L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tunc, Módosítva: 2013. március 27.

Kategória:   Hajápolók

Extra könnyű, selymes tapintasú hajvégápoló olaj. Kisimitja a hajat es megakadályozza a hajtöredezést.

Reni1889

2019. február 28.

Viszonylag kellemes az illata, hajvasalás után használtam, nem nehezítette el a hajam. Nagyon kellemes, lágy tapintású lett tőle. Bár szerintem a töredezés nem előzte meg, de ugyanakkor használat után egyáltalán nem ő érződött töredezett meg a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Babooca

2014. június 16.

Én is szerettem, de aztán egy idő után nem hatott úgy, ahogy kell és szerintem borzalmasan drága ezen tudásához képest. Ha sokat raktam elnehezítette a hajamat sajnos. :( pedig csak a végeire használtam. Van ennél olcsóbban hasonló képességekkel bíró hajvégápoló is, akár még végső esetre a természetes olajok is megteszik, ha valaki a szilikonosokat részesíti mégis előnyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

NiDDA

2014. február 9.

Picit nagyis illata van, de egészen kellemes.
Nem nehezíti el a hajam, és nagyon selymessé teszi, mondjuk ennyi szilikonnal nem csodálom.
Anyukámnak csodaszer, egy próba után vett magának is. Szőkített, vékony szálú, gubancos haját gyönyörűen ki tudta fésülni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Picit nagyis illata van, de egészen kellemes.

zsuzsika

2013. január 1.

Szőkítés után használtam, nagyon jó kis hajvégápoló töredezett hajvégekre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 1.

Szőkítés után használtam, nagyon jó kis hajvégápoló töredezett hajvégekre.

nijikel

2012. december 21.

Elég hatásos de kissé nehéz állagú.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 21.

Elég hatásos de kissé nehéz állagú.

Hidratálók: Dimethiconol