L'Oréal Paris

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia.1, Módosítva: 2014. december 18.

Kategória:   Hajápolók

Tápláló szépségolaj minden hajtípusra

Avokádóolajjal és szőlőmagolajjal gazdagított különleges formula.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

fannanafy80

2023. január 20.

A fodrászom ajánlotta, szerettem a hajamon amikor ő használta. Nekem otthon természetesen nem ugyanolyan a hatás, de ettől függetlenül használom azóta is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 20.

ConceptArt

2021. november 3.

Tetszik. Nagyon száraz hajam van, száll össze vissza. Igényli az olajos pakolásokat. Most ezt is kipróbáltam, hozzákeverem a balzsamhoz is. Nem olyan nehéz mint a sima argánolaj, hanem selymes, kellemes. Persze nem szabad túl sokat feltenni. Sokallom az illatanyag mennyiséget, ami szárító hatású minden kozmetikumban.

OFF: A szilikon nem káros összetevő, ez csak városi legenda. A szilikon nem szívódik be, hanem a hajszálakon marad, és mechanikailag védi azt (plusz fényessé teszi) a következő hajmosásig. Nem kerül be a hajszál belsejébe és pláne nem a véráramba. Ezért is jelöli a krémmánia zöld színnel. Sokkal nagyobb baj a 13-féle illatanyag benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 3.

blckrainbow

2021. április 22.

Túlárazott termék két basic olajjal és az első két összetevője szilikon. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 22.

Túlárazott termék két basic olajjal és az első két összetevője szilikon. Kuka.

drbrk

2021. április 22.

ha a hajamról van szó nem sajnálom a pénzt, és mivel szőkített vastag szálú a hajam, így rögtön meglátszik, ha nem kellően ápolt. de ez egy nagyon jó termék, én hajvégápolónak használom, de annak tökéletes. ápolt, jó illatú tőle a hajam, nem zsírosodik tőle a hajam, hanem puha lesz. Mindenképp megéri egyszer kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 22.

adriana2541

2021. február 19.

Nagyon sokáig használtam, csodajó termék. Nem nehezíti el a vékony szálú hajat sem, szépen ápol. Valamiért áttértem a Matrix Biolage olajához, de mindig vacilálok, melyiket vegyem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

sandornoemi5

2020. június 3.

Számomra ez az igazi Nagybetűs Hajolaj! Rengeteg hajolajat kipróbáltam azt kell mondjam ,hogy a drogériás termékek meg sem közelítik ezt a minőséget és, ha kiszámolja az ember drágábbak. Hajmosás után szoktam használni egy kis nyomásnyit szőkített hajamra. Nagyon szépen hidratálja, gyönyörű fényt ad neki, igazi szalon minőség. A csomagolása nagyon igényes mind kívül belül. Ezért az árért nagyon gazdaságos hosszú ideig elég.
:) ajánlom mindenkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

:) ajánlom mindenkinek

abicicaaa

2020. május 15.

Mar mas a csomagolasa, es az osszetevok is picit masok.
Ez egy eleg jo hajolaj. Keves kell belole, de ha sokat rakok, akkor is perceken belul beszivja a hajam, nem nehezul el, veletlenul sem lesz zsiros hatasu. Festett hajam van. Hajmosasok kozott is hasznalom, egy kis szaraz sampon es ez a vegekre, es mintha hajat mostam volna. Az illata is kellemes. Lassan is fogy. Fenyevekkel jobb a drogerianal!!!
Deee sajnos nincs olyan jo mint a Kerastase. Kicsivel marad le csak, de akkor is lemarad. A Kerastase kicsit dragabb, de tobb van benne, es kevesebb is kell belole, szokitett hajra mindenkeppen o kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 15.

Mar mas a csomagolasa, es az osszetevok is picit masok.

Katarzisakkoris

2019. december 6.

Kedvenc hajolajam, évek óta kisebb megszakításokkal ezt használom. Nem nehezíti el a hajamat, finom az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

tothliv

2019. október 25.

Régóta használom ezt az olajat a hajamra, évek óta újra veszem. vizes és száraz hajra egyaránt szoktam használni, nagyon puhává és fényessé varázsolja festett szőke hajam. olyan mintha fodrásztól léptem volna ki amikor ezt használom. én nagyon szeretem valakinek az illata kicsit intenzív lehet de én azt is imádom .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Lolychan

2019. szeptember 12.

Én leszek az, aki lehúzza. :/ Nekem söprűsítette és szárította a hajvégeimet. :/ Sajnos a kukában végezte. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Antioxidánsok: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Bőrpuhító (emolliens) és sűrítő anyag. Antimikrobiális hatása is van, így tartósítszerként is használt. Gyakran használják UV szűrőt tartalmazó termékekben oldószerként. Selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Avokádóolaj. Vitaminokban és zsírsavakban gazdag (70%-a olajsav) természetes olaj, mely könnyen a bőrbe szívódik, kiváló emolliens és hidratáló anyag a száraz, érett bőr számára. Ekcémás és atópiás bőr számára is kiváló összetevő, mely hatásos a szárazság és viszketés enyhítésében. Antioxidáns tulajdonsága is van.

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító hatású, illatmentes emolliens olaj, ráadásul még erős antioxidáns tulajdonsága is van. A szőlőmagolaj e szerint a kutatás szerint nagyjából 69% linolsavat, 16% olajsavat, 7% palmitinsavat, 4% sztearinsavat, és 0,1% linolénsavat tartalmaz.