L'Oreal Paris

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: vira.15, az összetevőket feltöltötte: Cicus01, Módosítva: 2013. január 25.

Kategória:   Hajfestékek

A Loreál forradalmi fejlesztése a SAVAS kémhatású DIALIGHT, ideális már festett vagy érzékeny, sérült hajra.

• Ammóniamentes formula
  • Nem világosítja fel a hajat Kíméli a hajszálakat
  • Tükörfényt biztosít
  • Intenzíven ápol a festéssel párhuzamosan

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Candy21

2018. október 4.

Balayage hajfestésem van és ezzel a termékkel lett színezve. Nem károsította a hajam amikor elkészült gyönyörű volt, de kb 2 hétig tartott vagy még addig sem és csúnyán kopott. Nem vele festettem újra hajam és nem is fogom ezt a terméket újra megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

hedervarianita

2018. június 1.

Par napos meg csak a hajam, a 7,43 as arnyalatot hasznaltam, eloszor fodrasz kente be, most rendelek belole 3 tubust! Nagyon szep es fenyes a hajam a minosgen semmit nem erzek! Majd irok meg kesobb mit tapasztalok.Eddig nagy a szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.