L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Madi, Módosítva: 2014. április 29.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Mélytisztító zselé puha rugalmas korongkefével. Pórusról pórusra tisztít.

TimyeK

2017. január 29.

Akciósan vettem, igazából a kis korongja és az illata tetszett meg. Azonban ez a korong nem ehhez a termékhez való, hiszen mint előttem is írták, a szemcsék eltűnnek a sörték között. Viszont önmagában jó kis gél, kellemes, finom, apró szemcsék vannak benne, amik nem karcolják szét az arcot. Jól radíroz, a korongot meg sima habzó lemosóval érdemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Percoon

2014. október 13.

Akciósan vettem én is, hirtelen felindulásból, jópofának tűnt a korong rajta. Összességében jó kis termék, a korongot jól lehet használni, az illata szuper, egyedül a kis szemcséket nem értem benne, mert a koronggal együtt használva nem igazán tudnak érvényesülni. Ha máskor is lesz ilyen áron tuti veszek még, a teljes árát viszont szerintem nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

Lorelai

2014. július 4.

Én kb. 800 ft-ért lőttem, gondoltam ennyit igazán kockáztathatok (plusz végre találtam ilyen típusú lemosóból olyat, ami nem zsíros bőrre való). A kis masszírozó korongot imádom, tök jó, valamilyen szinten megoldja a "nemkénemindennapradíroznipedighámlok" problémámat, a lemosó egynek elmegy, de legalább jó az illata. A korongnak és az árának 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

aduka88

2014. május 29.

Elsősorban a kis keféje miatt vettem meg,mert nagyon szeretem,ilyennel átdörzsölni az arcom,maga az arclemosó átlagos,kellemes barackos illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 29.

Madi

2014. április 29.

Nekem nagyon tetszik, imádom az illatát meg a kis dörzsis korongját, nagyon jól tisztítja a bőröm, pár napja használom, mattabb és puhább lett. Én is egy ezresért vettem, teljes áron nemhiszem, hogy megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

szivi81

2014. február 15.

én 999 Ft-ért lőttem:) nagyon tetszik az illata, a kombinált-normál közötti bőrömre nagyon bevált. felváltva használom egy durvább szemcséjű arcradírral, heti egyszer, nagyon szép, tényleg sugárzó lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 15.

ST-ke

2014. január 30.

hú de kiakadtam erre... megvettem 1890-ért, erre következő héten ott díszelgett 999-ért... evett a fene rendesen :D amúgy hát nem rossz. a kis gumikeféje kifejezetten cuki, meg higiénikus, mert gyorsan szárad :D maga a termék finom illatú, a szemcsék kicsik, nem durvák, elég sok is van belőlük.., egyetlen gondom van vele. nem érzem átgondoltnak a koncepciót. a kefével együtt bőrradírnak nem jó! a sörték közt eltűnnek a szemcsék. viszont így lemosónak megfelelő... lenne mondjuk nyárra. merthogy az én télen száraz bőröm nagyon feszül a használata után. amúgy a kis kefe nagyon jó pl. azokhoz a zselés lemosókhoz amik nem habzanak eléggé. nem veszem újra, inkább kipróbálom a kék méregtelenítős zselét, vagy ha még kapható, azt a fehér tubusosat. mivel lepontozni nincs szívem, az illata meg a kefe miatt +1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 30.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid