nem mostam, ugyanis mosás után ugyanaz a száraz, sprőd, seprű hajam lett, én pedig ha valamit nem szeretek, az a gyönyörű és kellemes külcsín mögött az üres és romlott belbecs...:) talán nem kellene ennyire a szívemre vennem, de egy nagy hazugságként éltem meg azt, hogy a szép hajam valójában egyáltalán nem ápolt, hiszen a "nagynevű" Loreal évek alatt nulla ápoló hatást adott neki, csak egy gyönyörű szilikonréteget vont köré, ki tudja, talán még hozzá is járult a károsításhoz. Eljutottam arra a pontra, hogy nem szeretném szilikonban áztatni a hajam, főleg úgy hogy mellette rengeteg folyadékot iszom és belülről is igyekszem táplálni a hajam, mindezek fényében elkeserítő a hajolaj "tudása". Szerencsére ez a múlté és a hajam már elérte a majdnem derékhosszúságú állapotot és egészséges kinézetet, viszont az biztos nem ennek a terméknek köszönhető, sokkal inkább a hiányának a hajápolási rutinomból. Egyetlen pozitívuma, hogy sokáig kitart.

LolitaLolly
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

tkrisztina88

2018. december 29.

Évek óta a kedvencem,a fodrász hugom adott próbára kis kiszerelést évekkel ezelött,azóta nem használok mást a hajvégeimre (balzsamot sem). Könnyen beszívódik,finom illata van,puha,selymes a hajam és nem törik. Minden reggel teszek a hajvégekre és mégis nagyon sokáig kitart.

tkrisztina88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

eszter90

2018. december 26.

Nagyon szépen rendbe tette a hajam. Mióta használnom nem törik olyan ütemben. Gyönyörű fényt ad, könnyű marad a haj.

eszter90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Anett0721

2018. szeptember 29.

Második üveget fogyasztom belőle. Mind illatra, mind hatásra nagyon jó termék, és iszonyatosan lassan fogy pedig heti 2-3 alkalommal használom.

Anett0721
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Edomano10

2018. április 17.

Kedvenc termékem a L'Oreáltól! Puhává és hidratáltá varázsolta a töredezett hajvégemet! Gyorsan beszvódik, nem kelt zsíros érzetet. Mindemellett az illata is nagyon kellemes! Top termék!

Edomano10
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

metzaniko

2018. április 13.

Nagyon jó hajvégápoló, nem lesz tőle zsíros érzetű a hajam, nem nehezíti el, könnyebben formázható.

metzaniko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

anitaa17

2018. február 13.

Ez egy nagyon jó termék! Az illata, az állaga, a kiszerelése is szuper, szerintem soha nem fogy el, pedig minden hajmosásnál használom, 1 év alatt alig fogyott belőle. Száraz és nedves hajra is szoktam tenni belőle, nagyon puha lesz tőle a hajam.

anitaa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

kervivena

2018. január 2.

Nagyon-nagyon szeretem! Az én hajam elég fura, mert nagyon gyorsan zsírosodik, de mivel a hajvégeim sokkal világosabb színű lett, így ez megviselte. Ezzel a termékkel kezdtem el "kezelni" és nagyon meg vagyok vele elégedve. Csak a hajvégeimen, így magára a problémás területen alkalmazom, így nehezebben fogy. Nekem kevés is elég belő, nagyon könnyen lehet eldolgozni, plusz nagyon kellemes az illata, ami számomra tovább növeli a termék értékét.

kervivena
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.