KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: fruzsii11, az összetevőket feltöltötte: Ба́ба-Яга́, Módosítva: 2016. november 15.

Kategória:   Hajformázók

A SteamPod által kibocsátott hőre aktiválódik a simának érződő és rugalmas hajért. A haj tápláltnak érződik elnehezülés nélkül. Használata: Vigyen fel egy adagot a megmosott törölközőszáraz hajra és egyenletesen oszlassa szét a haj hosszán és végein. Fésülje ki és félig szárítsa meg, majd vasalja át a tincseket a SteamPod hajvasalóval.

PetraD96

2018. augusztus 8.

Saját hajamon és póthajon is használom az olajjal együtt. Puha, fényes és kellemes tapintású lett tőle a töredezett hajam. Mintha a haj szerkezetén is javítana, mert ha kihagyom a haszálatát olykor nem áll vissza a hajam az eredeti töredezett állapotára. Nálam 5*.

PetraD96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

ginaaa91

2018. július 13.

Én is megvettem, Budapesten a Hegedűs Gyula utca elején van egy fodrászkellékes bolt (Siva Hair), onnan jutottam hozzá. Bár vastag szálú a hajam, töredezett, szőke világosítással, de én mégis a vékonyszálú hajra valót vettem meg, mert féltem, hogy a másik zsírossá teszi a hajam. Törölközőszáraz hajra kenem a hajam hosszán, a leírtak alapján. Tény, hogy puha tapintású lett a hajam tőle, talán fényesebb is, az illata fincsi, de én vártam azt a bizonyos "wow hatást". A hajam is rendezettebb tőle, alapból hullámos, tehát se egyenes, se göndör a hajam, de azért a hagyományos hajvasalóval így is át kellett mennem rajta. Lehet, hogy sokkal töredezettebb hajon jobban működik, vagy ha elfogy kipróbálom a vastagszálú hajra valót, de így én egy 4-est adok neki.

ginaaa91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Bogyóka

2018. július 13.

Csak beadtam a derekam és megrendeltem. Az itteni vélemények alapján. Az állaga testápoló sűrűségű fehér krém, isteni jó illattal. Gondban voltam, hogy mennyit használjak, lehet elsőre sok is lett, olyan 2x20 Ft-os nagyságút kentem a törölköző száraz hajamra, mindenhova egyenletesen. Fokozatonként beszárítottam a hajam, keratinos körkefém van. Éreztem, hogy sokkal könnyebb dolgom van, a krém miatt. Este szárítottam be úgy, hogy utána egyből lefeküdtem és ma reggel olyan tartása van a hajamnak, mintha frissen lett volna beszárítva. A hajtövektől lejjebb szálkásodni szokott másnap reggel, most semmi. Nem vasaltam ki beszárítás után (legalább 5 éve kerülöm a vasalást, az én kis vékonyszálú hajamnak ellensége a vasaló, hiába vannak olyan termékek amik garantálják, hogy nem törik el a hajat, én ebben nem hiszek, saját hajamon tapasztaltam az ellenkezőjét, maximum egy évben 1-2szer ha alkalmi frizura készül, vagy max Joico Styler-es vasaló a hozzávaló folyékony keratinnal ha festetek a fodrásznál). Nekem vasalás nélkül is nagyon szép lett, az esése, a tartása, a fénye, az illata. Sosem gondoltam volna, hogy ennyire jó ez a termék. Megfizethető, notino-ról rendeltem.

Bogyóka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

virko01

2018. június 29.

notino.hu :)

virko01
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

notino.hu :)

pasztorfanni

2018. június 26.

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy ti honnan szereztétek be? Jártam már a dm-ben, müllerben, tescoban és sehol sem kaptam. Köszönöm :)

pasztorfanni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Sziasztok!

Dorka1228

2018. május 24.

Tökéletesen hozza amit ígér! Vasalás nélkül is fényes és sima lesz tőle a haj!

Dorka1228
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Tökéletesen hozza amit ígér! Vasalás nélkül is fényes és sima lesz tőle a haj!

madri

2018. május 21.

Fantasztikus. Láthatóan egyenesebb és vastagabb a hajam akkor is, ha nem használom hozzá a Stempod hajvasalót. Drágább, de nagyon megéri, mindenkinek ajánlom.

madri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

cintuss95

2018. május 17.

Hihetetlen amit a hajammal művel. Csoda ez a kis termék! Szép fényes, könnyű, gubancmentes a hajam tőle! Biztosan újra veszem! :)

cintuss95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Barboka89

2018. május 16.

Eddig egyszer próbáltam, a szérummal együtt. Szép fényes, egészséges lett a hajam tőle. SIMA KERÁMIALAPOS VASALÓVAL!! A töredezett végeket is kicsit rendbe tette. A kiegyenesítés 3. napja is tart, a fény már kevésbé. Nem nehezítette el a hajam és nem zsírosodott gyorsabban. Szerintem ez a méregdrága speckó gőzölős hajvasaló egy parasztvakítás... a kence és a hőhatás a lényeg. Elnézve az adagot amennyit egy alkalommal használtam, jó sokáig ki fog tartani. Szerintem hozza az árát, webáruházon keresztül rendeltem egyszerre a krémet és a hajvégápoló szérumot, a kettő együtt kb 7000 forint volt. Ha azt veszem, egy évben ennyit bőven elköltök hajápolókra, amik semmit sem érnek.

Barboka89
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

N0N0

2018. március 8.

Nekem nem hozta a várt hatást. Sprőd és fénytelen lett tőle az amúgy normálisan csillogó/átlagos hajam! Pont az a száraz, nehéz, pókhálós undorító érzet lett tőle a fejemen, amitől rosszul vagyok. Szilikon..... újra és újra bedőlök neki, ez van.

N0N0
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Glutamic Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.