KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: fruzsii11, az összetevőket feltöltötte: Ба́ба-Яга́, Módosítva: 2016. november 15.

Kategória:   Hajformázók

A SteamPod által kibocsátott hőre aktiválódik a simának érződő és rugalmas hajért. A haj tápláltnak érződik elnehezülés nélkül. Használata: Vigyen fel egy adagot a megmosott törölközőszáraz hajra és egyenletesen oszlassa szét a haj hosszán és végein. Fésülje ki és félig szárítsa meg, majd vasalja át a tincseket a SteamPod hajvasalóval.

csicsi86

2019. január 21.

A vastag szálú hajra valót vettem meg. Vasaló nélkül használtam, csak körkefével beszárítottam, de engem már most megvett kilóra. Előtte a Matrix hasonló leave-in termékét használtam, de az a nyomába se érhet. Ebben nincs alkohol , puha és egyenes hajat csinál. Oda kell figyelni az adagolással, nem kell sok belőle és az ára sem volt vészes a Notinonál.

csicsi86
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

mimike09

Korcsoport: < 18
2019. január 2.

Én sem a hozzátartozó gőzölős hajvasalóval, hanem egy sima hajvasalóval vasaltam, de sajnos nem értem el vele jobb eredményt, sőt...

mimike09
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 2.

Soleil

2018. december 7.

Hú, ez most nagyon meggyőzött!
Igaz, hogy szilikonos, és próbáltam én is áttérni a natúr hajápolásra mostanában, de....
imádom, ha szép, csillogó, selymes, vasalt vagy hullámosított hajam van...
a natúr olajoktól nagyon hamar elnehezedett, zsíros hatásúvá vált.
Kipróbáltam tegnap előtt. Ráadásul nem is vasalót használtam utána, hanem egy Remington
hajformázót, ami nagy loknikat készít, max 180 fokon.
A hajam azóta is fantasztikusan szép! Nagyon lehet érezni a különbséget!!! Rugalmas,
selymes, puha, ahogy lépek, szinte magától hullámzik a hajam körülöttem! Pedig nem is úgy használtam
100%-osan, ahogy kell, pl. csak akkor tettem rá, mikor már majdnem megszáradt... utána jött a formázás.
Alig várom, hogy a hajvasalómmal is kipróbáljam, mit produkál :)
Abszolút 5 csillag.

Soleil
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

Hú, ez most nagyon meggyőzött!
imádom, ha szép, csillogó, selymes, vasalt vagy hullámosított hajam van...
a natúr olajoktól nagyon hamar elnehezedett, zsíros hatásúvá vált.
hajformázót, ami nagy loknikat készít, max 180 fokon.
Alig várom, hogy a hajvasalómmal is kipróbáljam, mit produkál :)
Abszolút 5 csillag.

djsolya86

2018. november 6.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg a hajvégápoló szérummal együtt. Nem rendelkezem a Steampod készülékkel, így sima hajvasalóval próbáltam ki, miután mások is pozitív véleménnyel voltak róla, akik Steampod nélkül használták.

Nálam nem hozta a várt hatást az alig hullámos, vékonyszálú hajamnál se, igaz alacsony hőfokon teszteltem (1X 150 és 1X170 fokon) - lehet hogy a hőmérséklet a kulcs. Elnehezíti a hajat. Egy biztos, gép nélkül nem ér semmit.

djsolya86
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 6.

Benedetta88

2018. október 23.

Puháva és selymessé varázsolja a hajamat, a Steampod vasalóval együtt használva.Illata mennyei:)

Benedetta88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

melike_0817

2018. október 19.

Eddig csak a Steampod-os vasaláskor használtam, hiszen arra lett eredetileg tervezve. Most azonban úgy adódott, hogy nem volt már időm átvasalni a hajam, de a tejet szárításkor már beledolgoztam. A végeredmény: olyan laza loknis félig egyenes, tökéletes, reklám esésű puha haj, amilyen nekem sosem szokott lenni :D Még balzsamot se használtam a hajmosáskor, úgyhogy tuti hogy ennek a terméknek köszönhető! Nem is bánom, hogy rájöttem erre, mert a Steampod-ot nem használom olyan gyakran, a tej meg úgyis megromlana hosszútávon az olajjal együtt, így önmagában is el lehet használni. Szuper hajápoló!

melike_0817
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

zsofiiiiiiiiii

2018. szeptember 15.

Most használtam el az első doboz krémet.Én imádom. Alapból teljesen göndör hajam van,viszont ha ezzel a krémmel vasalom akkor nagyon egyenes marad egész nap. Én sem az eredeti gőzölős hajvasalóval használom,hanem egy hétköznapi remingtonnal. Viszont egy kicsit gyorsabban zsírosodik a hajam mióta ezt használom,de szerintem ez minimális probléma. Ettől én biztosan újra veszem :)

zsofiiiiiiiiii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

PetraD96

2018. augusztus 8.

Saját hajamon és póthajon is használom az olajjal együtt. Puha, fényes és kellemes tapintású lett tőle a töredezett hajam. Mintha a haj szerkezetén is javítana, mert ha kihagyom a haszálatát olykor nem áll vissza a hajam az eredeti töredezett állapotára. Nálam 5*.

PetraD96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

ginaaa91

2018. július 13.

Én is megvettem, Budapesten a Hegedűs Gyula utca elején van egy fodrászkellékes bolt (Siva Hair), onnan jutottam hozzá. Bár vastag szálú a hajam, töredezett, szőke világosítással, de én mégis a vékonyszálú hajra valót vettem meg, mert féltem, hogy a másik zsírossá teszi a hajam. Törölközőszáraz hajra kenem a hajam hosszán, a leírtak alapján. Tény, hogy puha tapintású lett a hajam tőle, talán fényesebb is, az illata fincsi, de én vártam azt a bizonyos "wow hatást". A hajam is rendezettebb tőle, alapból hullámos, tehát se egyenes, se göndör a hajam, de azért a hagyományos hajvasalóval így is át kellett mennem rajta. Lehet, hogy sokkal töredezettebb hajon jobban működik, vagy ha elfogy kipróbálom a vastagszálú hajra valót, de így én egy 4-est adok neki.

ginaaa91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Bogyóka

2018. július 13.

Csak beadtam a derekam és megrendeltem. Az itteni vélemények alapján. Az állaga testápoló sűrűségű fehér krém, isteni jó illattal. Gondban voltam, hogy mennyit használjak, lehet elsőre sok is lett, olyan 2x20 Ft-os nagyságút kentem a törölköző száraz hajamra, mindenhova egyenletesen. Fokozatonként beszárítottam a hajam, keratinos körkefém van. Éreztem, hogy sokkal könnyebb dolgom van, a krém miatt. Este szárítottam be úgy, hogy utána egyből lefeküdtem és ma reggel olyan tartása van a hajamnak, mintha frissen lett volna beszárítva. A hajtövektől lejjebb szálkásodni szokott másnap reggel, most semmi. Nem vasaltam ki beszárítás után (legalább 5 éve kerülöm a vasalást, az én kis vékonyszálú hajamnak ellensége a vasaló, hiába vannak olyan termékek amik garantálják, hogy nem törik el a hajat, én ebben nem hiszek, saját hajamon tapasztaltam az ellenkezőjét, maximum egy évben 1-2szer ha alkalmi frizura készül, vagy max Joico Styler-es vasaló a hozzávaló folyékony keratinnal ha festetek a fodrásznál). Nekem vasalás nélkül is nagyon szép lett, az esése, a tartása, a fénye, az illata. Sosem gondoltam volna, hogy ennyire jó ez a termék. Megfizethető, notino-ról rendeltem.

Bogyóka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Glutamic Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.