L'Oreal Paris

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Kedy, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2014. december 30.

Kategória:   Hajápolók

Tápláló szépségolaj rakoncátlan és töredezett hajra

Avokádóolajjal és szőlőmagolajjal gazdagított különleges formula.

Divalesquefitgirl

2019. április 14.

Aki azt mondja, csodák nem léteznek, az még nem próbálta a L'Oréal Professionnel és Kérastase termékeket! <3
Egyszerűen imádom ezt az olajat, mert (a Kérastase nagytesójához hasonlóan) beszívódik és belülről táplálja a hajat! És a fénye... Aww! <3
Az Absolut Repair hajvégápoló sima olajjal keverem, így egy brutál szuper hajápoló kombót kapok, ami abszolút nem nehezít, nem zsírosít, mégis pihepuhává és fén yessé varázsolja a tincseimet! :)
Amióta L'Oréal Professionnel és Kérastase termékeket használok, csakis bókokat kapok a hajamra! :)
NAGYON-NAGYON AJÁNLOM! <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

NAGYON-NAGYON AJÁNLOM! <3

TheGirl

2018. október 4.

Szerintem szebb tőle a hajam. Könnyű eloszlatni, nem zsírosít, és kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

Barbara95

2017. október 23.

Nem vagyok lenyűgözve. 3 hete használom, de szinte semmi változást nem vettem észre, max egy kicsit puhább lett a hajam. Az árát egyáltalán nem éri meg, túlárazott. Az illata viszont kellemes, de biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Kincspapp

2017. június 25.

Fodraszom ajanlotta, nekem uveges a kiszerelese es ezert elegge feltem, nehogy leessen :D puha es fenyes lesz utana a hajam es nem ragad

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

Kedy

2016. augusztus 31.

Egy ugyanilyen márkájú hajfesték hosszú távon kegyetlenül tönkretette a hajamat. Ekkor kaptam egy mintát fodrászomnál a sima Mythic Oil-ból. Annyira fantasztikus volt, hogy meg is vásároltam, egy egész tubust elhasználtam, majd megláttam ezt a verziót, és váltottam. Ez is nagyon selymes tapintást adott a hajamnak, és sokkal szebb, fényesebb lett tőle. Szerintem valamilyen szinten újra is épített a szerkezetében, mert most a vége még festett rész, és nem annyira száraz, mint anno mikor elkezdtem használni a terméket. Jelenleg a tubus végén járok, és mivel a hajam is majdnem teljesen rendbe jött, már nem érzem szükségét, hogy ezt a verziót használjam, visszatérek a sima változathoz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

bajanka14

2016. augusztus 6.

IMÁDOM!!! pár napja szőkitve lett a hajam, konkrétan nem érzem, hogy száraz lenne a vége annyira selymes az olajtól! egy pumpálás elég a vizes hajra, majd még egy nyomás a száraz formázott hajra. csillagos tizes :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Melitta76

2015. november 17.

Tökéletes! Nagyon jól megpuhítja a száraz, mellírozott hajam. Már vagy 2 éve folyamatosan használom. Nem nehezítí el a hajat, nem lesz tőle zsíros sem. teljesen beszívódik a haj rétegeibe és csodát művel ott!!! Egyszerűen imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 17.

ronavolgyifanni

2015. június 19.

Én 3100 forint körüli áron jutottam hozzá iparfumeria-n. Szupermarketekben, drogériákban egyaránt nem találkoztam még vele, pedig elég gyakran megfordulok mindkét helyen. Az én, normál mennyiségű, vékony szálú, vállig érő hajamra elegendő csupán 2 pumpányi, szóval nagyon sokáig elég lesz. Szeretem a hajolajakat és elég sok is van itthon, mégis ez a kedvencem. Nagyon könnyed és viszonylag folyékony formulája van, a haj könnyen beszívja és csillogó lesz tőle. Hosszú távon, nekem javított a hajam minőségén, így nagyon megszerettem. Ár-érték-mennyiség arány pont tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 19.

Nussh

2015. január 26.

Pontosan egy hónapja használom. Ezelőtt a normál hajra való társát nyúztam, kb heti-kétheti egy alkalmas használattal (felváltva más termékekkel) csaknem másfél évig húztam vele, pedig az igensok hajamra 4-5 pumpányit simán kinyomkodtam. Amikor láttam, hogy piacra dobtak direkt töredezett hajra valót, tudtam, hogy rajta lesz a karácsonyi listámon :) Egyelőre nagyon megvagyok vele elégedve. Csudiszép fényes, lágy esésű lesz a hajam. Ami például kiemelkedő teljesítménye, az az, hogy a jóformán szögegyenes hajamban eddig nem sok hullám maradt meg búra alatt csücsülgetés és/vagy 27856824 kiló hajlakk nélkül, de ezzel szilveszter után még 2 nappal is loknis volt a hajam. A töredezettségen sajnos nem veszem észre, hogy segített volna, mondjuk azóta nem is voltam fodrásznál, úgyhogy remélem vágatás után felülmúlja az elvárásaimat ;) Azonban az ára miatt nem mondom hogy 100%-ig elégedett vagyok, mert ennél olcsóbban is találhatunk jó hajvégápolót, és hiába nagy kiszerelés, ugyanúgy 4-5 pumpányit használok ebből is (pedig vhol pl azért méltatták, hogy kevesebb elég belőle). 4 csillag, ettől függetlenül annak, aki megengedheti magának, szeretettel ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.