L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Vikcike, az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2013. május 6.

killerqueen

2014. október 6.

Lehet hogy amiatt hogy sotet volt (a 2-es szint vettem meg a harombol telre) de valahogy nem voltam elajulva tole, igazabol mar nem is emlekszem ra mert ket eve volt, nem vettem ujra azota sem. Azt hiszem nem volt eleg matt es nem fedett elegge. Egy harmas azert jar neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 6.

kicsim1978

2013. november 16.

Nagyon jól mattít!Önmagában szerintem kevés,pedig szép bőröm van.Akinek bőrhibákat kell eltüntetnie,annak egy jó alapozó kell alá.Én az új folyékony Loreál alapozóval használom.Nagyon jó az olajos ,fénylő bőrömre!A hozzá adott kis szivacs nem igazán segíti a felvitelét,ehhez egy ecset jobb választás!Maradok Loreál mániás,és max.pontot adok!Bocsánat hogy többször is hozzászóltam,de nem jelenítette meg az írásom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 16.

damnedLara

2013. szeptember 30.

Egyetértek az előttem szólóval. :)
Én is nagyon szeretem. Sokáig mániám volt a "tökéletes arc", a tökéletes alapozó megtalálása.
Lassan ezt már feladtam. :) Csak úgy találomra vettem meg ezt, mert a krémes BB változatát nem annyira szerették, több helyen is utánaolvastam. Gondoltam hátha... Alapozóból is inkább a púderes változatokat szereti a bőröm, ahogy tapasztaltam. Sok reményt nem fűztem hozzá, mondván, hogy majd most se fogom eltalálni a színt, mint ahogy sose szoktam. :D De itt szerencsére volt közepes, medium szín. Mondom ezzel csak nem nyúlhatok mellé. :)
És tényleg bevált, nagyon szeretem. Meg is lepődtem milyen jó. Első pillanatban nem is látszik, csak eltelik egy kis idő, és tényleg szebbé teszi az arcbőrt. Kiegyenlíti a színbeli különbségeket.
Egyszerű, de nagyszerű. Annak aki nem akar maszkhatást, csak egy kellemes lágy fedést, ami mintha ott sem lenne, annak ez tökéletes. :)
A szeplők ugyanúgy látszanak tőle, tehát bőrproblémások inkább ne erre költsenek, vagy akik az erősebb fedést szeretik. De akik szeretik a bb krémeket és azok hatásait és mondjuk zsíros a bőrük, nekik ajánlom. Nekem is zsíros a bőröm és így ez nagyon jó rá, sokkal jobb mint egy folyékony krém, alapozó.
Fel is bátorodtam és vettem egy más fájta L'Oreal púdert (infallible), az is jónak tűnik eddig. Bár nagyon hamar kifényesedik az orrom. Ettől meg például nem, szóval tényleg ez a BB púder a kedvenc. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

Egyetértek az előttem szólóval. :)

Vikcike

2012. december 13.

Nagyon szeretem ezt a púdert, remélem lehet otthon kapni, én Olaszországban vettem 10 euro körül volt az ára, de ez szinte ajándék, mert ez egy nagyon jó kis holmi, gyönyörű a színe, mennyei a textúrája, csodás a fedése, tartós!!!! Mindenkinek bátran ajánlom! Még a hozzáadott korong is abszolút használható!!! Ha lehet majd otthon kapni, biztosan újraveszem majd!!! 5 csillag!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.