L'Oreal Paris

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: fruzsii11, az összetevőket feltöltötte: Ба́ба-Яга́, Módosítva: 2016. november 15.

Kategória:   Hajformázók

A SteamPod által kibocsátott hőre aktiválódik a simának érződő és rugalmas hajért. A haj tápláltnak érződik elnehezülés nélkül. Használata: Vigyen fel egy adagot a megmosott törölközőszáraz hajra és egyenletesen oszlassa szét a haj hosszán és végein. Fésülje ki és félig szárítsa meg, majd vasalja át a tincseket a SteamPod hajvasalóval.

Ár: 2000 , Eladó: Nix004
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy postázom (vevő költsége)

MissKenedy

2020. január 29.

Bár nem vagyok naív, tudom hogy a csúszós érzetet és az extra puhaságot a tonnányi szilikon adja ami benne van, de én már elengedtem azt, hogy szilikon nélkül elérhető ez a hatás.
Függője vagyok, ég és föld a hajam, ha ezzel, vagy nélküle vasalom ki.
Arra amire van csodás, simítja, fényesíti a hajat és kevésbé szöszösödik vissza párás időben. De tuti, hogy nem tesz jót a hajnak hosszú távon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Függője vagyok, ég és föld a hajam, ha ezzel, vagy nélküle vasalom ki.

pantyus

2019. november 25.

Nagyon szuper termék! Nem kell sok belőle és annyira szép, puha lesz tőle a hajam. Nagyon jó állagot ad és könnyű felvinni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

nadett1217

2019. október 26.

Szeretem , feltölti a hajvegeket nem lesz olyan száraz . Vásárlásnál is jól teljesít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

Pöti

2019. október 16.

Használom ezt is és a krémet is, szeretem mindkettőt, bár állagra nekem a tej jobban kezelhető, de a krém értékéből ez nem von le semmit se, csak még nem találtam meg a megfelelő adagot belőle :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

sera6

2019. október 6.

Selymes, puha lesz tőle a hajam és nagyon sokáig érződik az illata.
Nekem nem zsírosított, hajmosás után, törölközőszáraz hajra még szárítás előtt használtam.
Nem feltétlen szükséges utána vasalni a hajam, nélküle is szuper!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

Selymes, puha lesz tőle a hajam és nagyon sokáig érződik az illata.
Nem feltétlen szükséges utána vasalni a hajam, nélküle is szuper!

Gingerian01

2019. május 13.

Első használat utáni véleményem: nagyszerű! :) vékonyszálú, extrém sérült, össze-vissza hullámosodó, mindig gubancos, töredezett a hajam, kb. a fülem vonalától lefele. Nehezen tudtam eddig szépen egyenesre szárítani, vasalni. Tegnap 3 borsónyit szétkentem a törölközőszáraz, derékig érő hajamon, kifésültem (eddig ez se ment ha vizes volt a hajam, szóval már megörültem) a hajszárító legmagasabb hőfokán, közepes fújóerővel szárítottam miközben körkefével egyenesre húztam - már látható volt az eredmény: a hajam sokkal egyenesebbre és kezelhetőbbre száradt, kevesebb össze-vissza hullám volt benne, és párom végre végig tudta simogatni a hajamat az ujjaival anélkül, hogy jajveszékeltem volna, hogy ne húúúúzd :) Ezután kivasaltam, sima normál Remington hajvasalóval, 200 fokon. Sokkal könnyebben és gyorsabban ment a hajvasalás is, és rövidebb idő alatt lett láthatóan egyenesebb a hajam.

Mindent összevetve, nekem eddig szuper. Azért csak 4 csillag, mert első használat volt, update-elem, ha már huzamosabb ideje használom.

Egyébként aki aggódik, hogy a hozzá való vasaló nélkül nem fog érni semmit (én is aggódtam), annak javasolom, hogy próbálja ki nyugodtan, magas hőfokon (legalább 200 fokon), mert valóban a magas hőfok a kulcsa, nem csak az, hogy milyen típus vasalóval dolgozol (nyilván a hozzá való, vagy egyéb gőzölős vasalóval még fantasztikusabb eredményt lehetne elérni, de sima hajvasalóval is működik).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

kis.anett1992

2019. május 4.

Steampod hajvasalóval együtt használom, működik! Nem nehezíti el a hajam, felvitelét követően a hajam kellemes tapintású és könnyen kifésülhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Titanilla10

2019. április 18.

Végre végre én is leteszteltem!De milyen jól tettem!Imádat van!Sima hajvasalóval használom.Illata isteni finom,nem tudom mihez hasonlítani egyedi illat!Törölköző száraz hajra kenek a derékig érő vastagszú hajamra ha mindenki borsóba számol akkor 4borsónyit kb.:)Utána hajszárítás én csak fésülni szoktam közbe nem formázom körkefével.Egy nagyon picit úgyis nedves marad szárítás után ha kell még eloszlatok egy borsónyit a hajtő kivételével mindenhova.Utána végigmegyek a vasalóval és tádám mintha a fodrásztól jöttem volna.Nagyon tartós nem ugrik össze a hajam párás időben sem ha összefogom copfba akkor sem törik meg edzés után sem.Nekem igy is bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

NoraConsuela

2019. április 14.

Nem éreztem különbséget a tej és a krém hatása között. A krémet/tejet és az olajat együtt használom, viszont én csak sima hajvasalóval megyek át a végén a hajamon. Így is nagyon eredményes, talán egy hangyányit puhább ha Steampoddal fejezem be. Nekem dús, vastagszálú ,hullámos és egyben festet hajam van, ennél fogva nagyon kell neki a táplálás :) első használattól mindig újra veszem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

katiev90

2019. március 22.

Gőzölős hajvasalóval használom, nagyon finom illata van, és érezhetően puhább, fényesebb tőle a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Glutamic Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak