L'Oreal Paris

Ár:   700 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2012. december 19.

Kategória:   Egyéb

Hajradír, ami eltávolítja a festett hajból a pigmenteket.

Kiszerelés: 28 g

Heartworm

2021. január 7.

Korábban a garnier color sensation 6.6 vörösével volt festve a hajam. Imádtam a színt, elég tartós volt. Viszont pár hete elkezdtem hiányolni az eredeti hajszínem. Ennek a csodának, és 3%os oxinak köszönhetően rubinvörösből ismét középbarna lettem. Enyhe vöröses fényem még maradt, de ez valószínűleg azért lehet mert nem mertem 15 percnél tovább fenn hagyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

HRenata

2020. március 7.

Én meleg vízzel keverve használtam a túl sötét festés eltávolítására. Évek óta festem a hajam a pár ősz hajszál miatt, általában az eredetihez hasonló barnára de egyszer elcsábultam egy élénk vörösre, ami persze nem tetszett magamon. Átfestettem egy sötétbarna festékkel, amivel a vörös eltůnt, de feketésbarna lettem. Az utóbbi időben nagyon nem tetszett már ez a szín, szóval megvettem ezt a port. Meleg vízzel keverve kb 20-25 percet volt fent, szépen leszedte a sötét színt, az eredmény rókabarna hajszín lett, nem is volt rossz egyébként, de utána én befestettem hogy egységes legyen. Egyébként az fontos szempont volt hogy ezután azonnal lehet festeni a kívánt új színre. Egyszer használtam a color b4-t de ott külön macera a hosszadalmas procedúra mellett hogy ajánlott várni az újrafestéssel ha nem alarunk megint túl.sötét eredményt. A hajam valamennyire szárazabb és merevebb volt a használata után, de nem ment tönkre és a festés után az érdes tapintás is megszűnt. Nekem maximálisan bevált. Szerintem körültekintően alkalmazva ez egy jó termék és ha reális elvárásaink vannak hajszínváltoztatás terén, abban segíthet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 7.

lolablau

2020. január 2.

A Syoss Cool Blonds-nál megírtam, hogy soha többé másik festéket, de ha ezt nem tartanám be, bizos, hogy soha többé másik hajfestékeltávolítót nem fogok használni, csaki az Efassort.

Egyik dilim a hajfestés. A lányaim már előre röhögnek, ha látják, hogy megint elkapott a gépszíj, de ma már fel vannak hatalmazva, hogy rángassanak el a festékes gondolák elől, mert megtaláltam végre az igazit. Ez azonban nem volt mindig így :D Korom ellenére kialakulatlan személyiség lehetek, mert időnként azt hiszem, ha olyan barnára festem a hajam, mint Halle Berry, akkor olyan jó testem is lesz.... hát nem. Legutóbb ezt karácsony előtt adtam elő, és egész ünnepeket olyan fejjel töltöttem a terített asztal mellett, amit magam sem szerettem volna nézni, ha én vagyok a családom. Sötét is volt, matt is volt, vöröslött is (nem szeretem), durvított is, szóval pocsék volt (amúgy szép 6-os csokibarna, csak nem rajtam).

Már vártam, hogy kinyissanak a boltok, gondoltam, Colour B4 lesz a vége, bár nem preferálom. 3-4 hajmosás után is a tömény ammónia árad a fejemből utána, nehéz elhinnem, hogy kíméli a hajam, és cserébe még jó drága is.
C vitaminos pakolás meg meg se mozdította a hajamon a festéket.

Gondoltam, keresgélek még megoldást, és ekkor dobta fel a Google az Efassort.
Irány a fodrászkellék bolt: a hölgy ellátott tanácsokkal, oxival, minden jóval a visszapigmentáláshoz is.

Irány haza, és elindult a procedúra:
Tehát az alap egy 6-ossal festett barna, valszleg alatta kb 8-asra leszívott hajjal.
Cél: kb 10-es mélységű gyöngyös-hamvas pasztellszőke.

1. lépés: Efassor 6%-os oxival fel a hajra, és figyelni, meddig szív.
Ha nem akarsz világosabbat festeni, elég hozzá a víz, de én fokozatos világosításra törekedtem, több lépésben.
9%-os már erős, roncsol.
Szóval 6-ossal kb 20 perc alatt megállt a folyamat, barna lejött, maradt kb 9-es mélységű sárgás haj.
Ha már nem változik a szín, mosd le.

2. lépés: A 12-59-es dobozos Syoss oxiját félretettem, mivel az 12%-os körül lehet, és a maradék 6-os oxival kevertem ki a felét (rövid a hajam), ezt tettem fel a kimosott és megszárított hajamra. Hatóidő végéig fent hagytam, lemostam, szárítottam: a visszapigmentálás sikeresen megtörtént.
Hajszín szép, színmélység nekem még picit lehetne világosabb.

3. lépés: (Ezt én másnap csináltam meg) a Syoss másik felét 9%-os oxival feltettem, és hatóidő végéig fent hagytam.
Elértem, a célom, színmélységben is és árnyalatban is azt, amit szerettem volna.

Az eljárás 4 óra, otthon, melegben.
Lassan történt, és kíméletesen, 6-os, max 9-es oxival. Ha szép eredményt akarsz, szánd rá az időt és a munkát.

Az Efassor messzemenőkig elvégezte a feladatát, a szaga nem jázminos, de más szerekhez képest kibírható, és meg lehet szabadulni tőle.
Azonnal festhető, ami nagyon fontos, hiszen, ha nincs pigment a hajszálban, akkor károsodni fog.
Mániákus hajszínkísérletezőknek kötelező betenni az otthoni elsősegély dobozba, de csak 6-os oxival!!!!!!!!!!!

És ami nem mellékes: ár-érték aránya verhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 2.

C vitaminos pakolás meg meg se mozdította a hajamon a festéket.

Gondoltam, keresgélek még megoldást, és ekkor dobta fel a Google az Efassort.

Irány haza, és elindult a procedúra:
Cél: kb 10-es mélységű gyöngyös-hamvas pasztellszőke.

1. lépés: Efassor 6%-os oxival fel a hajra, és figyelni, meddig szív.
9%-os már erős, roncsol.
Ha már nem változik a szín, mosd le.

Hajszín szép, színmélység nekem még picit lehetne világosabb.

Az eljárás 4 óra, otthon, melegben.

És ami nem mellékes: ár-érték aránya verhetetlen.

LunaB

2019. november 19.

Nekem azt mondta a fodrász, hogy lehetetlen kiszedni a szőke hajamből a zöldet és csak többszöri festéssel lehetne eltünteti, azzal se teljesen. Akkor is roncsolódna nagyon. Jelentem, maradéktalanul kiszedtem a zöldet, csak melegvízzel kevertem el, és nem roncsolódott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Hikaru

2019. március 24.

Évek óta kínzom a hajam festéssel, szökítéssel és most utoljára a leszőkített hajam egy elég tartós kék és lila szinezővel volt befestve. Egyik napról a másikra annyira nem tetszett már ez a két szín magamon hogy mindenféleképpem meg akartam szabadulni tőlük a lehető leggyorsabban ezért elmentem fodrászhoz hogy ezt valahogy tüntessük el. Ő azt mondta hogy ezt lehetetlen kiszedni és csak egy sötétebb színnel lehet elfedni. Végül rá lett kenve egy középbarna szín és valami borzasztó lett azt hittem elbőgöm magam mikor megláttam. Zöld és vörösesbarna lettem. Még aznap délután elmentem fodrászkellékesbe utolsó mentsvárként szőkítőporért hogy legalább akkor világos legyen megint mert ez a barnás ocsmány színkavalkád. Ott ajánlották ezt a hajradírt amiben nem igazán hittem mivel elég sok rosszat hallottam de úgy voltam vele egy próbát megér. Megvettem és 6%-os oxival keverve felkentem. Kb 40 percet volt rajta a hajamon és ahogy láttam a színát borzasztóan elégedett voltam. Gyönyörű egységes szőke színt kaptam. Erre rákerült egy világos szőke szín és jelenleg gyönyörű egységes fehéres szőke hajszínem van. Nagyon elégedett vagyok a termékkel és egy kis ápolás után a hajam sincs tönkremenve. Nyilván megérezte de nem is vártam el hogy rocsolódás nélkül tudom eltávolítani a hajambol a színeket. Nem hittem volna hogy valaha lenövesztés nélkül képes leszek megszabadulni a színektől. Viszont mennyiséget nézve akinek vállnál hosszabb haja van annak ajánlatos 2 vagy hosszú nagyon sűrű hajnál akár 3-at is venni. Szerintem az árát abszolút megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

CintiaTekla

2018. december 29.

Pár órája próbáltam, és előtte minden itteni véleményt elolvastam. Ebből számomra az jött le, hogy ajánlatosabb inkább vízzel, mint oxival keverni, úgy kevésbé roncsolja a hajat. Nos, olyan 3/4 rész víz, 1/4 rész 6%-os oxival kevertem két tasakot, és lekopogom, de nem roncsolta brutálisan a hajam. Egy kicsit szárazabb, érződik rajta az igénybevétel, de messze nem annyira, mintha szőkítőport kentem volna rá. Végig masszíroztam, dörzsöltem, és cirka 20 perc alatt sötét vörösből világos vörös lettem - olyan színnel, amit szerettem volna. Igaz, hogy egy festéket még felkenek rá, hogy egyenletesebb és természetesebb legyen a színe, de így is vállalható.

Apropó, szőkítőpor: gyakorlatilag a színe és a szaga ugyan olyan, nagyon büdös, és nagyon gyorsan hat, viszont okosan használva tényleg ártalmatlanabb. Maximálisan elégedett vagyok, azt kaptam, amit vártam, és a hajamat sem viselte meg jobban, mint amire számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Ancsibaba1993

2018. október 25.

Évekig festettem a hajamat,hol leszőkitettem,hol sötétebbre festettem,valójában volt olyan hogy egy hónapban a harmadik színt vittem a fejemre.. De aztán.. Eljött az a nap,amikor már a legjobb pakolások meg hajápolók sem bizonyultak elég hatásosnak ebben a harcban. Amikor egy agyonreklámozott márka állítólag kimosható és roncsolásmentes színezőjét kentem rá szegény hajamra,mert hát kék szín,ilyen még nem volt akkor miért ne,ott döbbentem rá hogy ezt elrontottam. Szép volt,de olyan száraz,és úgy elkezdett hullani hogy szerintem a fele maradt meg még annak is amit már ígyis az imádság tartott a fejemen. Elhatároztam,felhagyok a festéssel,elfogadom az eredeti,vörösesbarna hajszínem. No de akkor. Ez a "színező" nem jött ki semmivel. A hozzá való eltávolítót,b4 extra erős hajfesték leszedőt,c vitaminos pakolást beleértve. Ocsmány zöldes,sárgás színe lett. Elkeseredtem és már arra gondoltam hogy ez már még nőlni is ilyen színben fog. Aztán olvasgattam és rátaláltam erre a termékre is. Kb800 ft volt egy csomaggal,a fodrászkellékesben a hölgy két tasakkal ajánlott a hajamra,hazavittem és azon gondolkodtam merjem e vagy sem,de aztán rájöttem nekem már mindegy csak ne legyen fűfejem. Hát ki is kevertem a két tasakot 120 ml meleg vízben. A színe és a szaga olyan volt mint egy szőkítőpor. Gyorsan felvittem,mert az eltávolító hatás már a felviteltől dolgozik a hajon. 20 percet vártam,láttam amit láttam,tátva maradt a szám: ez a hajam. Nem egy fűcsomó.. Leöblítettem,és láss csodát maradék nélkül kiszedte belőle.. Annyira hálás voltam hogy majdnem sírtam. Igazából nagyon ki is száritotta,pár centit vágtam is belőle de azóta megtaláltam a csodaszerejet,amik nekem beváltak,és mondhatom hogy rendben van a hajam és végre a lelkem is. Nagyon jó termék,aki csak hajfestéket szeretne eltávolítani,meleg vízzel elég kikeverni,oxi csak akkor kell ha világositani szeretnél a hajadon. Engem megnyert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

LittleDuck

2017. május 6.

Jelenleg próbáltam ki, eredetileg szőke de festett hajon. Sötét lila volt a hajam ami már eléggé kifakult és ezzel a termékkel próbáltam kiszedni a "maradékot". Hát mit is mondjak BORZALMAS lett a hajam tőle. A végei széttörtek. 9-es oxival csinálta fodrász és hajpakolás és rakat balzsamozás után is undorítóan rossz lett a hajam minősége.-2,5 cm a hajamból. Csak azért adok rá két csillagot mert a szín eltűnt a hajamból, de senkinek sem ajánlanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

dabole

2017. március 21.

Alapvetően világos barna hajamat festettem vörösre több mint egy éve (talán kettő is), azóta vörös voltam, de most szeretnék visszatérni a világos barna, eredeti hajszínemhez, ezért döntöttem az átfestés előtt egy színkiszedés mellett. Sok rosszat olvastam erről a termékről, de tudván hogy viszonylag erős hajam van, nekiálltam. 100 ml 9%-os oxival, és egy kis meleg vízzel kevertem ki, így elég folyós volt, de ettől függetlenül a kezemmel még fel tudtam vinn. Amikor a hajamba dörzsöltem habos lett, ez segített a folyamatban. 35-60 percet írnak hatóidőnek, és 70 percig hagytam fenn, akkor láttam elégségesnek az eredményt. Majdnem 100%-osan kiszedte a vöröset a hajamból, egy kicsit maradt narancssárgás, de többnyire szőke. Kimosáskor éreztem, hogy ez bizony kiszárította rendesen a hajam, szóval rákentem a fejemre egy jó maroknyi crema al latte serical pakolást, és rajta hagytam 2 órán keresztül. Mikor kimostam már sokkal kevésbé volt rossz a helyzet, szárítás után sem vészesen sprőd, nem tökéletesen pihe-puha, de nem hullott ki sok, és a vége sem töredezett. A hajpakolás nélkül persze egész más lenne a helyzet, ha abban az állapotban megszárítom, biztosan nem tudnám kifésülni se, Én ajánlom a terméket, azt teszi amit mond, kiszedi a festéket, az eredeti hajszínt totálisan kiszőkíti, ezzekkel együtt persze borzasztóan szárít, de hát mit vár az ember egy ilyen agresszív dologtól?
Az én hajam állig ér, arra így elég volt egy tasak, kicsit hosszabb hajra is elég lenne, de akinek vállig, vagy az alá ér, vegyen kettőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

tothkatalin0809

2017. január 11.

Elolvastam sok véleményt róla, végül a kipróbálás mellett döntöttem. Eredetileg sötétszőke-világosbarna hajszínem van. Több hajszínezést követően használtam. Utoljára a Loreal Casting Creme Gloss csokoládéja került fel, azt akartam eltüntetni, ami nálam elég vöröses eredményt hozott.
2 tasakkal csináltam, meleg vízzel és kevés samponnal kevertem fel. Ha emellett a termék mellett döntötök, mindig legyen nyitva az ablak! Rettentően fullasztó, én még könnyeztem is tőle. 20 percig volt a hajamon. Lemosáskor azt vettem észre, hogy seprűszerűre szárította a hajam. Sokáig mostam ki belőle. Sampon, balzsam, argán olajos pakolást követően megszárítottam és rájöttem, hogy igen, ez nem kellett volna, mert nem úgy működött, ahogy elképzeltem. Lámpafénynél narancssárgás vöröses hajszínem lett, főleg a fejem hátsó, középső részén, gondolom, ahol jobban érte a kence. Az elülső tincsek pedig sötétebbek. Aztán megmostam még 1x a Balea barnítós samponjával, balzsamjával, változást nem tapasztaltam a színén.
Annak ellenére, hogy sikerült elbarmolnom a hajam, annyi szerencsém van, hogy a sprődsége változott, nem lett annyira száraz. De többet nem fogom használni.
Talán még kipróbálom a Colour B4-et, hátha segít, amúgy meg rászínezek vmit, mert a narancsos szín nem az én színem....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate
Színezékek: Ultramarines
Tartósítószerek: Sodium Benzoate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.