L'Oreal Paris

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: karacsonyikaktusz, Módosítva: 2018. október 25.

Kategória:   Samponok

Használata visszaállítja a fejbőr egyensúlyát és nyugtatja azt. Eredmény: egészséges fejbőr, valamint puha csillogó haj.

diana22

2020. május 22.

Nagyon régen, 6-7 éve használtam ezt a sampont. Akkor találtam rá, mikor egy hajfesték tönkretette a fejbőrömet, tiszta sebes volt, s nem akart gyógyulni fél év után sem. (Ezt azért írom le, mert az egyik barátnőm is így járt, hátha hasznos infó másnak is.) Nagyon gyorsan rendbehozta, s a hajam is szép, puha lett tőle.
Azon túl, hogy jó a sampon és a balzsam, költséghatékony is, mert egy borsónyi elég volt a félhosszú hajamra. Így gyakorlatilag az 1500ml-es kiszereléssel (6000Ft-ért) jobban jöttem ki, mint egy olcsó termékkel, mert több mint egy év alatt fogyott el.
Most nem ezt használom, mert egyrészt egy időben nem lehetett kapni, másrészt a hajam is öregszik velem együtt, már mások az igényei. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

asszembocicsoki

2019. október 7.

Isteni illata van (a Kerastase egyik samponjának is pont ilyen), luxus érzés hajat mosni vele. Jól habzik és jól tisztít. Puha és fényes tőle a hajam és a psoriasisos száraz, viszkető fejbőröm azonnal megnyugtatta. Picit elnehezíti az ember haját, de akinek igazán probléma van a fejbőrével az szerintem ki fogja bírni a hatásért cserébe. Egy webshopon 1900 Ftért jutottam hozzá, szinte ajándék volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

kissgabcsi

2016. november 13.

Lassan 3 hónapja használom. Ami nekem nagyon furcsa volt, hogy nem habzik szinte egyántalán, de ez nem lett végül probléma. Keveset kell használni, szóval az üveg felénél járok úgyhogy ahhoz képest hogy viszonylag drága sampon, kárpótol hogy sokáig elég. A tisztító hatásával elégedett vagyok, nem zsírosítja jobban a hajam mint amúgy.
Ami nem tetszik benne, hogy nincs az a friss érzésem másnap mint más samponoknál, jobban "fejszagú" a hajam sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

dorcsigo

2016. március 10.

Nagyon szeretem, nyugtatja a fejbőrt, habár kétnaponta meg kell mosni a hajam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

dora.gyurkovics

2015. január 16.

Szeretem ezt a sampont, mert nem érzem olyan "műnek", mint a többit. Elég problémás vagyok ilyen téren és tényleg már millió márka millióféle samponját próbáltam, de azt hiszem megtaláltam a tökéleteset. Könnyebben kezelhető a hajam, puha selymes és láthatóan egészségesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

GSz

2014. július 13.

Nálam bevált, fodrász ajánlotta. Mivel heti 3 edzés után izzadt fejbőrömet, nem mindegy mivel mosom, ez tényleg "egyensúlyba" tette. Nagyon kevés kell belőle, párommal együtt használjuk unisex illatú, (bár nekem kicsit borotvahab illatú), kevésbé habzik, mint más sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 13.

kiskozmi

2013. január 24.

Pillanatnyilag ecsetmosásra használom.A hajamat borzasztóan lelapította és már a nap végére bezsírosodott az egész,mintha egy bödönbe dugtam volna a fejem.Ráadásul semmi hajápolót nem használtam mellé és mégis...
Az egyetlen pozitívum vele kapcsolatban,hogy valóban kíméletes volt a fejbőrömhöz,de ennyi pénzért és ilyen tisztítással többet nem kérek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

isetev

2012. november 20.

Pénzkidobás :-( Nem vettem észre semmi különösebb hastást száraz, viszketős fejbőrömön, a hajam sem lett szebb tőle. Ennyi pénzért nem éri meg. A Balea Oil samponja százszor jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 20.

bianca

2012. szeptember 21.

A mai napig nem tudom miért, de eléggé viszketős a fejbőröm, van, hogy frissen, mosás után is, de van, hogy csak 1-2 nap után kezd el viszketni, már mindenfélét kipróbáltam, bevallom őszintén bolti sampont nem bírom, így azokat amiket pár száz ft-ért lehet megvenni nagy ívben elkerülöm már vagy 15 éve.

A rengeteg gyógysampon, babasampon, olcsó és drága után egy fodrászkellékes ajánlotta a viszkető fejbőrömre és amíg a feléig el nem jutottam teljesen jó volt..

Ez kb. 4 éve volt, most újra megpróbálkozom vele, mivel a problémám azóta sem szűnt meg. (mikrokamerás fejbőrvizsgálaton is voltam, de nem találtak semmit)
Bár az utóbbi 3 évben csak natúr, az-az kőolaj, tartósítószer és egyéb kemikáliáktól mentes termékeket használtam, ehhez visszatérek, mert egyszerűen már nem tudom mit kellene használnom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 21.