L'Oreal Paris

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: roniela, Módosítva: 2016. november 7.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

A L'Oréal Majirel kímélő hajfestést biztosít az Ionène G és az Incell gondoskodásának köszönhetően, amik erősítik a hajszálakat, a hajgyökerektől egészen a hajvégekig. Eredmény: intenzív szín, ragyogó fény és az ősz hajszálak 100%-os takarása.

Yeticica

2019. augusztus 13.

Kb 2 eve talaltam ra erre, es a sima majirelre is, azota a hajam sokkal egeszsegesebb. En a tovekre 6.1, neha 7.1-et teszek, de batran keverem is az arnyalatokat, a hajam tobbi resze a 10-essel van vilagos szokere festve.
Valoban furak a sotetszoke hamvas arnyalatok, mert pl a 6.1 es 6.17 legalabb harom kulon szint produkal a hajamon (a fulemnel/halanteknal mindig melegebb tonusu), de 2-3 mosas utan nekem fantasztikusan termeszetes, kozepszoke szint ad, amit tart is kovetkezo festesig. Nekem a 6.1 es 7.1 kevereke adja vissza az eredeti hajszinemet, ezert is hasznalom a tovekre.
A hajam allagat ez a termekcsalad hozta rendbe egy evekkel ezelotti balul sikerult otthoni leszivatas (egetes) utan. Ki kell tapasztalni a megfelelo szint (nekem vagy 8 kulonbozo hideg es meleg arnyalatu szoke van itthon), de megeri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

cskat

2019. augusztus 9.

7-es és 7.1-eset vettem 6%os oxival. Mivel korábban nagyon befürödtem a szőkített tincseimen (a sima majirel 7.1 ash tonussal bezöldült) ezért most először a sima 7-eset tettem rá. Nagyon vékonyszálú, de sűrű hajam van, alapból 5-ös barna, néhány első tincsben teljesen ősz. A korábban szőkített részek nem túl puhák most festés után (meglátjuk hogy néhány pakolás után rendbejön -e), de a szűz rész selymes és nem sérült. Arra figyelni kell, hogy a szőkített rész nagyon felveszi a festéket és sötétebb, illetve kicsit vörösesebb is lett. Szóval majd egy zöld samponnal vagy kék pakolással megpróbálom kicsit tompítani, de előbb megnézem hogyan kopik (mivel olvasom hogy azért mindenkinek erős lett elsőre). A szűz haj részen csodálatos természetes középbarna szine lett. Legközelebb a tőfestésnél megpróbálom a 7.1-est és óvatosan lehúzom a többire. Remélem megtalálom azt a színt, amit megint évekig használhatok majd.
A középszőke elnevezés azért csalóka, ez egy kellemes középbarna szin (legalábbis elsőre), de még ennél világosabbat is barnának hívnék, ezért a 4 pont. Viszont az az érdekes, hogy a bolti színmintához köze sincs az eredménynek, amire fel voltam készülve (sokkal melegebb, csokibarna). Az alábbi oldalon található fotó (7-es) tökéletesen visszaadja azt, ami most a fejemen van.
Az ősztakarása nem 100%-os, de nem is zavaró, ad egy kis dimenziót a hajnak. Lehet, hogy létezik 7N alapszín erősebb takaráshoz, amit bele kell keverni sok ősz esetén, még nem néztem utána.

Szóval szókített és erősen kezelt hajra nem ajánlom, de szűz hajra nekem bevált.

UPDATE: A szőkített tincsek kis ápolás (festett hajra való kerastase pakolás, fanola balzsam) után teljesen regenerálódtak, szóval ez a rész pipa. A szín is fakult (szerencsére) és egy kék samponnal a vöröses/rezes fényt is kordában tudom tartani. Legközelebb 7.1-es teszt, mert azért a szinezett samponok kicsit szárítják a hajat, szóval nem lehet tulzásba vinni. A "cool" hatást nem igazán tudom összevetni a sima majirel festékkel, illetve remélem, hogy a 7.1-es színnél majd jobban érvényesül. MIndenesetre a 7-es szép természetes színű most 2-3 hajmosás után. Továbbra is merem ajánlani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Evaaaa

2018. február 15.

notino.hu-n 2000 körül van, 2-3 nap alatt kiküldik

Én is 6.1est használtam. Érdemes figyelni, hogyan változik a haj színe, mert valóban nagyon meg tudja fogni, főleg ha 9es oxival csinálod. Én a leírásban megadott időtartam után szinte feketének láttam a hajam. Ez kb 3 hajmosással enyhült, már egész kellemes és valóban hamvasított is, viszont kicsit fura, mert nagyon fény függő, hogy milyennek tűnik, valamikor egész lilás, valamikor vöröses, valamikor természetes és hamvas. :D furcsa. Minden esetre jó kis festék. Ha azt nézzük mennyi egy festés ha fodrászhoz mész, és hogy boltban nem lehet találni olyan festéket, ami tényleg hamvas, akkor ez a 2000-2500 egyáltalán nem sok érte. Legközelebb hamvasabb, és lehet hogy világosabb színnel vagy a gyengébb 6os oxival próbálkozok. (7.11;6.11)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

notino.hu-n 2000 körül van, 2-3 nap alatt kiküldik

Kacuprof

2017. október 11.

Debrecenben is van.

Ezt a hajfestekmarkat hasznalom es nagyon elegedett vagyok. A 6.1-es arnyalatot szoktam venni, am egy szep natur barna szin. Egyenletesen kopik, nem roncsolja a hajam. Olyan szint ad, ami a hajszinminta szerint is varhato.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Debrecenben is van.

laryah

2017. augusztus 28.

Sziasztok, tudja valaki ezt hol lehetne beszerezni Mo.n?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Sziasztok, tudja valaki ezt hol lehetne beszerezni Mo.n?

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite