L'Oreal Paris

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brigitta, Módosítva: 2012. április 2.

Kategória:   Hajápolók

Napozás alatti használatra kifejlesztett hajvédő spray, amely azonnali, láthatatlan védelmet nyújt a hajnak az UV sugarakkal szemben. Könnyed, nem zsíros textúrája vékony védőréteget von a hajszálra, amely táplálja és védi a haj rostjait napozás alatt. A haj rugalmas és könnyed, természetes fényű lesz.

agen

2016. június 28.

Isteni illata van, sosem fog kiderülni védett-e az uv ellen, engem zavart, hogy alkoholos, picit szárított szerintem, de az illata miatt újra és újra használtam. Mondjuk főleg a tenger sós vize mellett, ott nyilván az pluszban szárított rajta. Nem volt olcsó, így nem venném újra, de még nem találtam meg az igazi szerelmet ebben a kategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 28.

Kreszta90

2012. szeptember 26.

Nagyon jó barackillata van. Igazándiból nem tudom, hogy tényleg megvédi-e a hajat az UV sugárzástól, de én az illata miatt mindig fújtam vele a hajamat nyáron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 26.