L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zafira, Módosítva: 2012. szeptember 17.

Kategória:   Hajápolók

Regeneráló szérum sérult hajvégekre: szuper könnyű, selymes textúrája puhává varázsolja a hajat, segít megelőzni a hajszálak töredezését.

Babooca

2013. május 25.

Én is szerettem, de aztán nem hatott úgy ahogy kell és szerintem borzalmasan drága ezen tudásához képest. ha sokat raktam elnehezítette a hajamat sajnos. :( pedig csak a végeire használtam. Amióta leszoktam a szilikonos hajápolószerekről nem kell ilyenekkel bíbelődnöm, és hamarabb végzek a fürdőben is, a sok felesleges kencefice nemkihasználása miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

trianka

2012. október 20.

Szuper hajvégápoló, sokkal egészségesebbek a hajvégeim, mióta használom, a vasalás kicsit igénybe veszi a hajamat, de ettől nem szárad ki, kevésbé töredezik, nem "seprűsödik" a vége. Én általában mosás után, vizesen, kis törölközővel való szárogatás után használom, de előfordult már, hogy szárazon tettem rá, és úgy sem hagy olajos érzést a hajon, annak ellenére, hogy alapból erősen olajos az állaga. Az Absolut Repair samponnal és pakolással együtt csodát tesz, minden árat megér!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 20.

zafira

2012. szeptember 12.

imadom ezt a szerumot. leiras szerint torolkozo szaraz hajon kell hasznalni ,de szaraz hajon is tokeletes. a szokites nagyon tonkre tette a hajam de ez valami csodat muvel vele ,nem neheziti el ,nem ragacsos nem tapad ossze tole a hajam. biztos ujra veszem nem olcso de megeri az arat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

Hidratálók: Dimethiconol