L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: pankali, Módosítva: 2012. szeptember 25.

Kategória:   Samponok

Kakaóbab kivonattal vékonyszálú hajra.

birdie

2014. március 23.

Akkor jövök lepontozni. Mert nem dúsít. Arra vettem, és hiába a finom illat, a szilikonmentesség és a puha haj, mint végeredmény.....sajnos egyáltalán nem dúsít. Viszont ennyi pénzért talán már elvárnám, hogy teljesítse, amit ráírnak. Legalább kicsit.....de nem vettem észre nagy változást. Elhasználom, mert tényleg puha tapintású lesz a haj a használata után, de a dúsítás elmaradása miatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 23.

sky

2014. január 29.

Kellemes illat, jól hidratál, gazdag állagú, de kicsit drágállom tudásához képest. Sajnos nekem a töveket zsírosította kissé, így hamar elfogyott, mert gyakrabban kellett hajat mosnom. Nem venném újra, de extra száraz hajúaknak kifejezetten ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

pankali

2012. szeptember 21.

A kedvenc samponom! Szilikonmentes, mégis nagyon selymes, jó tartású lesz tőle a hajam, az illata is eszméletlen jó. Igaz, nem nevezném kimondottan dúsító samponnak, de mivel nincs is szükségem dúsításra, ez számomra nem von le az értékéből. Ja és tényleg nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

zsuzsika

2012. augusztus 19.

Nagyon finom illatú, mézes-csokis sütire emlékeztet engem. Maszkkal együtt is nagyon szeretem használni, bár olyankor eléggé zsírosít, de nagyon jól ápol, még így is megéri. Nem dúsít extrán, de én még nem találtam jobbat ennél. Meg vagyok vele elégedve. Szívem szerint 4.5 pontot adnék, mert a csodasampont, ami szuperdússá teszi a hajam, még keresem, de inkább 5, mint 4 pontot érdemel, ha ezt leszámítom.
Nagyon keveset kell belőle használni, sokáig elég.
2-3000 Ft közötti áron kapható. A maszkja 3-4000 Ft körül van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

Nagyon keveset kell belőle használni, sokáig elég.
2-3000 Ft közötti áron kapható. A maszkja 3-4000 Ft körül van.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.