L'Oreal Paris

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: fruzsii11, az összetevőket feltöltötte: Ба́ба-Яга́, Módosítva: 2016. november 15.

Kategória:   Hajformázók

A SteamPod által kibocsátott hőre aktiválódik a simának érződő és rugalmas hajért. A haj tápláltnak érződik elnehezülés nélkül. Használata: Vigyen fel egy adagot a megmosott törölközőszáraz hajra és egyenletesen oszlassa szét a haj hosszán és végein. Fésülje ki és félig szárítsa meg, majd vasalja át a tincseket a SteamPod hajvasalóval.

Ár: 2300 , Eladó: szanaci
Állapot: Parszor hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Bárhogy
Ár: 2400 , Eladó: Vicus7
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: --, fizetés: --

smoncso

2021. április 15.

Nehezen kezelhető hajam van. Pára, eső, izzadás hatására rögtön hullámos lesz és csapzott. Nagyon sokat segít rajta, pedig csak sima hajvasaló mellett használom. Tartósabb lesz és puhább, fényesebb a hajam hajvasalás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

VargaJudit91

2021. március 3.

Nem nyújt extra hatást, hajszárítózás előtt használom, póthajhoz. A kifésülést sem könnyíti meg. Talán a hőtől véd valamennyire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

amyherczeg

2021. február 11.

Szép lesz tőle a haj ez tény, de nem gondolnám, hogy jobb brámelyik hajpakolásnál is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

virnajnifr

2020. december 24.

Imádom termék! Nagyon puha, fényes és selymes tőle a hajam, kis mennyiség is elegendő, nagyon finom illata van. Hosszan tartó egyenes hajhoz elengedhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 24.

racheldawes

2020. augusztus 5.

A hajvégeim kiszőkítését követően vettem, hogy enyhítsen a szárazságon. Szerencsére ennek a terméknek (is) köszönhetően nem tartott sokáig a "rehabilitáció", jelenleg meg vagyok elégedve a hajam állapotával, szóval már nem igényel különösebb, "extra" táplálást. Mosás után, szárítás előtt kentem fel. Nekem elég gyorsan elfogyott, de majdnem derékig érő, nagyon dús hajzuhatagom van, szóval ez nem meglepő. Ugyanazon okból nem adom meg az öt csillagot és nem is valószínű, hogy újra fogom vásárolni, mint amit Kriszta180222 is írt: a selymesség és puhaság csak közvetlenül mosás után érezhető, 2-3 nap elteltével már sajnos nem marad ebből a hatásból semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Noah27

2020. július 19.

A fodrászom az új fajtáját használja a Steampod vasalóval együtt és teljesen függő lettem.
Minden héten járok és teljesen más minőségű a hajam.
Bejelentette hogy szabadságra megy és kitört a frász....hát megrendeltem ezt is és a vékony szálú hajra valót.
Rettegve kezdtem a hajmosást.
Félig száraz hajamra kentem, megszáritottam és jött a hajvasaló.....
A LÉNYEG : egyáltalán nem kötelező a Steampod vasaló. Nekem Eta Fenité gőzölős olcsóbb kategóriás vasalóm van.
Tökéletesen hozta a fodrászos eredményt.
Puha, selymes, nem száll, egyenes az amúgy is vastag - tömör hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Minden héten járok és teljesen más minőségű a hajam.
Rettegve kezdtem a hajmosást.
Félig száraz hajamra kentem, megszáritottam és jött a hajvasaló.....
Tökéletesen hozta a fodrászos eredményt.
Puha, selymes, nem száll, egyenes az amúgy is vastag - tömör hajam.

Kriszta180222

2020. július 4.

Nagyon szerettem volna rajongani érte, de sajnos nekem nem nyújtott akkora pluszt, mint amit itt sokan másoknak. Nem rossz termék, szépen puhította a hajam vasalás után, de sajnos kis idő elteltével ugyan olyan állapotok voltak, mint ha nem is használtam volna. Nem teljes pénzkidobás, elhasználgattam, de nem volt meg a "wow" hatás, nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

kelly7dy

2020. június 29.

Nagyon szerettem a régi csomagolású változatát ( ezt ami a képen látható). Vizes és száraz hajra is használtam és valóban feltölti a hajszálakat. Nekem nem steampodom van hanem egy másik gőzölős hajvasaló de nagyon jól bevált. Nemrég elfogyott és már az új csomagolásút tudtam csak megrendelni. Valami változhatott, mert ez már nem olyan hatásos és ragad is tőle a hajam. Összességében: Ajánlom, de ha lehet a régi csomagolásút szerezd be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

MissKenedy

2020. január 29.

Bár nem vagyok naív, tudom hogy a csúszós érzetet és az extra puhaságot a tonnányi szilikon adja ami benne van, de én már elengedtem azt, hogy szilikon nélkül elérhető ez a hatás.
Függője vagyok, ég és föld a hajam, ha ezzel, vagy nélküle vasalom ki.
Arra amire van csodás, simítja, fényesíti a hajat és kevésbé szöszösödik vissza párás időben. De tuti, hogy nem tesz jót a hajnak hosszú távon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Függője vagyok, ég és föld a hajam, ha ezzel, vagy nélküle vasalom ki.

pantyus

2019. november 25.

Nagyon szuper termék! Nem kell sok belőle és annyira szép, puha lesz tőle a hajam. Nagyon jó állagot ad és könnyű felvinni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Glutamic Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak