L'Oreal Paris

Ár:   700 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2012. december 19.

Kategória:   Egyéb

Hajradír, ami eltávolítja a festett hajból a pigmenteket.

Kiszerelés: 28 g

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

idk444

2022. február 12.

Ez borzalmas. Vízzel kevertem össze, és még így is teljesen szétroncsolta a hajam. Ráadásul alig világosított valamit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 12.

Nikcy

2021. október 6.

Szuper termék, nem gondoltam volna, hogy valaha lehetek szőke, ugyanis a fodrászomnak nem sikerült ezt elérni, ezért is vettem kézbe a dolgokat, szerettem volna világosítani, mert sajnos nagyon ősz vagyok már, és unom, hogy kéthetente hajatfestek, mert a festék lejönn, plusz ahogy nől, úgy virít az ősz. Hajegyenesítés után egész jól lekapta a hajam színét, sötét vörösesbarnából világos szőkés barna lett, gondoltam 7-es festékkel rámegyek, de a drogériás 7-es től fekete lett, na ott elsírtam magam, vártam két hetet, leradíroztam, akkor csibesárga lett (3-as oxival kevertem, nekem nagyon dús hajam van, így két csomagot kevertem egy üveg 3-as oxihoz) utána pedig 9%-os oxival kevertem a 7-es festéket ki (ezeket már fodrászkellékesbe vettem). A végeredmény egy igazán szép szőke szín lett. Igaz eléggé kiszárította a hajam, de a hölgy mikor vettem figyelmeztett is, most próbálom pakolásokkal renbehozni. De szerintem még mindig kíméletesebb, mint a leszívatás,és hatékony. Nem lett foltos, szép egyenletes színe lett, radírozás után valami alapszínt muszáj rákenni, legalábbis én úgy láttam. A 20percet nem ajánlattos túllépni, ez a max. idő!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 6.

ninahf

2021. augusztus 10.

Most próbáltam először, eléggé kemény helyzet elé állítottam.
A hajam most épp mahagóni, de nagyon nem ilyet akartam. Előtte sötétbarna volt, azelőtt pedig szőke (kb fél év alatt volt ennyi hajszín). Szóval nagyon kíváncsi voltam.
Mindenképp világosítani akartam így 6%os oxival kevertem, illetve egy kevés meleg vízzel hogy elég legyen.
Nagyon nagyon meleg volt és puffogott a hajamon, így kissé bepánikoltam... Évek óta festek hajat de ilyet még nem tapasztaltam.
Mindenesetre nagyjából 30 perc után lemostam.
Az eredmény csibesárga haj. Itt egy megjegyzés, nagyon oda kell figyelni hogy mindenhova kerüljön, nekem maradt pár sötét folt, de csak mert béna voltam és siettem.
Mikor öblítettem ki, akkor borzasztó érzete volt a hajamnak, gyorsan adtam is neki egy erős pakolást, de a végei ígyis enyhén eltörtek. Most folyamatosan hajápolókat kenek rá, tuti ami biztos.
Nem annyira vészes egyébként mintha szőkítettem volna, pláne hogy nem jött volna le ennyire a szín.
Fogom még használni amikor szükséges, de szerintem csak meleg vízzel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

Most próbáltam először, eléggé kemény helyzet elé állítottam.
Mindenesetre nagyjából 30 perc után lemostam.
Fogom még használni amikor szükséges, de szerintem csak meleg vízzel.

SHE

2021. július 13.

Borzalmas. A hajam utána akár a szalma, eskü le is tudott volna törni. Colour B4 sokkal sokkal jobb, meg ennél még a szőkítő is ezerszer kíméletesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 13.

Mincimanci

2021. április 10.

Nekem nagyon bevált . Fekete meg sötétbarna festékkel volt festve a hajam évekig (sötétbarna is feketének látszott) Szóval az ennyire fekete hajamat egy alkalom után leszívta rezes szőkére. A hamvasítás még ráfér,de már mosz is nagyon tetszik az eredmény. Annyira ódzkodtam a szőkítéstől.. féltem, hogy tönkreteszi a hajam.. hogy előtte 3szor colour b4 festékleszedőztem.. hat kb 0 eredmény. 10ezer ft-ot kidobtam a kukába.. macerás is nagyon.. csak fényben lett egy kis vöröses beutese.. meg a fejemen kb 10 cm-nyi haj lett világosabb vöröses..
Ezzel viszont nagyon elégedett vagyok. Minimálisan roncsolta a hajamat. Pedig nekem nagyon kényes.. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

Heartworm

2021. január 7.

Korábban a garnier color sensation 6.6 vörösével volt festve a hajam. Imádtam a színt, elég tartós volt. Viszont pár hete elkezdtem hiányolni az eredeti hajszínem. Ennek a csodának, és 3%os oxinak köszönhetően rubinvörösből ismét középbarna lettem. Enyhe vöröses fényem még maradt, de ez valószínűleg azért lehet mert nem mertem 15 percnél tovább fenn hagyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

HRenata

2020. március 7.

Én meleg vízzel keverve használtam a túl sötét festés eltávolítására. Évek óta festem a hajam a pár ősz hajszál miatt, általában az eredetihez hasonló barnára de egyszer elcsábultam egy élénk vörösre, ami persze nem tetszett magamon. Átfestettem egy sötétbarna festékkel, amivel a vörös eltůnt, de feketésbarna lettem. Az utóbbi időben nagyon nem tetszett már ez a szín, szóval megvettem ezt a port. Meleg vízzel keverve kb 20-25 percet volt fent, szépen leszedte a sötét színt, az eredmény rókabarna hajszín lett, nem is volt rossz egyébként, de utána én befestettem hogy egységes legyen. Egyébként az fontos szempont volt hogy ezután azonnal lehet festeni a kívánt új színre. Egyszer használtam a color b4-t de ott külön macera a hosszadalmas procedúra mellett hogy ajánlott várni az újrafestéssel ha nem alarunk megint túl.sötét eredményt. A hajam valamennyire szárazabb és merevebb volt a használata után, de nem ment tönkre és a festés után az érdes tapintás is megszűnt. Nekem maximálisan bevált. Szerintem körültekintően alkalmazva ez egy jó termék és ha reális elvárásaink vannak hajszínváltoztatás terén, abban segíthet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 7.

lolablau

2020. január 2.

A Syoss Cool Blonds-nál megírtam, hogy soha többé másik festéket, de ha ezt nem tartanám be, bizos, hogy soha többé másik hajfestékeltávolítót nem fogok használni, csaki az Efassort.

Egyik dilim a hajfestés. A lányaim már előre röhögnek, ha látják, hogy megint elkapott a gépszíj, de ma már fel vannak hatalmazva, hogy rángassanak el a festékes gondolák elől, mert megtaláltam végre az igazit. Ez azonban nem volt mindig így :D Korom ellenére kialakulatlan személyiség lehetek, mert időnként azt hiszem, ha olyan barnára festem a hajam, mint Halle Berry, akkor olyan jó testem is lesz.... hát nem. Legutóbb ezt karácsony előtt adtam elő, és egész ünnepeket olyan fejjel töltöttem a terített asztal mellett, amit magam sem szerettem volna nézni, ha én vagyok a családom. Sötét is volt, matt is volt, vöröslött is (nem szeretem), durvított is, szóval pocsék volt (amúgy szép 6-os csokibarna, csak nem rajtam).

Már vártam, hogy kinyissanak a boltok, gondoltam, Colour B4 lesz a vége, bár nem preferálom. 3-4 hajmosás után is a tömény ammónia árad a fejemből utána, nehéz elhinnem, hogy kíméli a hajam, és cserébe még jó drága is.
C vitaminos pakolás meg meg se mozdította a hajamon a festéket.

Gondoltam, keresgélek még megoldást, és ekkor dobta fel a Google az Efassort.
Irány a fodrászkellék bolt: a hölgy ellátott tanácsokkal, oxival, minden jóval a visszapigmentáláshoz is.

Irány haza, és elindult a procedúra:
Tehát az alap egy 6-ossal festett barna, valszleg alatta kb 8-asra leszívott hajjal.
Cél: kb 10-es mélységű gyöngyös-hamvas pasztellszőke.

1. lépés: Efassor 6%-os oxival fel a hajra, és figyelni, meddig szív.
Ha nem akarsz világosabbat festeni, elég hozzá a víz, de én fokozatos világosításra törekedtem, több lépésben.
9%-os már erős, roncsol.
Szóval 6-ossal kb 20 perc alatt megállt a folyamat, barna lejött, maradt kb 9-es mélységű sárgás haj.
Ha már nem változik a szín, mosd le.

2. lépés: A 12-59-es dobozos Syoss oxiját félretettem, mivel az 12%-os körül lehet, és a maradék 6-os oxival kevertem ki a felét (rövid a hajam), ezt tettem fel a kimosott és megszárított hajamra. Hatóidő végéig fent hagytam, lemostam, szárítottam: a visszapigmentálás sikeresen megtörtént.
Hajszín szép, színmélység nekem még picit lehetne világosabb.

3. lépés: (Ezt én másnap csináltam meg) a Syoss másik felét 9%-os oxival feltettem, és hatóidő végéig fent hagytam.
Elértem, a célom, színmélységben is és árnyalatban is azt, amit szerettem volna.

Az eljárás 4 óra, otthon, melegben.
Lassan történt, és kíméletesen, 6-os, max 9-es oxival. Ha szép eredményt akarsz, szánd rá az időt és a munkát.

Az Efassor messzemenőkig elvégezte a feladatát, a szaga nem jázminos, de más szerekhez képest kibírható, és meg lehet szabadulni tőle.
Azonnal festhető, ami nagyon fontos, hiszen, ha nincs pigment a hajszálban, akkor károsodni fog.
Mániákus hajszínkísérletezőknek kötelező betenni az otthoni elsősegély dobozba, de csak 6-os oxival!!!!!!!!!!!

És ami nem mellékes: ár-érték aránya verhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 2.

C vitaminos pakolás meg meg se mozdította a hajamon a festéket.

Gondoltam, keresgélek még megoldást, és ekkor dobta fel a Google az Efassort.

Irány haza, és elindult a procedúra:
Cél: kb 10-es mélységű gyöngyös-hamvas pasztellszőke.

1. lépés: Efassor 6%-os oxival fel a hajra, és figyelni, meddig szív.
9%-os már erős, roncsol.
Ha már nem változik a szín, mosd le.

Hajszín szép, színmélység nekem még picit lehetne világosabb.

Az eljárás 4 óra, otthon, melegben.

És ami nem mellékes: ár-érték aránya verhetetlen.

LunaB

2019. november 19.

Nekem azt mondta a fodrász, hogy lehetetlen kiszedni a szőke hajamből a zöldet és csak többszöri festéssel lehetne eltünteti, azzal se teljesen. Akkor is roncsolódna nagyon. Jelentem, maradéktalanul kiszedtem a zöldet, csak melegvízzel kevertem el, és nem roncsolódott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Hikaru

2019. március 24.

Évek óta kínzom a hajam festéssel, szökítéssel és most utoljára a leszőkített hajam egy elég tartós kék és lila szinezővel volt befestve. Egyik napról a másikra annyira nem tetszett már ez a két szín magamon hogy mindenféleképpem meg akartam szabadulni tőlük a lehető leggyorsabban ezért elmentem fodrászhoz hogy ezt valahogy tüntessük el. Ő azt mondta hogy ezt lehetetlen kiszedni és csak egy sötétebb színnel lehet elfedni. Végül rá lett kenve egy középbarna szín és valami borzasztó lett azt hittem elbőgöm magam mikor megláttam. Zöld és vörösesbarna lettem. Még aznap délután elmentem fodrászkellékesbe utolsó mentsvárként szőkítőporért hogy legalább akkor világos legyen megint mert ez a barnás ocsmány színkavalkád. Ott ajánlották ezt a hajradírt amiben nem igazán hittem mivel elég sok rosszat hallottam de úgy voltam vele egy próbát megér. Megvettem és 6%-os oxival keverve felkentem. Kb 40 percet volt rajta a hajamon és ahogy láttam a színát borzasztóan elégedett voltam. Gyönyörű egységes szőke színt kaptam. Erre rákerült egy világos szőke szín és jelenleg gyönyörű egységes fehéres szőke hajszínem van. Nagyon elégedett vagyok a termékkel és egy kis ápolás után a hajam sincs tönkremenve. Nyilván megérezte de nem is vártam el hogy rocsolódás nélkül tudom eltávolítani a hajambol a színeket. Nem hittem volna hogy valaha lenövesztés nélkül képes leszek megszabadulni a színektől. Viszont mennyiséget nézve akinek vállnál hosszabb haja van annak ajánlatos 2 vagy hosszú nagyon sűrű hajnál akár 3-at is venni. Szerintem az árát abszolút megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate
Színezékek: Ultramarines
Tartósítószerek: Sodium Benzoate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.