L'Oreal Paris

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: fruzsii11, az összetevőket feltöltötte: Ба́ба-Яга́, Módosítva: 2022. május 12.

Kategória:   Hajformázók

A SteamPod által kibocsátott hőre aktiválódik a simának érződő és rugalmas hajért. A haj tápláltnak érződik elnehezülés nélkül. Használata: Vigyen fel egy adagot a megmosott törölközőszáraz hajra és egyenletesen oszlassa szét a haj hosszán és végein. Fésülje ki és félig szárítsa meg, majd vasalja át a tincseket a SteamPod hajvasalóval.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

gatto_selvatico0

2021. december 17.

Illata nagyon jó, állagra is elfogadható, de sajnos egy idő után hiába raktam kis mennyiséget a hajamra valamiért elnehezítette majdnem, hogy zsíros, ragacsos érzetű lett hajszárítás után. Stempod hajvasalóval viszont eleinte csoda volt tényleg, hajtejet már elhagytam de a szérum valami brutál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 17.

Szeos

2021. szeptember 16.

Kb felét használtam el a tubusnak, soha többet. Tartósságáról nem tudok nyilatkozni, nem vettem észre sok változást sima és krémes vasalás között, viszont a sok szilikon rendesen tönkretette a hajam. Nem steampoddal, hanem gőzölős Babyliss hajvasalóval használtam. Nagyon nem ajánlom hosszútávra sem ezt, sem bármelyik szilikonos terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Rebeka21

2021. augusztus 25.

Nagyon sok jót hallottam erről a termékről, illetve a fodrászom is ezt keni a hajamra Steampod gőzölős hajvasaló használata előtt. Nagyon tetszett hogy puha, selymes lett a hajam, és tovább maradt egyenes így gondoltam én is megveszem magamnak otthonra.
Őszintén szólva nem tudom mi okból, de nekem otthoni használatra nem vállt be. Kb semmilyen hatást nem éreztem pedig én is gőzölős hajvasalót használok (Magic Hair). Teljesen rossz értékelést nem tudok adni mert a fodrásznál mindig érzem a jó hatását, viszont teljesen jót sem tudok adni sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Cintia04

2021. július 29.

Kb 1 éve mióta kiszőkítettem a hajam borzalmas állapotban van! Már egy kisebb vagyont elköltöttem minden féle kence ficére, vitaminokra már annyi mindent kipróbáltam és valamelyst javítottak rajta bár azt gondolom inkább az idő de mégis továbbra is elvékonyodik, száraz és már nem törik annyira de azért még mindig nincs jó állapotban! Azóta már nem vagyok szőke, meg is bántam de jó tanulság volt! Fodrászom ajánlotta a figyelmembe a szérummal együtt és a mythic oil hajápoló olajat! Azt kell, hogy mondjam teljesen megvagyok elégedve velük! Finom, puha tapintású a hajam ha besütöm leginkább loknira mert így áll viszonylag elfogadható módon a hajam akkor is nem égeti, nem szárítja ki a hajvasaló ami hozzá teszem Remington de az én hajamnak az is káros! Nem lesz száraz, vékony a vége hanem szép, fényes, rugalmas lesz tőle! Nagyon nagyon tetszik! Megéri az árát! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 29.

smoncso

2021. április 15.

Nehezen kezelhető hajam van. Pára, eső, izzadás hatására rögtön hullámos lesz és csapzott. Nagyon sokat segít rajta, pedig csak sima hajvasaló mellett használom. Tartósabb lesz és puhább, fényesebb a hajam hajvasalás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

VargaJudit91

2021. március 3.

Nem nyújt extra hatást, hajszárítózás előtt használom, póthajhoz. A kifésülést sem könnyíti meg. Talán a hőtől véd valamennyire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

amyherczeg

2021. február 11.

Szép lesz tőle a haj ez tény, de nem gondolnám, hogy jobb brámelyik hajpakolásnál is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

virnajnifr

2020. december 24.

Imádom termék! Nagyon puha, fényes és selymes tőle a hajam, kis mennyiség is elegendő, nagyon finom illata van. Hosszan tartó egyenes hajhoz elengedhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 24.

racheldawes

2020. augusztus 5.

A hajvégeim kiszőkítését követően vettem, hogy enyhítsen a szárazságon. Szerencsére ennek a terméknek (is) köszönhetően nem tartott sokáig a "rehabilitáció", jelenleg meg vagyok elégedve a hajam állapotával, szóval már nem igényel különösebb, "extra" táplálást. Mosás után, szárítás előtt kentem fel. Nekem elég gyorsan elfogyott, de majdnem derékig érő, nagyon dús hajzuhatagom van, szóval ez nem meglepő. Ugyanazon okból nem adom meg az öt csillagot és nem is valószínű, hogy újra fogom vásárolni, mint amit Kriszta180222 is írt: a selymesség és puhaság csak közvetlenül mosás után érezhető, 2-3 nap elteltével már sajnos nem marad ebből a hatásból semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Noah27

2020. július 19.

A fodrászom az új fajtáját használja a Steampod vasalóval együtt és teljesen függő lettem.
Minden héten járok és teljesen más minőségű a hajam.
Bejelentette hogy szabadságra megy és kitört a frász....hát megrendeltem ezt is és a vékony szálú hajra valót.
Rettegve kezdtem a hajmosást.
Félig száraz hajamra kentem, megszáritottam és jött a hajvasaló.....
A LÉNYEG : egyáltalán nem kötelező a Steampod vasaló. Nekem Eta Fenité gőzölős olcsóbb kategóriás vasalóm van.
Tökéletesen hozta a fodrászos eredményt.
Puha, selymes, nem száll, egyenes az amúgy is vastag - tömör hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Minden héten járok és teljesen más minőségű a hajam.
Rettegve kezdtem a hajmosást.
Félig száraz hajamra kentem, megszáritottam és jött a hajvasaló.....
Tökéletesen hozta a fodrászos eredményt.
Puha, selymes, nem száll, egyenes az amúgy is vastag - tömör hajam.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Glutamic Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.