L'Oreal Paris

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2013. április 14.

Kategória:   Samponok

Tápláló sampon minden hajtípusra argánolajjal és gyapotmagolajjal. Táplálja és hidratálja a hajat, így az fényessé és puha tapintásúvá válik. Parabén- mentes formula.

Kiszerelés: 250 ml és 750 ml

dorottyatth

2019. január 31.

Legjobb sampon amit eddig próbáltam😊
Kevésbé zsíros a hajam, és könnyen kezelhető lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Legjobb sampon amit eddig próbáltam😊
Kevésbé zsíros a hajam, és könnyen kezelhető lesz tőle.

Londa

2016. április 6.

Nem rossz , de az arahoz kepest csodakra sem kepes, viszont a maszk illetve a balzsam is nagyon jonak bizonyult az en esetemben. Konnyen kocolodo hajam van , de ennek hasznalatakor nem gyulik meg a bajom a fesulkodessel. Ha a sampont nem is , a masik kettot meg lehet ujraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

bingus86

2016. március 26.

Ajándékba kaptam,így elhasználom. Jó a pumpás adagolója,magával a tartalmával sincs különösebb bajom,de jobban szeretem már a természetesebb kozmetikumokat,magamnak nem venném meg soha.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

Regi84

2016. január 20.

Ennyi pénzért többet vártam volna, sajnos semmi különbséget nem éreztem, nekem az illata se tetszett... Nem venném újra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

Szilva86

2014. november 23.

Pozitív csalódást okozott. Nem vártam tőle csodát, de mégis csodát tett és tesz a hajammal. Már a mosás során érzem, hogy selymesen puha a hajam, így könnyen kitudom fésülni a gubancolódásra hajlamos hajamat. Kicsit drága, de megéri, főleg, ha a 750ml-es kiszerelést választjuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

cranberry_peach

2014. július 2.

nagyon jo kis sampon en a maszkjaval egyutt hasznalom, csodat nem tesz a hajjal de szuperul fenyesiti a hajat es ugy erzem egeszsegesebb is lett tole, a toredezett hajvegekkel pedig semelyik hajapolo nem tud mit kezdeni, szoval ezt ne is varjuk tole de mindenkepp egy jo termekcsalad a mythic oil, viszont erdemes az iparfumeria-rol rendelni mert en szalonban vettem 2x annyiert, meg mielott lattam volna, ennek ellenere nem banom mindig megdicserik a hajam mikor ot es a maszkjat hasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 2.

gretam17

2014. május 26.

nekem az OIL hajvégápolója volt,finom az illata de nem tapasztaltam,hogy jobban segített volna a hajvégeken mint az olcsóbb verziók

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

no1.katica

2014. április 17.

Nekem sajnos zsírosodásra hajlamos hajamra nem az igazi, de szép fényes lesz és imádom az illatát.Szerintem csak nagyon kevés kell belőle, ha ezzel mosok hajat, akkor a balzsamját is használom és hozzá a hajápoló tejet. Szerintem jobban megéri, mint egy " normál" sampon, mert kevesebb kell belőle, de a balzsamból ugyan annyi. Szép selymes lesz tőle a hajam, csak sajnos 2nap után újra meg kell mosnom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

vivuss87

2013. április 18.

Aki első professzionális samponnak veszi, az biztos hanyatt fog vágódni tőle. Hiszen ez valóban más. Sűrűbb állag, krémes hab. Tigi mellé vettem, de nekem nem tetszik az illata, inkább a gyümölcsösebb illatokat kedvelem. Maszkjával együtt használom. Nekem nem zsírosítja a hajam. Mindent összevetve, nem rossz, de nem ájultam el tőle. Ebben a kategóriában pedig azt várja el az ember. Legalábbis én:) Nem hinném, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

Kingu23

2013. április 15.

Nekem nem vált be. A mythic oil balzsamjával használom. Az én hajamat nagyon zsírosítja a sampon. Sajnálom, mert a balzsamot nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.