L'Oreal Paris

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia.1, Módosítva: 2014. december 18.

Kategória:   Hajápolók

Tápláló szépségolaj minden hajtípusra

Avokádóolajjal és szőlőmagolajjal gazdagított különleges formula.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

ConceptArt

2021. november 3.

Tetszik. Nagyon száraz hajam van, száll össze vissza. Igényli az olajos pakolásokat. Most ezt is kipróbáltam, hozzákeverem a balzsamhoz is. Nem olyan nehéz mint a sima argánolaj, hanem selymes, kellemes. Persze nem szabad túl sokat feltenni. Sokallom az illatanyag mennyiséget, ami szárító hatású minden kozmetikumban.

OFF: A szilikon nem káros összetevő, ez csak városi legenda. A szilikon nem szívódik be, hanem a hajszálakon marad, és mechanikailag védi azt (plusz fényessé teszi) a következő hajmosásig. Nem kerül be a hajszál belsejébe és pláne nem a véráramba. Ezért is jelöli a krémmánia zöld színnel. Sokkal nagyobb baj a 13-féle illatanyag benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 3.

blckrainbow

2021. április 22.

Túlárazott termék két basic olajjal és az első két összetevője szilikon. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 22.

Túlárazott termék két basic olajjal és az első két összetevője szilikon. Kuka.

drbrk

2021. április 22.

ha a hajamról van szó nem sajnálom a pénzt, és mivel szőkített vastag szálú a hajam, így rögtön meglátszik, ha nem kellően ápolt. de ez egy nagyon jó termék, én hajvégápolónak használom, de annak tökéletes. ápolt, jó illatú tőle a hajam, nem zsírosodik tőle a hajam, hanem puha lesz. Mindenképp megéri egyszer kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

adriana2541

2021. február 19.

Nagyon sokáig használtam, csodajó termék. Nem nehezíti el a vékony szálú hajat sem, szépen ápol. Valamiért áttértem a Matrix Biolage olajához, de mindig vacilálok, melyiket vegyem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

sandornoemi5

2020. június 3.

Számomra ez az igazi Nagybetűs Hajolaj! Rengeteg hajolajat kipróbáltam azt kell mondjam ,hogy a drogériás termékek meg sem közelítik ezt a minőséget és, ha kiszámolja az ember drágábbak. Hajmosás után szoktam használni egy kis nyomásnyit szőkített hajamra. Nagyon szépen hidratálja, gyönyörű fényt ad neki, igazi szalon minőség. A csomagolása nagyon igényes mind kívül belül. Ezért az árért nagyon gazdaságos hosszú ideig elég.
:) ajánlom mindenkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

:) ajánlom mindenkinek

abicicaaa

2020. május 15.

Mar mas a csomagolasa, es az osszetevok is picit masok.
Ez egy eleg jo hajolaj. Keves kell belole, de ha sokat rakok, akkor is perceken belul beszivja a hajam, nem nehezul el, veletlenul sem lesz zsiros hatasu. Festett hajam van. Hajmosasok kozott is hasznalom, egy kis szaraz sampon es ez a vegekre, es mintha hajat mostam volna. Az illata is kellemes. Lassan is fogy. Fenyevekkel jobb a drogerianal!!!
Deee sajnos nincs olyan jo mint a Kerastase. Kicsivel marad le csak, de akkor is lemarad. A Kerastase kicsit dragabb, de tobb van benne, es kevesebb is kell belole, szokitett hajra mindenkeppen o kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 15.

Mar mas a csomagolasa, es az osszetevok is picit masok.

Katarzisakkoris

2019. december 6.

Kedvenc hajolajam, évek óta kisebb megszakításokkal ezt használom. Nem nehezíti el a hajamat, finom az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

tothliv

2019. október 25.

Régóta használom ezt az olajat a hajamra, évek óta újra veszem. vizes és száraz hajra egyaránt szoktam használni, nagyon puhává és fényessé varázsolja festett szőke hajam. olyan mintha fodrásztól léptem volna ki amikor ezt használom. én nagyon szeretem valakinek az illata kicsit intenzív lehet de én azt is imádom .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Lolychan

2019. szeptember 12.

Én leszek az, aki lehúzza. :/ Nekem söprűsítette és szárította a hajvégeimet. :/ Sajnos a kukában végezte. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

judvid

2019. szeptember 12.

Körülbelül 1 hónapja használom ezt a terméket. Két naponta 1 nyomásnyit teszek a hajvégeimre. Tavasz óta már csak Kerastase termékeket használok a hajamra, szóval biztos annak a hatását is érzem, de úgy gondolom ez a termék is nagyban hozzájárult ahhoz, hogy csodálatosan puha egészséges lett a hajam. Egyedül az illata az amivel nem vagyok 100%-osan megelégedve, de szerencsére nem marad benne a hajban. Nagyon lassan fogy, minimum 1 évig még biztos ki fog tartani ilyen gyakori használat mellett is. Pluszpont, hogy üvegből van a csomagolása (már nem úgy néz ki, mint a képen), ez számomra még inkább azt sugallja, hogy professzionális termék. Bár én ajándékba kaptam, de megnéztem, jelenleg a Notino-nál 5.290 Ft-ért kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.