L'Oreal Paris

Ár:   3090 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: Szilva86, az összetevőket feltöltötte: Vulpaka198, Módosítva: 2015. március 9.

Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Olajos krém a hajformázáshoz, melyhez magas hőfokot használunk.

edeseper

2017. augusztus 13.

Finom, puha, lágy esésű lesz tőle a hajam, pedig a végei nagyon meg vannak gyötörve a sok festéstől, sütögetéstől. Icipici mennyiség elég belőle. Nedves hajra szoktam felvinni szárítás előtt. A dobozon lévő leírás szerint pakolaskent is használható, úgy még nem próbáltam. Az egyetlen hátránya, hogy nagyon gyorsan zsírosodik tőle a hajam, pedig felvitelnél ügyelek rá, hogy a hajtövet elkerüljem. (Egyébként olyan 5-6 naponta raerek mosni, ezzel olyan 3-4 nap max). Emiatt a -1 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Jucushh

2017. április 14.

Hosszú, sötétbarna hajam van gyorsan zsírosodó hajtővel és száraz, söprűs hajvéggel. Egy héten max. háromszor szoktam vasalni a Remington keratinos hajvasalójával. Anno egy drogériás L'Oreal terméket használtam, azt hiszem, hogy Studio Line volt a neve és pink flakonban volt kapható. Meg voltam vele elégedve, de sajnos 2 évvel ezelőtt eltűnt a drogériák (Szlovákia) polcairól. Ekkor nagy keresgélésbe kezdtem és rátaláltam a Mythic Oil krémes termékére, amely kifejezetten magas hőfok használatához lett kifejlesztve. Szárítás után, hajvasalás előtt hajközéptől a hajvégekig "dupla mogyorónyi" mennyiséget oszlatok el a hajamon (nem kell belőle szerintem sok, de majdnem derékig érő hajam van). Hajvasalás után pedig a Mythic Oil olaját használom. Teljesen meg vagyok vele elégedve, sokat javított a hajam minőségén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Rencsike02

2015. november 7.

Nem vagyok Loreal fan,de ez egy kiváló termék.Puha,fényes,lágyesésű tőle a hajam.Festett szőke,hosszú hajam van,amit hetente 2 alkalommal vasalok,de mióta ezt a terméket használom nem töredezik a vége.Vizes hajra viszek fel kb egy mogyorónyi mennyiséget,utána jön a szárítás,vasalás.Iparfümériáról rendeltem,4500ft körül volt kiszállítással.Mindenkinek ajánlom,akinek száraz-sprőd,töredezett a haja a vasalástól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 7.

Hidratálók: Propylene Glycol, Xylose

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Isostearyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Cetyl Alcohol, Isostearyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Nigella Sativa (Black Cumin) Seed Oil
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Amodimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Nigella Sativa (Black Cumin) Seed Oil, Limonene, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Amyl Cinnamal, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Isoeugenol, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Cetrimonium Chloride

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.