L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2014. június 18.

Kategória:   Samponok

Tartást és volument biztosító sampon vékonyszálú hajra. A tisztító hatású szalicilsav és a könnyed hidratálást biztosító HydraLight összetevők különleges keveréke. Az eredmény: dúsabb hatás egészen a hajtövektől.

900 Ft - L'Oreal Professional Volumetry Sampon
Ár: 900 Ft , Eladó: Dodicsenko
Állapot: kb. félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy Foxpost
domcsismiracle

2019. február 18.

Irtó nagy elkeseredettségemben vettem meg ezt a sampont és a kondícionálót hozzá, hiszen rettenetesen lapos volt a hajam. Na, ez a sampon elsőre óriási változást hozott, nagyon látszott az eredménye, most a tubus végénél járok, és már kezd kicsit alábbhagyni az egész. Még mindig jobb most a hajam állapota mint a használat előtt, szóval panaszra semmi ok, de azért veszített kicsit a erejéből. Talán kombinálva kellene valamivel használnom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

skriszti

2016. április 25.

Szépen tisztít, imádom az illatát. Én kb. ennyit vártam tőle, mert nem gondolom, hogy egy sampon váltja meg a világot, a balzsamon és a többi hajápolón múlik szinte minden.. Ár-érték arányban azért nem tartom rossznak, nagyon sokáig elég. Ja, és arról, hogy nem habzik és sok kell belőle... A fodrászom azt mondta, hogy hígítani kell. Tényleg jobban habzik, így nem kell belőle sok, próbáljátok ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

heyitseszter

2015. augusztus 9.

Nálam nagyon bevált ez a termék, több flakonnal is elfogyasztottam, hosszú idő után ez volt az első sampon amitől tartást, és több napi frissességet kapott a hajam. Aztán egyszer jól berágtam rá, hogy valamit mósodítottak rajta, mert nem szuperált olyan jól. Amikor dobtam ki a flakont, akkor vettem észre, hogy az nem a volumentry, hanem a curl verziója volt. Nem olcsó, és nem is egyszerű beszerezni, de én azért még vissza fogok térni ehhez a darabhoz. A nagy pumpás kiszerelésre viszont érdemes beruházni, mert jól adagolható, és több mint fél évig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

rata.sum

2014. november 13.

Használom egy ideje (kb. 2 hónap) és sajnos csak megerősíteni tudom Heli véleményét.
A hajam gyárilag elég vacak, kevés, vékony, alig-alig növő. Tudom, hogy csodát nem fog vele tenni egy kence sem, de kevéske volument azért elvártam volna.
Ehhez képest ez a sampon valóban nem habzik, a hajam ugyanolyan lelapult, ha nem lelapultabb, de ráadásul sprőd is, rommá törött a vége és vattásan összetapad.
Amilyen drága, olyan sz@r. ;(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 13.

Amilyen drága, olyan sz@r. ;(

Heli

2014. június 11.

A fodrászom hatására kezdek áttérni a professzionálisabb termékekre. Mivel a hajam hossza miatt állandóan lelapul, gondoltam ez megfelelő választás lesz. Az iparfümériáról rendeltem meg, sajnos egyből az 500 ml-est.... Mindenkitől azt hallottam, hogy ezekből a termékekből sokkal kevesebb kell, mint a drogériásokból, így hosszabb távon megéri az áruk. Hát nem. Nekem ebből nagyon sok kellett 1-1 mosásnál, hogy érjen valamit. Így sem habzik normálisan, úgy érzem, hogy az egész flakont rá tudnám borítani a fejemre. A hajam állapota botrányos utána, rossz tapintású és szinte könyörög a pakolásért. Bánom, hogy az utolsó pillanatban meggondoltam magam és nem Tigit rendeltem... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Hydroxyethyl Urea
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.